פסטיבל ילדים

../images/Emo124.gifפסטיבל ילדים ../images/Emo168.gif

בסוף אוגוסט יערך פסטיבל ילדים, בו נוכל להתחבר עם ילדים מכל הארץ ואפילו מכל העולם, בינתיים שאלות לילדים אשמח לתשובות:
מהו חיבור?
למה חשוב להיפגש ולשחק, לשיר, לרקוד יחד?
אילו דוכני חיבור הכי אהבתם בכנסים שעברו? למה?
אילו דוכני חיבור חדשים אתם מציעים להכין לפסטיבל המתקרב?

sombol1

New member
ואווו נשמע גדול אפשר פרטים למי שלא מכיר ?!

אם אפשר פרטים על מה מדובר ? הילדים שלי ואני לא מכירים ולא יודעים ולא היינו בכנסים קודמים האם זה מתאים לכולם ? מאיזה גיל ? הילדים שלי נהנים ממשחקים שירים וריקודים אבל מה זה חיבור ?! תודה.

Rinat 789

New member
סוף סוף פסטיבל אכותי לילדים

מהו חיבור? חיבור לדעתי זה כשאנחנו רוצים להתחבר ביחד מבלי לדפוק חשבון למתחים ביננו שנובעים כמובן מהאגו שלנו ששקוע בלדפוק חשבונות למיניהם....... למה חשוב להיפגש ולשחק, לשיר, לרקוד יחד? כי זה מחבר אותנו ביחד למטרה אחת : חיבור, מעל האגו אילו דוכני חיבור חדשים אתם מציעים להכין לפסטיבל המתקרב? לדעתי כדאי שיהיו משחקי ספורט רצוי עם כדור למשל כדור ענק שנמסור אחד לשני - גם הורים וילדים

ללמד ילדים מה זה איחוד ואהבה בין אנשים../images/Emo23.gif

אני מרגישה (כי אין ברירה) שאני מלמדת את הילדים לשרוד, לצאת החוצה ולשלוף את הציפורניים, כדי שיצליחו כמובן, כדי שיהיה להם טוב ויצליחו להנות ממה שהעולם הזה נותן. כשהבן שלי אומר "הוא לקח לי" "הוא הרביץ לי" אז אני עונה: "אז תחזיר לו, תעשה אותו דבר, אל תהיה פריאר"כי אין לי ברירה כמובן.
אז כאן,,, קצת אחרת
נקודת אור אמיתית, לחינוך אמיתי וטיפול מהשורש: ללמד ילדים שכולנו קשורים אחד לשני, שיתוף פעולה למטרה אחת להשיג אהבה ביננו וקשר שהתוצאה שלו תהיה שבאמת איכפת לי!!! שהילדים יצליחו לחשוב אחד על השני והכל דרך חוויה של משחקים, והסברים מעניינים, וסיפורים על הטבע....
יהיה מקסים ומדהים ומרגש לראות את הדור הבא.... אוהב

Rinat 789

New member
מסכימה עם טלי - שיתוף פעולה ביניהם

זו צריכה להיות המטרה. שיוכלו להתחבר כולם ביחד. ולא בקטע של , אני מתחבר/ת למי שנראה לי אלא לכוווווווווווולם

קורל135

New member
שאלתי את אחותי הקטנה מייה - בת 9

- חיבור זה שאנשים מתחילים לאהוב אחד את השני ולהרגיש אחד את השני - זה חשוב כי זה מקרב אותנו לבורא. - ג'אגלינג, כי אני מתחברת לזה, זה מעניין אותי. ומשחק חכות שתופסים לבבות, כי זה יצירתי ואתה מרגיש כמו דייג. ובככל אהבתי את כל הפעילויות כי זה ביחד עם החברים. - לא יודעת, אבל אני בטוחה שיהיה כייף

בנות מתוקות שלי:))) תודה על התגובה המשותפת|4U

כל כך שמחה לראות שיתוף פעולה כזה בינכן, אתן מקסימות תודה קורל ששאלת את מייה
אוהבת אתכן וגאה בכן אמא

למעלה