סקר

../images/Emo124.gifסקר../images/Emo65.gif../images/Emo70.gif

טוב, מצב היפוטתי. באיזה מהמצבים הבאים הייתם מרגישים יותר עירומים? א. אם מישהו היה קורא את היומן האישי עם כל הסודות שלכם (תדמיינו שיש לכם). ב. אם הייתם בלי בגדים.

doreen2

New member
יש לי שם חדש!

דבר ראשון, תודה לג'ן שהביאה אותי הנה ואפשרה לי להשיג שם..
דבר שני, בתור מישהי שחצי מהעולם קרא את "היומן" שלה, אני חושבת שאני ארגיש יותר עירומה כשאני באמת אהיה עירומה..

nirte

New member
אממממממממממ...

ברור שב. ...
אילו כבר סודות יכולים להיות לי? ואם כבר יש לי אני מעדיף שיאמרו את הסודות שלי מאשר ללכת עירום וקפוא מרוח...

חחח לא הבנת...

אם אתה בלי בגדים זה לא צריך שיראו אותך, זה יכול להיות סתם במקלחת...

Mr Pointy

New member
לא ממש אכפת לי אם יקראו לי את היומן

בעיקר בגלל שהוא מחזיק איזה יומיים כל פעם... :) מצאתי יומן שלי מכיתה ב' והייתי מאוד נסער בגלל שהחליפו את נישואים פלוס בקשרי משפחה או משהו כזה :)

לא הבנת

בשאלה יש לך יומן אישי עם כל הסודות שלך. לא אכפת לי אם יש או אין לך יומן/סודות. קאפיש?

Mr Pointy

New member
כן הבנתי

ואמרתי שזה לא משנה, כי ממילא לא יהיה לי יומן שיש בו דברים אישיים. גם אם הייתה לי יכולת להחזיק יומן, אם היה אפילו סיכוי קטן שמישהו היה מגלה אותו לא הייתי כותב בו (למשל באינטרנט, דורין :) ) אני בכל זאת אענה לך. מה אכפת לי אם אני ערום במקלחת? כל עוד אף אחד לא מסתכל עלי... ואני מעדיף שכולם יקראו לי ביומן מאשר שכולם יראו אותי ערום... זה מאוד מביך.

עדיין לא הבנת...

השאלה היא באיזה מצב תרגיש יותר עירום? בלי בגדים, או אם כולם היו קוראים ביומן ש"נגיד שהיה לך", עם כל הסודות...

Dragon Warlord

New member
המממ

לדעתי ב' למרות שלא ממש איכפת לי שיראו אותי בלי בגדים, למרות שגם לא מש איכפת לי שיקראו לי את היומן הקטע זה שאם קוראים לי אותו אז צריכים לתת לי לקרא את שלו\ה...

Dragon Warlord

New member
המממ

לדעתי ב' למרות שלא ממש איכפת לי שיראו אותי בלי בגדים, למרות שגם לא מש איכפת לי שיקראו לי את היומן הקטע זה שאם קוראים לי אותו אז צריכים לתת לי לקרא את שלו\ה...

למעלה