תפוזונים יקרים

Tommy89

New member
../images/Emo124.gifתפוזונים יקרים ../images/Emo13.gif../images/Emo43.gif

כמו שכולנו יודעות [כבר אי אפשר לכתוב "יודעים". בוהו דני...], הפורום שלנו מיותם ממנהל כבר שבוע שלם. טוב אין לי כוח לעשות את זה רשמי. תקשיבו בנות, לפני שבועיים, כשעוד היה לנו מנהל פעיל בפורום, הפורום היה פורה ושמח ומפוצץ כל יום. השרשורים המתוכננים היו נפתחים ביום שלהם והיו טונה תגובות ולא מעט בנות פעילות... עכשיו, אני מבינה שאלו ממש הימים האחרונים של החופש ואתן צמאות לחוויות אחרונות לפני שחוזרים ללימודים, חלקכן בטח טסות לנופש בחו"ל או פשוט סתם עסוקות בדברים אחרים, אבל זה נראה לי פשוט אבסורדי שמהרגע שהמנהל עזב פתאום כולם הפסיקו להגיב.. אני יודעת שאי-פתיחת הפינות בימים הקבועים שלהן לא בדיוק עוזר, אבל זה כמו מעגל חיים של תרנגולת - אין פינות, לכן אף אחת לא מגיבה, ובגלל שאף אחת לא מגיבה אחראיות הפינות לא טורחות לפתוח את אותן פינות מדוברות כי הן פשוט יהיו חסרות תועלת וכו' וכו'. טוב, אז אני ותהילה ניסינו לסדר מחדש את המערכת השבועית של הפינות, כל מה שאנחנו מבקשות מכן זה רק להראות נוכחות מדי פעם, לעזור לנו לשמור על הגיבוש של הפורום הזה שעד לפני כמה ימים היה אחד הפורומים הכי מגובשים שאני מכירה! אני יודעת שעכשיו בגלל שאין מנהל הכלים שלנו לשמור על הסדר בפורום הם מאוד, מאוד מוגבלים, אבל יודעות מה? אולי זה יתרון. אם יתחשק לכן מדי פעם, כשאתן רואות שהפורום יבש מדי, לפתוח איזה הודעה [שאלון, משחק, כל דבר שעולה בדימיון] להעלאת המורל - למה לא? אתן חופשיות לעשות זאת! אל תתנו לפורום לגווע שוב, כולנו, הוותיקות בעיקר, זוכרות כמה כיף זה היה לראות את הפורום משגשג אחרי תקופת הבצורת שלו.. הפורום הזה כבר מזמן לא רק פורום ללהקה "טוקיו הוטל". הוא נהיה עם הזמן קהילה אחת מגובשת, משפחה, כולנו מכירים אחד את השני מספיק טוב בשביל לדעת את זה, ואני לא חושבת שזה משהו שאף אחד מאיתנו היה רוצה לאבד.
אני לא רואה שום מנהל חדש באופק כרגע, אבל מה שיש לנו בינתיים זה לא מעט. בואו נעבוד עם זה. המשך שבוע נעים ומעניין לכולנו
love & light

למעלה