שאלת זין

../images/Emo124.gifשאלת זין../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

אז כמו שאתם רואים עדיין לא נעלמתי... אני כאן עד יום שלישי הבא...(נה נה בננה - תסבלו בשקט) ועכשיו שאלה... נתקלתי בכל מניי צורות של זין.. דקים עבים.. ארוכים קצרים... וגם...גם צבעים שונים.. כהים ובהירים יותר ופחות... אבל לפני יומיים גלשתי באטרף.. ואיזה בחור שם שלח לי את התמונות שלו.. ואחר כך את התמונות של הזין שלו... והוא לא היה בהיר... הוא גם לא היה כהה.. הוא היה חצי חצי..
האזור של הבסיס כהה...והחצי העליון שלו בהיר.. יש כאלו חצי חצי או שהוא פשוט היה מלוכלך???? ואם יש כאלו חצי חצי...אולי יש כאלו עם שינויים בצבע בצורות אחרות??
מה פה קורה פה

tokit

New member
אמא רוסיה, אבא אתיופי..

טיז יקרה, נא לא להיבהל. ראיתי כאלה, זה לא לכלוך, אז נא לא לשפשף חזק עם ליפה.. לפעמים הם קצת מוזרים, קורה..

זין עם זוית

באמצע הוא קיבל זוית של לפחות 45 מעלות הצידה. בהתחלה נרתעתי, אחר כך התלהבתי כי חשבתי שזה יגביר את החיכוך, אך בסוף לא הרגשתי הבדל.

tokit

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

השכנים באו לשאול מה זה הצחוק הזה..

tokit

New member
הכי מוזרים הם אלו עם הזויות..

כאלה שנוטים כלפי מעלה במקום כלפי מטה או בזוית ימינה או שמאלה. היו לי גם הבדלי צבעים בדיוק כמו שתיארת. וואי, ראיתי יותר מדי, קשה לי להיזכר באחד שהיה "הכי מוזר"..

חכי חכי.. ככה את צוחקת... ../images/Emo13.gif

עוד יצא לך תימני עם זובי ורדרד בהיר...

דנטל

New member
קודם כל

אם יצא לי תימני עם זובי במקום זין, זה כבר מספיק בשביל לגרום לי לאשפוז. חוץ מזה, באמת באמת שאני לא ממש טורחת להסתכל. אולי איזה מבט חטוף וזהו.

ScrewDriver

New member
מה שנקרא

שאלות הרות גורל, וברומו של עולם. סתם...
דווקא דבר מעניין העלת פה, שמתחת לכל גבר ממוצע-לכאורה מסתתר איבר עם אישיות משל עצמו. אבל בקטע הזה, באמת ששועלות הפורום יכולות לתרום הרבה יותר ממני לגבי כל הספקטרום הקיים... ואפרופו צילומים של איברים, מתי נזכה לראות את גופך הסקסי בשיא תפארתו, כפי שנגלה בתמונות שעשו לך לאחרונה?

אז תביא ת'כתובת תקבל גם ../images/Emo13.gif

או שלא... מה שבא לך....... זה פשוט תמונות שאני לא יכול הלהעלות לפורום...

sirpad

New member
כמו ../images/Emo163.gif שכחתי שצריך ל../images/Emo105.gif

כמה תווים צריך בשביל הקפצה?

למעלה