מערכוני השבת מהרדיו

• פותח הנושא emh
  • פורסם בתאריך

emh

Member
../images/Emo125.gif מערכוני השבת מהרדיו ../images/Emo125.gif

את רדיו קליק לא סיקרתי השבוע.
גלי צה"ל העולם מצחיק אז צוחקים התוכנית מוקדשת לחג השבועות שבת 10:00-11:00
שלישיית אדלר - בוסקילה (ע"פ הנעימה טקילה)
מתי כספי - הם בזמר הזה
דודו טופז - ביקור בקיבוץ לרגל חג הבוטנים (8.5 דק')
להקת כוורת - הורה היאחזות (3.5 דק')
שייקה אופיר - המושבניק (7 דק') בלי ההקדמה ("משה זלמן, ינעל אבי אביך")
דורי בן זאב - גנבים (4 דק')
יוסי בנאי ורבקה מיכאלי - הפורץ (8 דק') "מה אתה עושה על הסולם?"
דודו דותן - שירה בציבור (שיר לגבר הישראלי הנשוי המצוי "אנ'לא חוזר הביתה") 6.5 דק'
אורנה בנאי - לימור במחרוזת שירה בציבור ליום העצמאות 1999 (רק בישראל) 4 דק' "תצא בחוץ" - בלילה על הדשא "מנפנפים עכשיו, על מנגל זה מה שבטוח" - כולם רוקדים עכשיו, היי פייב "יפה שלי, את כל קציצות האהבה אשים בפיתה" - יפה שלי, אייל גולן "אני ושמעון ושוקי הקטן" - אני וסימון ומואיז הקטן, יוסי בנאי "שמש, הביאו שמש ואת טנצר המנייאק, ששי, איזה גבר - אור, שושנה דמארי "שמעון ישיר לנו סולו" - ארז טל התחיל לשיר את "עץ הרימון נתן" פעם אחרת... "על ים המלח, ובקזינו של יריחו, כמו משוגעת אני מהמרת" - קסם על ים כנרת "אלף שיפודים אכלתי בעצמי, אלף פרגייה ופרגייה" - אלף נשיקות, יהורם גאון "געגועים לשיפודים חמים, נסגרים בסלטים יפים" - אהבה אסורה, זהבה בן "הרוח נושבת קרירה, ועזרא משתין במדורה" - שיר הפינג'אן
עדי אשכנזי - מה זה השטויות האלה, אמריקה
זוהר ארגוב - אמריקה שלי
נורית גלרון - בלי האוטו חמישה ימים (מהמופע החדש שלה) 2:15
שלישיית אדלר - בוסקילה
אותי זה מצחיק - חלק שלישי, מערכוני הגשש החיוור שודר בחג שבועות בערוץ 10. הקטעים ששודרו: הדייגים + דייג ביום סגריר (שיר) מעוז כור ישועתי (מערכון טבריה השלישי) האישה היחידה בחיי (שיר) שיח טבחים אחותי רוחמה (שיר) מגרש השדים/הבונבוניירה בין הזמנים (כולל נעימות תמיד עולה המנגינה וציפור קטנה בלב)

למעלה