שרשור הכרות!

BlackUnicorn

New member
../images/Emo124.gif שרשור הכרות! ../images/Emo124.gif

אז........ בואו נכיר אתכם! ספרו לנו קצת על עצמכם - שם: מה אתם לומדים (ואם עדיין לא התחלתם - מה אתם עומדים/רוצים ללמוד?): מאיזה איזור אתם בארץ: איך אתם מגיעים לאוניברסיטה: מה אתם חושבים עליה: מה אתם מתכננים לעשות אחרי הלימודים: למה החלטתם ללמוד את מה שאתם לומדים/תלמדו: אתם מוזמנים לצרף תמונה שלכם או סתם תמונה שתשמח/תצחיק אותנו... ואם לא - אז לא צריך!
ואם יש לכם עוד משהו לספר, להוסיף, לשתף - תרגישו חופשי :)

BlackUnicorn

New member
כדי לשבור את הקרח.. ../images/Emo3.gif

שם: מורן מה אתם לומדים (ואם עדיין לא התחלתם - מה אתם עומדים/רוצים ללמוד?): משפטים מאיזה איזור אתם בארץ: מושב באיזור השרון איך אתם מגיעים לאוניברסיטה: עם רכב מה אתם חושבים עליה: יפה וגם אופה
(טוב נו, לא באמת.. הבניין שלנו די ישן ומכוער) מה אתם מתכננים לעשות אחרי הלימודים: להתמחות ככל הנראה בדיני משפחה, אח"כ לעבוד כעו"ד לענייני משפחה, ואולי יום אחד להיות שופטת :) למה החלטתם ללמוד את מה שאתם לומדים/תלמדו: התלבטתי בין משפטים/וטרינריה/פסיכולוגיה. ויתרתי בסופו של דבר על השניים האחרונים בעיקר בגלל שיקולים של זמן, השקעה, תנובה כלכלית ועניינים רגשיים כאלו ואחרים... תמונה ->

maverick 42

New member
הבה נתחיל...

שם: תום מה אתם לומדים (ואם עדיין לא התחלתם - מה אתם עומדים/רוצים ללמוד?): פיזיקה+מדמ"ח מאיזה איזור אתם בארץ: ת"א איך אתם מגיעים לאוניברסיטה: כל עוד הוא עובד - רכב פרטי מה אתם חושבים עליה: סבבה לגמרי מה אתם מתכננים לעשות אחרי הלימודים: יש עוד זמן... רק בשנה א' למה החלטתם ללמוד את מה שאתם לומדים/תלמדו: המקצוע היחיד שאני רוצה ללמוד נו טוב, נצרף גם איזו תמונה שדי מתארת את ההרגשה בזמן האחרון
(עייף, עייף.... פסח, בוא כבר!)

shay4442

New member
עכשיו אני

שם: שי מה אתם לומדים: ארכיאולוגיה מאיפה בארץ: המרכז איך אתם מגיעים לאוניברסיטה: יש אגד יש חברים מה אתם חשבים עליה: נוצצת מבחוץ מנומנמת מבפנים מה אתם מתכננים לעשות אחרי הלימודים: לחפור כמה שיותר תלים בתוליים, להמציא מתודולוגיות חדשות למה החלטתם ללמוד את מה שאני לומד: המקצוע הכי מדהים עלי אדמות

Freaky Fairy 19

New member
Here goes...../images/Emo9.gif

שם: דורי (כן, זה השם שלי, ואני אישה
) מה אתם לומדים (ואם עדיין לא התחלתם - מה אתם עומדים/רוצים ללמוד?): אני רוצה ללמוד אנגלית ולימודי מזרח אסיה (דו חוגי), התקבלתי (נכון להיום) לאנגלית, ואני מחכה לראות מה קורה עם מזרח אסיה... בינתיים, התקבלתי ללימודים קלאסיים במקום מזרח אסיה. מאיזה אזור אתם בארץ: הוד השרון. איך אתם מגיעים לאוניברסיטה: עם רכבת, כנראה. מה אתם חושבים עליה: הייתי באונ' לפני שבוע (ביום פתוח) והתרשמתי מאוד לטובה...בעיקר מבניין ווב. כל הדרך הביתה צרחתי לחבר שלי בטלפון: "כל כך מגניב שם!!!". מה אתם מתכננים לעשות אחרי הלימודים: אני מתכננת להיות מתרגמת...או ליפנית (אם אני אתקבל למזרח אסיה) או לאנגלית...אני עוד לא סגורה על תחום תרגום. למה החלטתם ללמוד את מה שאתם לומדים/תלמדו: אנגלית: בגלל האהבה שלי לשפה ולספרות...ומזרח אסיה: שיקולים כלכליים עתידיים וכד' + סקרנות לגבי השפה והתרבות. מעבר לזה...אני מחליפה קידומת עוד שבועיים+יום מ-19 ל-20...(בגיל כמובן). Yay me...
תמונה---->

hilala20

New member
מורני!!! מזל טוב על הפורום!

ככה בשקט בשקט לא מספרים?
יאללה נענה גם, למרות שלא נכנסתי לפה בשביל עצמי... אבל אני בטח אגיע לכאן בעתיד... וטוב לדעת שהפורום בידיים טובות שם: הילה מה לומדים? לא לומדים עדיין. רוצה ללמוד כנראה ריפוי בעיסוק אבל לא בשנה הקרובה (כי אני צריכה לשפר נתונים). אזור בארץ: ת"א. איך מגיעים לאוני'? אם וכאשר כנראה שבאוטובוס או באוטו/אופנוע אם יהיה. מה חושבים עליה? שהיא מאוד מפחידה! איזה גודל! כמה אנשים! למה החלטתי ללמוד ריפוי בעיסוק? כי זה לשלב עזרה לאנשים, עבודה עם ילדים ואומנות שאני מאוד אוהבת. ובעקרון אני רוצה להגיע בסופו של דבר (עוד המון המון זמן) לריפוי באמצעות בע"ח שגם אותם אני מאוד אוהבת.

מורני חברתי לפקולטה ../images/Emo66.gif

אוף, נכנסתי סוף סוף אחרי שמצאתי את הסיסמא המתאימה... אז... רק עכשיו יש פורום לסטודנטי אוניברסיטת ת"א?? מפליא שלא עשו את זה כבר אז... חבריי לאוניברסיטה, פורום יקר, מי אני בכלל? שם: אורטל מה לומדים: משפטים אזור בארץ: חיפה איך מגיעים לאוניברסיטה?: 2 דקות מהאוני' - מעונות האוניברסיטה.. אבל הבטחתי לעצמי שהשנה עוברת לדירה ! אז לא יהיו לי 2 דקות, אולי חצי שעה נסיעה באוטובוס בפקקים של ת"א.... מה חושבים עלייה: שהיא מעוז הסנוביזם והמטריאליזם... אהממ...אולי בין החתולים בקפטריה? למה החלטתי ללמוד משפטים: התלבטתי התלבטתי... רציתי חשבונאות...הגעתי למשפטים והתאהבתי
. מה בעתיד: התמחות במיסים, השלמה לתואר ראשון בחשבונאות והמשך לתואר שני במשפטים בעז"ה, ולממש עוד חלומות שלי... ו.. זהו?

dudmel

New member
יאללה

שם: דודו מה אתם לומדים (ואם עדיין לא התחלתם - מה אתם עומדים/רוצים ללמוד?): לומד הנדסה מכנית, שנה ראשונה מאיזה איזור אתם בארץ: במקור מחיפה, עכשיו שוכר בהרצליה איך אתם מגיעים לאוניברסיטה: קטנוע מה אתם חושבים עליה: אנשים סבבה, לימודים קלים יותר ממה שציפיתי (טפו טפו טפו) מה אתם מתכננים לעשות אחרי הלימודים: ביום האחרון של הסמסטר האחרון לטוס לחודש סקי. אחרי זה לעבוד כמו חמור למה החלטתם ללמוד את מה שאתם לומדים/תלמדו: נראה לי מעניין. אבל כרגע אני די משתעמם...

Wolverchenus

New member
ואני!

שם: חן (אני בן P:) מה אתם לומדים (ואם עדיין לא התחלתם - מה אתם עומדים/רוצים ללמוד?): מתחיל באוקטובר ביולוגיה-פסיכולוגיה עם דגש במדעי המוח מאיזה איזור אתם בארץ: ת"א (הבירה D:) איך אתם מגיעים לאוניברסיטה: רכב מה אתם חושבים עליה: עוד לא מכיר מספיק, אם לא הייתי בדעה חיובית לפחות לא הייתי נרשם. מה אתם מתכננים לעשות אחרי הלימודים: להמשיך לתארים מתקדמים (בכוונה להיות אקדמאי במשרה מלאה) למה החלטתם ללמוד את מה שאתם לומדים/תלמדו: קיבלתי ליום הולדת 20 ספר בשם "כיצד פועל המוח" (של סטיבן פינקר). ממנו למדתי על המושג "פסיכולוגיה אבולוציונית" שלאחר שקראתי את "הלוח החלק" רק המשיך למשוך אותי. בהמשך הגעתי משם לחיבה מאוד גדולה לאבולוציה (שהתגברה עם קריאת "הגן האנוכי").. בקצרה, הגעתי למצב שאני מזמין באמאזון ספרי מדע בלי הפסקה ומבלה אינסוף שעות בדיוני מדע ובקריאת תוכן מדעי. ללמוד גם פסיכולוגיה וגם ביולוגיה (עם התמקדות במוח) נראה לי דבר טבעי. ספרים זה דבר מסוכן P:

יאללה, מצטרפת ../images/Emo13.gif

שם: חסוי
מה אתם לומדים (ואם עדיין לא התחלתם - מה אתם עומדים/רוצים ללמוד?): דו חוגי בי איי כללי וקולנוע. והפעם אני הולכת לסיים את התואר!! מאיזה איזור אתם בארץ: כיום אני גרה בת"א, במקור אני מהצפון. איך אתם מגיעים לאוניברסיטה: אוטובוסים... יומיים לפני הסמסטר הראשון השנה מת לנו האוטו ובהתחלה ממש התבאסתי כי חשבתי שיהיה נורא קשה לחזור לאוטובוסים אחרי ששנה שעברה התרגלנו לאוטו - אבל להפתעתי אני דווקא נהנית מאוד ובמובן מסויים זה אפילו גורם לפחות מתחים ממה שהיו לנו עם האוטו. מה אתם חושבים עליה: אני מרוצה סך הכל. רמת הלימודים טובה, ולגבי העניין החברתי - זה אף פעם לא היה issue מרכזי בשבילי. מה אתם מתכננים לעשות אחרי הלימודים: להמשיך לתואר שני, ככל הנראה... ומקווה גם למצוא עבודה סבירה יותר. למה החלטתם ללמוד את מה שאתם לומדים/תלמדו: זה סיפור נורא ארוך שאין לי ממש כוח לפרט... בגדול, בבי איי הסכימו להכיר לי בהכי הרבה מלימודים קודמים, וקולנוע כי אני אוהבת וכי חבר שלי גם לומד את זה וזה מקל.

מזל טוב על הפורום ../images/Emo65.gif

וכן, מותר לי לתקוע את זה באמצע שרשור הכרות כי גם אני לומד בת"א
(תואר שני במחשבים)

lollapalooza

New member
רעיון טוב ../images/Emo13.gif

שם: הדס מה אתם לומדים (ואם עדיין לא התחלתם - מה אתם עומדים/רוצים ללמוד?): קולנוע וטלוויזיה. שנה ג'. מאיזה איזור אתם בארץ: במקור? אשקלון. עכשיו בכל מקום בארץ, בערך
איך אתם מגיעים לאוניברסיטה: ברגל מה אתם חושבים עליה: מאוהבת בה לחלוטין מה אתם מתכננים לעשות אחרי הלימודים: להיות מובטלת? למה החלטתם ללמוד את מה שאתם לומדים/תלמדו: כי זה הדבר שהכי מעניין אותי בעולם. הודגש באמצעות מדגישומטיק

noyale21

New member
לא נרדמת../images/Emo122.gif../images/Emo29.gif../images/Emo4.gif

שם: נויה מה אתם לומדים (ואם עדיין לא התחלתם - מה אתם עומדים/רוצים ללמוד?):משפטים מאיזה איזור אתם בארץ: אזור השרון איך אתם מגיעים לאוניברסיטה: רכב מה אתם חושבים עליה: מבחינה אקדמאית - רמה מעולה, סגל נהדר, מקצועיות מדרגה ראשונה. מבחינה חברתית - תלוי.יש ויש. מה אתם מתכננים לעשות אחרי הלימודים:סטאז'... למה החלטתם ללמוד את מה שאתם לומדים/תלמדו: התלבטתי בין התחום הטיפולי (פסיכווגיה/עו"ס) לבין משפטים. לאחר התחבטויות רבות בחרתי במשפטים ואני שלמה עם הבחירה הזו

והנה אני

שם: אושרית. מה אתם לומדים (ואם עדיין לא התחלתם - מה אתם עומדים/רוצים ללמוד?): למדתי שנה ביולוגיה בשנה שעברה, מקווה להתקבל לרפואה בשנה הקרובה. מאיזה איזור אתם בארץ: הוד השרון. איך אתם מגיעים לאוניברסיטה: אוטובוס/רכבת. מה אתם חושבים עליה: מתה על האוניברסיטה הזאת
מה אתם מתכננים לעשות אחרי הלימודים: סטאז', התמחות וכו'. למה החלטתם ללמוד את מה שאתם לומדים/תלמדו: זה ארוך מדי לכאן. בקיצור, אני לא רואה את עצמי עושה משהו אחר. בתמונה: חתול שהתאהב בקרטון

danybik

New member
נו טוף...

מה אתם לומדים (ואם עדיין לא התחלתם - מה אתם עומדים/רוצים ללמוד?): מדעי המדינה - הסטוריה כללית שנה א' מאיזה איזור אתם בארץ: חולון איך אתם מגיעים לאוניברסיטה: רכב, אוטובוס מה אתם חושבים עליה: מקום מגניב, רק חבל שהמבחנים מגיעים מה אתם מתכננים לעשות אחרי הלימודים: רק התחלתי מי יודע למה החלטתם ללמוד את מה שאתם לומדים/תלמדו: למדתי במכינה של האוניברסיטה וזה משך אותי יותר מחשבונאות

למעלה