שאלה חשובה לגבי הפורום.
חשוב שתענו

../images/Emo124.gifשאלה חשובה לגבי הפורום. ../images/Emo70.gifחשוב שתענו

כפי שכולכם יודעים, הפעילות בפורום דלילה (מאוד) כבר תקופה ארוכה. ברור לי שזה נובע בין השאר מהעובדה שאנשים עסוקים, אבל זו לא הסיבה היחידה. עוד סיבה עיקרית היא שאין פה מספיק אנשים, ועוד סיבה - היא שהמעטים שנותרו קבועים בפורום (אתם
) לא כותבים הרבה. נוצרים מצבים בהם שרשורים עומדים ריקים או עם שתי תגובות בקושי. ולכן אני שואלת: מה יגרום לכם לכתוב יותר בפורום ולהיכנס אליו לעיתים תכופות יותר? חשוב לי שכולם יענו כדי שנוכל לעשות ביחד את המאמץ הזה להחזרת הפורום למה שהוא היה פעם. שיחזור להיות פעיל וכיפי וחי ונעים ומעניין. אם אנחנו לא נרגיש שהוא כזה, אנשים חדשים בוודאי שלא ירגישו פה טוב ועד שהם ישמעו על הפורום ויגיעו אליו - הם לא ירצו להישאר. תודה מראש!

Endogenisis

New member
שווית'ין יחזרו לכתוב מוזיקה נורמלית.

זה באמת יוריד לי את החשק להספיד אותם
.

bachner1

New member
הממ

קודם כל, אני לא חושב שהסיבה העיקרית לירידה בפעילות הפורום היא האכזבה מהמוזיקה החדשה של הלהקה, פשוט בגלל שהשוואה לפעילות בפורום בזמן יציאת האלבום הקודם (שהיה מאכזב באותה מידה ואפילו יותר עבור רוב הפורום) מפריכה את זה. בזמן שTHOE יצא היו פה המון אנשים, המון ויכוחים, תגובות ושרשורי ענק, המון אנשים חדשים שהצטרפו (חלקם מאהבה לכל תקופות הלהקה וחלקם "בגלל WHYD ה100מם
"). בכל מקרה, משעמם לא היה פה. מאז, עזבו רוב האנשים את הפורום והוא די ננטש, בעיקר בגלל אי הפעילות הממושכת של הלהקה ובגלל שפורום נייטוויש תיפקד הרבה יותר טוב כפורום חברתי (וגם לאלה שנשארו נגמר מה לכתוב), ולקראת צאת TU אף אחד מהנוטשים (למעט אביעד לכמה הודעות) לא חזר. לדעתי, כתוצאה מאי הפעילות הבסיסית של הפורום- אנשים חדשים ששמעו על הלהקה ועל האלבום החדש וכו', לא הצטרפו לפורום כמו בימים עברו, וכך נוצר מעגל קסמים כזה- בגלל מיעוט הפעילות בפורום אין חדשים שמצטרפים, ובגלל שאין מצטרפים חדשים אין פעילות בפורום כי כמה אפשר לטחון את אותם נושאים עם אותם אנשים? לגבי מה יגרום ליותר פעילות בפורום- קודם כל, לדעתי צריך לדון יותר לעומק על האלבום החדש, כמו שעשינו עם THOE- נכון לעכשיו רוב האנשים הסתפקו בתגובה של 2 שורות לאלבום, וגם הדיונים שהתפתחו היו די שטחיים וכלליים. אחרי שכולם יכירו את האלבום כמובן נוכל לחזור ולפתוח את החוליה החלשה, נוכל לפתוח שרשור שבו נוסיף למילון המונחים את המונחים החדשים מהאלבום החדש, ומי יודע- אולי אם חדשים יגיעו לפורום ויראו יותר דיונים על האלבום- הם יצטרפו ואולי יישארו אח"כ.

Ice Queen 7

New member
תקופה ארוכה פשוט לא היה כבר על מה לדבר פה

נכון שאני נטשתי עוד לפני שנהיה פה שקט (הערת לי על זה הרבה ואני מצטערת
), אבל זו עדיין הסיבה העיקרית לדעתי, חוץ מזה שבאמת הרבה מהאנשים פה עסוקים. אני בטוחה שאחרי שנכיר קצת יותר את האלבום החדש הפורום יחזור לחיים.

למעלה