שוטרים לא זמינים לפניות

Queenati

New member
../images/Emo124.gifשוטרים לא זמינים לפניות

במהלך השבוע ראיתי שוטרים אשר אינם זמינים לפניות. זה לא כל כך תקין מכיוון שיש אנשים שמחפשים שוטרים ומפנים אליהם חדרים מסויימים וכך לא ניתן לפנות אליהם. נכון שיש אנשים שמציקים לשוטרים אבל במצב כזה אפשר להתעלם מאנשים ספציפיים פרטנית ע"י לחיצה על התעלם - וזו התעלמות מהמטרידן הספציפי. אתם אמורים להיות זמינים במהלך כל הזמן. אנשים מתלוננים בפני על כך ובצדק. מי שלא רוצה ובא לו רק לצפות - זכותו המלאה אך בניק שלו, כי כשוטר עליו לייצג את הבלוג. אני בטוחה שאתם מסכימים איתי, לא?! אז לידיעתכם. ענת

BlogTV Police18

New member
צודקת מאה אחוז

אני הייתי סוגר את הפרטי- והמון תודה שהערת לנו על זה

BlogTV Police15

New member
כשהאופציה של פרטי (זמין) פתוחה:

יש המון פרטיות שנפתחות, וזה לוקח הרבה מאוד זמן להתייחס לכולם, ורוב הפניות הם קללות ולא רק מאנשים ספציפיים (יש הרבה), וזה גורע המון זמן מלהשגיח על הבלוג עצמו. אני חושב שאם מישהו צריך להתריע בפני שוטר, הוא יכול להתריע בכללי... וזה יחסוך הרבה בלאגן, כי בסך הכל אנחנו כאן כדי לשמור על הסדר בבלוג, ולא לדבר בפרטי עם כולם

BlogTV Police21

New member
לא מסכים, לא.

אני מקבל *המון* הטרדות... בייחוד אחרי מקרה כזה או אחר. אני סגור לפניות, אך כאשר אני מחובר כשוטר, אני *תמיד* מסתכל על תוכן החדר בו אני נמצא, וכשרוצים אותי, מבקשים ממני לעלות בפרטי. כך אני עושה ואמשיך לעשות אלא אם כן תשכנעי אותי שלא כך צריך לפעול ו/או כאשר יהיו כללים מאוד ברורים ממך (כרגע אני עונה לך על השאלה שלך). אני נגד אפשרות לפרטי אם אני לא רוצה ו/או כאשר אני עסוק בעבודתי באותו הרגע בחדר. שי

למעלה