מי לדעתכם האסטרטג של המשחק?

MIIKLE

New member
../images/Emo124.gifמי לדעתכם האסטרטג של המשחק?

כמו שמסתמן נראה שבאיחוד הקרב יהיה בין שי המנהיג הגלוי לטלכו איש הצללים.לדעתי יש שני אסטרטגיות לנצח את הישרדות. אסטרטגיית המנהיג הגלוי-אדם כריזמטי שמגבש סביבו ברית חזקה ונוקט בטקטיקות גלויות ומסתמך על הכריזמטיות שלו כדי לנצח. יתרון-כריזמה ויכולת הנהגה של ברית. חסרון -מושך אליו את האש. אסטרטגיית איש הצללים-אדם תככן שפועל בסתר להעיף אנשים פיו וליבו אינם שווים. יתרון-אתה לא מסומן כמטרה. חסרון-אתה לא תמיד כריזמטי כדי לגבש ברית אמינה. בעונה הראשונה היה לנו את דן מנו המנהיג גלוי מול עידן קפון איש הצללים ודן מנו ניצח. עונה שנייה עידן חביב המנהיג הגלוי מול אריק אלפר איש הצללים ואריק ניצח. ומי לדעתכם הוא האסטרטג של העונה?

יניבל1

New member
חנוך וטום

אני כל כך מחכה לאיחוד לראות את המצ'אפ בין שני ענקי המשחק האלה

השורד

New member
מנו הפסיד וקפון סתם היה הזוי

לגבי העונה השניה - לא היה חסר הרבה שהתוצאה היתה הפוכה. לאריק היה גם לא מעט מזל. לדעתי עידן חביב שחקן טוב יותר, והמזל לא היה לצידו. לגבי השאלה שלך - טלכו.

יניבל1

New member
עידן באמת היה שחקן מצויין

אבל לא רציך לתת לו קרדיט מלא לכל המהלכים שלו , כי ליואב גם היה חלק בהם

MIIKLE

New member
זה הבעיה לא תמיד מי שמגיע לו לנצח מנצח

הישרדות זה משחק מאוד לא צפוי וגם לא הוגן ומוטה לפעמים משיקולי רייטינג וחבל שזה כך.

יניבל1

New member
בעונה הזאת היו לפחות 4 שחקנים יותר טובים ממנו

עידן יואב אופיר נטעלי

MIIKLE

New member
אם יואב לא היה לוקח את האוטו הוא היה המנצח

ובמקרה כזה מירית ונטע לי היו עושות יד אחת נגד אריק והוא לא היה מגיע לגמר בכלל.

השורד

New member
ולכן מזל שלקח את האוטו

לא הייתי רוצה מנצח ששיחק כמו מסומם רוב העונה, נסחב על הגב של עידן עד לשלבים מאוחרים, והתחיל לשחק בדקה ה-90. אני חושב שמלכתחילה ליואב לא היה הרבה עניין ורצון לנצח. ממילא הוא מפוצץ בכסף. זה התבטא בפסיביות המוזרה שלו לפעמים. כשבא לו הוא שיחק, כשלא בא לו הוא ישב בצד. לקראת הסוף כשהדיחו את החברים שלו הוא התחיל להשתעמם והכריז שהוא מתכוון לפרוש. אחרי שנהנה ממשימה וזכה בה במקרה, החליט להישאר עוד קצת. ככה לא בונים חומה.

יניבל1

New member
בראיון שעשו איתו אחרי ההדחה

אמר עידן חביב שיואב היה שותף מלא לכל ההחלטות שלו יואב בעצם שיחק בצורה המושלמת ביותר את יועץ הסתרים . מצד אחד יש לו לא פחות השפעה על ההדחות מלעידן , מהצד השני עידן הוא זה שסופג את האש בתור המנהיג .

אני באמת חושב שאין על ליאורה...

שחקנית מעולה! מלכה פשוט. אני נורא נורא מקווה שהיא זוכה (גם מטלכו אני אהיה מבסוט). אחרת זה יהיה שוד לאור יום...

למעלה