סיכום שבועי.

animfanatic

New member
../images/Emo124.gif סיכום שבועי. ../images/Emo176.gif../images/Emo42.gif

השבוע במילה אחת:
דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
דבר מצחיק שקרה השבוע:
פאדיחת השבוע:
דבר מוזר שקרה השבוע:
ציטוטים:
שיר השבוע בכללי:
שיר השבוע של טוקיו הוטל:
להקת השבוע:
דיסק השבוע:
סרט/סדרת/תוכנית השבוע:
ספר/עיתון השבוע:
התחדשות השבוע:
התמכרות השבוע:
משקה השבוע:
מאכל השבוע:
אדם השבוע:
תמונת השבוע:
תכנונים לשבוע הבא: - - - שבוע טוב.

yarjor

New member
*שומרת לעצמי מקום*../images/Emo150.gif../images/Emo41.gif

אני הולכת לראות בקרוב סוויני טוד וקריי בייבי, ויהיו לי דברים שווים יותר לשים פה אחר כך

SexMachine483

New member
סיכום ../images/Emo70.gif ../images/Emo6.gif

השבוע במילה אחת: נחמד
דבר טוב שקרה השבוע: פגשתי הרבה אנשים!
דבר רע שקרה השבוע: נפלו 40 שקל ברחוב ._. זה ממש ביאס לי את היום!!! דבר מצחיק שקרה השבוע: חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח זוהי סדוםםםם פאדיחת השבוע:
דבר מוזר שקרה השבוע: מצאתי בפלאפון של אחי שיר של ג'סטין ביבר. (אח שלי בן 23) ציטוטים: "דע אותי דע אותי דע אותייייייי" שיר השבוע בכללי: Eminem - Seduction
שיר השבוע של טוקיו הוטל: Komm להקת השבוע: Tokio Hotel דיסק השבוע: Tokio Hotel - Humanoid City Live סרט/סדרת/תוכנית השבוע: אחד העם 101
ספר/עיתון השבוע:
התחדשות השבוע:
התמכרות השבוע:
משקה השבוע: מים מים בששון
מאכל השבוע: קוסקוססססס
אדם השבוע: מאיו שלי 3> תמונת השבוע: >>>>> תכנונים לשבוע הבא: יותר מדי

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif הדבר המוזר ../images/Emo6.gif

הילד הזה משרק מעצבן אותי XD

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif ס כ מ ש ו ן. ../images/Emo192.gif

השבוע במילה אחת: נחמד
דבר טוב שקרה השבוע: הלכתי לסרט בקולנוע עם חברות
השלמת שעות שינה
השלמתי עם חברה ממש טובה שלי
דבר רע שקרה השבוע: יש לי בעיות בברך ואני בקושי יכולה ללכת - כ"כ כואב
דבר מצחיק שקרה השבוע: כשאני וחברה שלי הלכנו לסרט בקולנוע אחד הסדרנים התחיל עם חברה שלי וממש רדף אחריה >< אחרי שיצאנו מהאולם התברר לנו שאחת העובדות שם היא חברה שלו
אני ואחי הקטן (13) ראינו ביחד "קחי אותי לגהנום" ומי שמכיר אותי יודע שאני וסרטי אימה ממש לא הולכים ביחד. אז כל הסרט ישבתי עם גרית על הפרצוף וצרחתי והוא רק צחק עלי
ציטוטים:
שיר השבוע בכללי: 30STM - Night Of The Hunter
30STM - Closer To The Edge 30STM - This Is War :) All Time Low - Weightless
Kings Of Leon - Sex On Fire
שיר השבוע של טוקיו הוטל: In Your Shadow
Wir Sterben Niemals Aus :)
להקת השבוע: 30STM - ההופעה הגיעה כ"כ מהר
דיסק השבוע: 30STM - This Is War
סרט/תוכנית השבוע:
- מגודלים, קחי אותי לגהנום, תוכנית גיבוי
- יומני הערפד, אלן
ספר/עיתון השבוע: "כל החיין לפניו" - ספר שאני אמורה לקרוא עד תחילת שנה, כ"כ משעמם
התחדשות השבוע: דברים לבית ספר XD נעליים
משקה השבוע: מים :)
מאכל השבוע: סושי
אדם השבוע: תומי ודנה
חברות שלי
תמונת השבוע:
תכנונים לשבוע הבא: הופעה של "30 שניות למאדים" - אעאעאעאעאעא... רק עוד 5 ימים
!!! - - - שבוע טוב.

Tommy89

New member
חחחחחחח יו התמונה שלך הרגה אותי ../images/Emo6.gif

סו טרו... XD [עם כל הכבוד לרוברט, כפרעליו.] ו...איך קחי אותי לגיהינום? שווה?
יאי, אני אדם השבוע

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif ../images/Emo6.gif

בהתחלה זה נראה מפחיד [אבל אני פוחדת מכל הסרטי אימה
] אבל בסוף זה ממש מעפן XD חוח, ברור

Tommy89

New member
../images/Emo41.gifאעהאעהאעהאהעאהעכאהעאהעה!

אומייגאד היה לי כזה שבוע מוששלםםםםםםםםם
ושבוע הבא יהיה יותר *-* טוב, די לחפור. קבלו-
השבוע במילה אחת: מוששששלםםםם
דבר טוב שקרה השבוע: הכל! עבודה, חברות, סופ"ש אצל אבא.. היה פשוט תענוגנוג :)
דבר רע שקרה השבוע: שפספסתי את עמרי כספי
חיכיתי לו יום שלם והוא לא בא החוצפן!
דבר מצחיק שקרה השבוע: חחחחחחח כל השבוע בערך. אין, הייתי עם ילדה קרועה לגמרי.
פאדיחת השבוע: אה
ביום חמישי [היום האחרון בעבודה] היינו צריכות לקחת שאטל לטרמינל1 בשביל להחזיר כרטיס עובד וזה.. ואז לחזור לאכול יוגורט בדיוטיפרי. בקיצור, בשאטל חזרה היו מלאאן אנשים, ואנחנו נעמדנו מאחורה איפה שהיו פחות כיסאות ואנשים כמעט לא עמדו. בקיצור, הנהג המטורף נסע במהירות שיא והיו מלא סיבובים חדים כאלה בדרך ואני כולי עפה שם על האנשים ומתפקעת מצחוק, וליבו מצחיקה אותי עוד יותר תוך כדי.. XDD
דבר מוזר שקרה השבוע: אמ. הטיסה מקטאניה. ציפינו לאנשים קטנים..
ציטוטים: חח היו המון, לא זוכרת...
שיר השבוע בכללי: The Wanted - all time low [למרות שהם לגמרי גייז. סורי כרמל.]
שיר השבוע של טוקיו הוטל: נו באמת
להקת השבוע: אינקובוווווסססס כפרעל המוכשרים שלי!
דיסק השבוע: מורנינג וויו החדש שלי
סרט/סדרת/תוכנית השבוע: fruits basket
הוי יוקי
ספר/עיתון השבוע: עיתון - אל/elle
התחדשות השבוע: מורנינג וויו של אינקובוס ואלבום הסולו של סלאש
התמכרות השבוע: בריטים. אוי, היו כל-כך הרבה שזה הכאיב לי..
משקה השבוע: קפה!
מאכל השבוע: סוווווווששיייייייי
אדם השבוע: לייבו, מאיה, רפרף XD, אבא, אחותי הקטנה, תהילול
תמונת השבוע: כבר D:
תכנונים לשבוע הבא: אוקי - לקנות דברים לבצפר [אוי], ללכת לים, לראות סרטים, ללכת לסופרלנד עם בנות דודותיי
, הופפפפפפעההההההה, קיאקים ואז קיבוץ
פשיי איימ אה ביזי בי. אוהבת אתכם!

KameaChan

New member
../images/Emo221.gif ~סכמ"שסכמ"שסכמ"ש~ (אל תשאלו XD;)

השבוע במילה אחת:
בסדר.
דבר טוב שקרה השבוע:
• ראיתי אתInception עם ההורים. • התחלתי לכתוב *עוד* שיר. • הכרתי חברים חדשים. ): • דיברתי עם כמה אנשים שלא ראיתי מזמן. • קרב האוכל של סמוש יצא (ראיתי, נהניתי, ושכחתי מהלב השבור שלי לכמה דקות) • גיליתי כמה נהדרים החברים שלי.
דבר רע שקרה השבוע:
• סבל ממקרה חמור של שברון לב. • חם. Enough said. • השיעור באוברטון. המורה האהוב עלי [דניאל שוורצמן *-*] לא הגיע (כי אבא שלו לא במצב טוב. הוא טס לארה"ב לראות מה מצבו ולבלות איתו קצת זמן), אז המורה השנייה שלנו {עדי כהן-הברון} החליפה אותו...השיעורים שלה דומים לחינוך גופני. >< הצד החיובי הוא שהם באמת מאמנים את הגוף ומקלים על הנשימה. (למרות שאנחנו נקרעים לגזרים שם. :\) • טיפול שיניים אצל האורתודנט...ביום שישי ה-13!! • פספסתי את גשם המטאורים. ):
דבר מצחיק שקרה השבוע:
בדרך חזרה מ-Inception, עצרנו ברמזור, ובמכונית שלידנו היו שני גברים צעירים שהסתכלו עלי. כשהם הפנו את הראש, אני הסתכלתי עליהם (התחלתי לפתח מנהג מוזר: אני מסתכלת לתוך מכוניות של אחרים ומפנטזת למצוא שם שני נערים משועממים שעושים וידאו בלוג בנהיגה ומנפנפים לאנשים אקראיים בדרך. XD). פתאום הם הסתכלו חזרה אלי, והתחילו לנפנף לי! :D נפנפתי חזרה וקיוויתי שהם עושים וידאו בלוג (כנראה שלא, אבל בכל זאת...אנשים נחמדים XD).
דבר מוזר שקרה השבוע:
ראו ערך: "דבר מצחיק שקרה השבוע".
ציטוטים:
• (אמא ואני מדברות) אמא: מה קורה? אני: הדברים שלי נוטים ליפול, אני משמיעה את הקולות הכי מוזרים שיכולים לצאת מאדם...יש משהו חדש? • אני: היום יש לי טיפול שיניים. איזה יופי. יום שישי ה-13 הוא הזמן הכי טוב לכאלה דברים, נכון? דניאלה (ידידה שלי): נכווווווווווווווווון !! אני *חושבת*: פחח, זה נשמע כמו התוכניות האלה לילדים קטנים. XD • "Heaven since '87, great since '88, mine since 89'…I WISH!" – אני
שיר השבוע בכללי:
* משהו ממני – הראל סקעת
(הופה! פעם ראשונה שיש לי זמר ישראלי בסכמ"ש! כבוד? XD) * There's A Fine, Fine Line – Avenue Q
שיר השבוע של טוקיו הוטל:
• By Your Side • Pain of Love
להקת השבוע:
טוקיו, אקווה וסירקה.
סרט/סדרת/תוכנית השבוע:
תקועים בזמן. *התקף נוסטלגיה*
ספר/עיתון השבוע:
כרגיל. XD
התחדשות השבוע:
מלא תמונות חדשות של סמוש מהידידה החדשה שלי! XD;
התמכרות השבוע:
שיין דוסון וסמוש. 3:
משקה השבוע:
מים!
מאכל השבוע:
חומוס. :p
אדם השבוע:
שיין דוסון (ויש סיבה XD), דיינבו, אמא, אבא, ניקולס (ידיד טוב מאוד שלי מארה"ב), ויעל.
תמונת השבוע:
מתוך קרב האוכל. X3 הרגע הכי חמוד שיש! איאן ואמא שלו!
תכנונים לשבוע הבא:
צילומים ועבודה על סרטונים...ומהר! X_X" - - - שבוע טוב.

HeelsOverHead

New member
../images/Emo121.gif יאללה גם אני באיחור אופנתי D:

~מעתיקה קומונת אול טיים לואו ~ יש להדגיש שאת הסכמ"ש מנהלת הקומונה AKA חנה רשמה במקומי XD השבוע במילה אחת: חנה! דבר טוב שקרה השבוע: חנה! דבר רע שקרה השבוע: לא דיברתי עם חנה איזה שעתיים כל השבוע דבר מצחיק שקרה השבוע: חנה פאדיחת השבוע: לא פגשתי את חנה! דבר מוזר שקרה השבוע: חנה לא ענתה לי לרגע שיר השבוע בכללי: חנהלה אופה קטנההההההה יש לה קמח מיםםםםם כל היום היא לשה לשה בצק בידיים! שיר השבוע של אטל: אלכס ♥ חנה להקת השבוע: חנואל דיסק השבוע: חנה ציטוטים: "חנההההההההההההה" סרט השבוע: ריממבר מי שחנה ראתה באותו הזמן איתי! תגלית השבוע: חנה לא גרה בחור!!!!! התחדשות השבוע: עוד שיחה עם חנה לאוסףD: התמכרות השבוע: חנה! מאכל השבוע: חנה..?? משקה השבוע: חנה אדם השבוע: חנהההההההההההההההה ואלוהים.. שזאת אני [כרמל יעני] - הערה שלי AKA כרמל - היא תיקנה את זה ועכשיו זה אדם השבוע: אלוהים שזאת אני [כרמל], נתן[AKA ניית'ן ] בעלי [של כרמל] וחנההההההה תמונת השבוע:[הערה שלי AKA כרמל - אני אשים תמונה או שתיים או שלוש :O בעצם רק שתיים XD כי התמונה השלישית זה של בעלי XD וכבר ראיתן אותו XD ] תמונה ראשונה :D [שמוקדשת לחנה בכללי D: ] תכנונים לשבוע הבא: לפגוש את חנה וחנה באה לישון אצלייייי

HeelsOverHead

New member
../images/Emo121.gif ותמונה שנייה

ד"א מחר קורה משהו מרגש [ XD] למעריצי אול טיים לואו בישראל ובתפוז D: תכינו את עצמכן XD אוו סיבה והתאום שלו[ AKA קאמר D: ] *-* שנה עד שהצלחתי לזהות מי זה מי XD

למעלה