ה ש כ מ ה

tabali

New member
בוקר טוב לכולם - קבלו קטנה על הבוקר... ../images/Emo6.gif

בראשית - הגרסה השערורייתית בראשית ברא אלוהים את הגבר. עם הרבה שרירים ועצבים ברא אותו. ונתן לו זין וביצים וקרא לו פאר היצירה, ושלח אותו לעשות כפיפות בטן ולחתוך איזו פרה. ויראה אלוהים כי סבבה לו, ויראה הגבר כי אותו כנ"ל. קיפץ הגבר בין הרים וסלעים, אכל שיפודים ועישן עשבים. כפות רגליו חסינות מדוקרנים, זיפיו גאים ועורפו קשוח כעץ אשוח. ויראה אלוהים כי לא רע בכלל, ויראה הגבר כדורסל. ויחלוף שבוע שלם, ויקום הגבר בשישי בצהריים ויעלה מול אלוהים במסנג`ר ויגיד לו: שמע, בנאדם, לאן אני מכניס את הדבר הזה אחרי שאני משתין? ויאמר אלוהים: לא יודע, כמה חתולים נשארו לך בגינה? ויאמר הגבר: אחד, והוא רץ ממש מהר. ויאמר אלוהים: וכמה עיזים יש לך במרעה? ויאמר הגבר: שתיים, אבל אני לא מתעסק עם צמחוניות. ויאמר אלוהים: ומה רע באוננות? ויען הגבר: עד כאן. ויעביר אלוהים את המצב שלו ל"ביזי" ויצא לו עשן מהאוזניים ויחשוב קצת ויחשוב עוד קצת ויחשוב עוד ויגיע למסקנה שעדיף להמציא מישהי שתחשוב במקומו ונראה איך מתגלגלים משם. בשנית ברא אלוהים את האשה. עם חמוקיים ופה גדול ברא אותה. ונתן לה זוג ציצים וחור סוג א` וחור סוג ב` וקרא לה פאר היצירה 2, ושלח אותה לבשל משהו ולראות ריקי לייק. ויראה אלוהים שהיא מדברת יותר מדי והחליט לשדרג אותה בשבוע לאחר מכן, וביקש מהגבר שישמור עליה בינתיים במחסן של המטע, איפה ששומרים את העובדים הזרים כשבאים שוטרים. ויתלונן קצת הגבר אבל במחשבה שנייה ראה כי טוב, כי יפת מראה היא האשה, כי חייכנית היא ומריחה לא רע. ויסמס הגבר לאלוהים ויאמר: שיחקת אותה אח שלו. ויען אלוהים אחרי שלוש שעות: עזוב אותי באמא`שך, תן לישון בסופשבוע. ויילך הגבר ליער ויאסוף כל טוב, גרגרים וגפנים ורימונים מלוא החופן, ויחתוך כמה כבשים ויצלה אותן ברוטב אלף האיים ויחלוב דיאט קולה מגמלים וישים הכל על מגש של כסף בתוספת ואזה עם פרח ריחני ויגיש לאשה ויגיד לה: בתיאבון, כפרה עלייך. ויכבה הגבר את הכידון והפלאפון ותתלהב האשה ממסירותו של הגבר ותקרא לו עיניים שלי ותאכל את הגרגרים והדיאט קולה ותשבע ותהיה מרוצה חבל"ז. ותראה האשה שהגבר מאונן מולה כמו איזה סוטה ותאמר: גבר, בוא, אעזור לך עם זה, יען כי מגיע לך ואתה חתיך הורס. ויאמר הגבר: ביותר. ויכבה הגבר את הכידון והפלאפון ויסגור את דלת המחסן וביחד יעשו תרגילים אירוביים שלא יביישו מופע קרקס נודד בנורווגיה של תחילת המאה, ולאחר מעשה תבקש האשה מהגבר עוד קצת אוכל ויסכים הגבר ברצון, ויביא לה אוכל וישגל אותה שוב. ולאחר מכן תבקש האשה כמה יהלומים וילך הגבר לקצה העולם ויביא לה צמיד מטיפאני`ס, ותתעצבן האשה כי שרשרת היא רצתה, ולא תיתן לו מפרי מבושיה. וישלח הגבר מייל בהול לאלוהים ויגיד לו: זאתי פסיכית, יש לך עוד כאלה, אולי בפעם הבאה אני אפול יותר טוב? ויצרוב אלוהים את האשה ויוסיף לה כמה שיפוצים בפוטושופ וישמח הגבר עד מאוד וירקוד לעצמו כמו קווין בייקון ב"פוטלוס" ובא לציון גואל. ולאחר זיונים אינספור גם עם האשה השנייה והשלישית והרביעית והאלף, ולאחר שקנה לכולן בית וגינה ולנדרובר ושלושה ילדים עם גדר לבנה, עזב הגבר את העיר ואמר: יאללה גמרנו עם בחורות, אני חוזר לבהמות השדה. ויאמר לו אלוהים: חחחח, נראה לך? הלך עליך. ויאמר הגבר לאלוהים: אבל אבל אבל היה לי נחמד קודם, רצתי על סלעים ושרתי לפרחים! ויאמר אלוהים: למה מה, שכחת שלא היו לך זיונים? מה אתה חושב, זה בא ככה, בחינם? ויאמר הגבר: כן. ויאמר אלוהים: אז זהו שלא. וכך נידון הגבר למצוא בחורה יפת עיניים וגדולת שדיים ולעשות את עצמו מקשיב לה. ויראה אלוהים שהתמסד הגבר ויחשוב כי טוב.

שביק

New member
../images/Emo6.gif על חכמת היקום ובריאת הגבר והאשה

לכבוד עשרת הדברות ופתרון בעיית הזכרון.

smailie

New member
בוקר טוב ../images/Emo42.gif ../images/Emo42.gif

הראה לי שבסוף יקבלו אותי לצה"ל לתפקיד קמב"ץ (ראשי - תיבות: קם בצהריים)...

למעלה