שרשור הכרות!

shelly egan

New member
סבבה!

העיקר שכולם מסכימים שהקורס הם להקה מצויינת!!! והעיקר שכולם מאירלנד!

atomicboy

New member
אני דנה סופר... יפה בטירוף כפרה עלי

אין אין עלי, אני הגדולה מכולם!!! סתתתםםםםםםםםםםםםםםםם אני דרורי.... סתם כונף... חבר של שרון הכוסית הפצצה המהממת!!!!!!!!!!!!!!!!! אין אין עליה! (אם היא תגיד משהו על זה אני לא החזור לכן לעולמי עולמים)

AndreaCorr ©

New member
אאאאאההההה!!! דרוררררררררר ../images/Emo168.gif

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח דנה סופר פצצה פשוט אמממ בכל אופן תזהר ממני
אנשים זה דרור ואני מטורפת עליו והוא הילד הכי חתיך בעולםםםם ודרור תזהר כי אני אפרסם תמונות ואז יגנבו לי אותךך אז עדיף שלא ואני..אני שותקת אבל רק שתדעו שהילד קצת עיוור ואתה עומד להתנחל כאן מותק! מה זה לא לחזור?!

atomicboy

New member
שרון!!!! זהירות במילותיך! בינתיים

אני זה עם התמונות שאת לא יודעת עליהן!!!!!! תזהרי ממני!!!!!!!

mprb

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

שם: מירי בת 23 וגם מטורפת על THE CORRS!!! השיר האהוב עלי הוא: Forgiven Not Forgotten אני אוהבת את הקורס כבר 7 שנים! זה הכל התחיל כשחברה שלי אמרה לי שיש שיר ממש יפה בMTV על אחת שאומרת לאקס שלה שהיא לא אהבה אותו אף-פעם בכל מקרה (I Never Loved You Anyway ) ואז כבמובן ראיתי ת´קליפ ואמרתי לה שאני לא אוהבת! אבל, יותר מאוחר ראיתי ת´קליפ What Can I Do וזה היה נראה לי כאילו זו אותה אחת שוב ושוב ואיזה בן תקוע מדי פעם... את התחלתי להתעניין ולשמוע וכמובן שהתאהבתי!!! וזהו, זה הסיפור! אה, וגם דרך אגב, למי שלא יודע- אני המנהלת של הפורום המדהים הזה!!! אז, קדימה, אנחנו צריכים ה-מ-ו-ן דפים!!!

.

רועי, בן 22 . לא מחשיב את עצמי כמעריץ, אבל בהחלט מסמפט מאוד את הקורס. שיר אהוד : RUNAWAY . שיר אהוד 2 : NO FRONTIERS .

../images/Emo9.gif

על הפורום החדש! אני נטע, בת 18 מחדרה, מתגייסת ב-14.1.02 (מקווה שלא ידחו שוב את הגיוס
)... אני לא מגדירה את עצמי כמעריצה שלהם, אבל בהחלט אוהבת את השירים שלהם! שמעתי על הקורס לפני שנתיים שלוש בערך, כשחברה השמיעה לי דיסק שלהם, וישר נדלקתי על השירים!
ל:AndreaCorr © אחלה אתר, מושקע ביותר!

shelly egan

New member
מיכל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

שאלו אותך מי הלהקה הראשונה הכי טובה באירלנד... ובכן תעני! (-גם אני רוצה לדעת :) )

למעלה