שלום לכולכם

עמיקםרז

New member
../images/Emo124.gif שלום לכולכם

לגולשי הפורום שלום רב, פורום משפחות אנשים עם פיגור שכלי נוסד לפני קרוב לתשע שנים במטרה לשמש מקור תמיכה, עידוד ומידע לבני משפחה של אנשים עם פיגור שכלי. הפורום ידע ימים יפים וסוערים בהם מילא את ייעודו בהצלחה רבה, עד כדי כך שהתגבשה סביבו קבוצה חברתית שנהגה להתכנס לצ'טים וגם למפגשים חברתיים בבתי החברים, לפקניקים משותפים וכד'. ברמה הבין-אישית, נוצרו סביב הפורום חברויות עמוקות ואמיתיות לטווחים ארוכים. בתקופה האחרונה חלה ירידה דרסטית בפעילותו של הפורום, ככל הנראה בשל היווצרות כלים וירטואליים אחרים. בעצה אחת עם מנהלת אשכול הפורומים ב"תפוז" שפורום זה משתייך אליו, החלטנו לפרוש מניהול הפורום ולפנות את מקומנו למנהל או למנהלים אחרים שאולי יצליחו לחדש את ימיו כקדם. אנחנו מאחלים למנהל/ים החדש/ים, יהיו אשר יהיו, הצלחה רבה, ונשמח גם להמשיך ולסייע לגולשי הפורום ולמנהליו כגולשים מן המניין. מיכל ועמיקם

חיה אש

New member
../images/Emo51.gif לך עמיקם שליווית את הפורום ../images/Emo140.gif

מתחילתו וידעת לעמוד לצידנו בימים טובים ופחות טובים

חיה אש

New member
../images/Emo140.gifולך מיכלי ../images/Emo51.gif

שתמכת בנו גם תמיכות טכניות וגם כחברה אמיתית וכיפית

../images/Emo43.gif פרישת מנהלי הפורום ../images/Emo43.gif

אנו מודים לעמיקםרז ול-smo על תקופת ניהול הפורום ומאחלים להם הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל. גולשים המעוניינים להגיש מועמדות לניהול הפורום, מוזמנים לפנות אלינו בקישור: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applications/form.asp המשך גלישה נעימה בתפוז אנשים

../images/Emo51.gifעמיקם ומיכלי../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

על כל אשר עשיתם למען הפורום. אנחנו נמשיך כמובן, להתראות במרחבים הוירטואליים והאישיים... אני מאחלת בהצלחה למי שיבחר לקחת את ניהול הפורום

noa323

New member
ניהול פורום פיגור

לעמיקם חן חן על פעילותך הברוכה רבת השנים. עם זאת , "הירידה הדרסטית בפעילותו של הפורום" - הינה "בבואה" עגומה לתיפקודו של אירגון "אקים". ירידה דרסטית בפעילותו , בתמיכה, עזרה , בדאגה והגנה על זכויותיו של האדם עם פיגור שכלי ומשפחתו על כל ההיבטים. נראה כיום "כספינה ללא מפרש"- בלי יכולת ניווט וכיוון". כל טוב והרבה בריאות. נועה. אמא של.........

אביבים

New member
מיכל ועמיקם תחסרו

בס"ד לנו עד מאוד אנו מברכים אתכם על הדרך החדשה שבחרתם ומקוים שתכנסו גם לכאן מידי פעם בפעם תודה על כל התקופה שתמכתם כאן באנשים בעלי צרכים מיוחדים, והורים לילדים בעלי צרכים מיוחדים צריך וחייב להיות אנשים מיוחדים כמותכם לנהל פורום שכזה יישר כוח

עמיקםרז

New member
חבל...

חבל, נועה... תודה על הדברים האישיים, אבל חבל לי שאת לא יכולה לעשות זאת בלי לטפטף כמה טיפות של רשעות... הפורום הזה אינו, ומעולם לא היה, חלק מאקים, והעובדה שמנהליו פעילים או אינם פעילים באקים אינה משנה. חבל שאת לו מוצאת את הדרך לתרום מיכולותייך בצורה קונסטרוקטיבית, כפי שגם הוצע לך.

עמיקם ומיכל יקרים../images/Emo24.gif

קראתי את ההודעה ונעשה לי עצוב
תודה רבה שהייתם תמיד כאן בשבילנו אוהבת אותכם

בתודה על התמיכה

שנתתם כאן לכולם השאלה בעצם מי יכנס לנעליים הגדולות שלכם

smo

New member
../images/Emo140.gif תודה רבה עמיקם! אכן, סגירתה של תקופה

אני זוכרת את ההודעות הראשונות שכתבתי כאן בפורום....לא זוכרת איך הגעתי אליו (הימים הראשונים של ימי השוטטות באינטרנט)...אבל זה היה במסגרת חיפוש / מענה / ותשובה למצב שבו הייתי... אני שייכת למשפחת האנשים עם הפיגור עם השנים הכרתי פה אנשים מקסימים וחברים אמיתיים, ההכרות התחילה מ"ניק" ועם הזמן התחברו להם פנים. אני מבינה אותם והם אותי. ויש שפה משותפת. ויש עם מי לחלוק את האושר והכאב כאחד. תודה לעמיקם
שהקמת את הפורום, ותודה ענקית גם - לאורית הלפרין
, שהיתה הרוח הפעילה כאן. אין כמוך אורית! ב א ה ב ה גדולה!
מיכל

עמיקםרז

New member
ותודה רבה למיכל שהתמסרה לפורום עם כל הלב ו...

ונכנסה כל כך בהצלחה לנעליים הגדולות של אורית. גם אורית וגם מיכל הפכו את הפורום למקום של חום ושל כיף, בצד התועלת שהוא הביא לאנשים. תודה רבה לכל המגיבים. אנחנו ממשיכים לעמוד לרשותכם גם פה בפורום וגם בדרכים אחרת. עמיקם

למעלה