משחק הפושעים סבוב-3

liaush

New member
../images/Emo126.gif../images/Emo59.gifמשחק הפושעים סבוב-3../images/Emo126.gif../images/Emo11.gif

ערב טוב פושעים יקרים
כעת הציג את ארבעת הפושעים המשוחררים שהצליחו בסיבוב הקודם
וארבעת הפושעים הם: דבש Nתוק
yifati XD
mai angel המקורית
randu
אלה ארבעת הפושעים המשוחררים שהשתחררו מהכלא והם לא משתתפים בשלב הראשון של היציאה מהכלא!. השלב הראשון של היציאה מהכלא מיועד אך ורק ל...: אושRתי
S c h n i t z e l
טל קטן
עידן יניב אתה הכל
itai46
the legend
רק שלושה מכם יצאו בשלב הראשון!
והאחרים יוכלו להיפרד לשלום מהתקופה הקצרה במשחק.
כי השלב של היציאה מהכלא הוא השלב האחרון במשחק! כל מי שלא יצא מהכלא בסיבוב הזה לא ישתתף במשחק ולכן יש לקחת את הסבוב הזה מאוד ברצינות! כמו שאמרתי השלב של היציאה מהכלא הוא האחרון! ולכן גם הפושעים החופשיים במידע ויטעו יחזרו לכלא לצמיתות! שזה אומר יצאו מהמשחק.. וזה מה שהופך את המשחק לקשה הרבה יותר. או הכל או כלום!.
למי ששאל מקודם על גלגל ההצלה הוא אכן יהיה אבל בשלב שלקראת הגמר. גלגל ההצלה יאפשר לכל הפושעים שיצאו מהמשחק לחזור!. אבל רק אחד יחזור לגמר!
בנוסף לכך אני רוצה לציין שאם יש כאן פושעים שלא יצליחו להגיע לדבר איתי על זה במסרים בלבד! פעם שעברה זה היה רן שזכה לצאת מהכלא הוא השתתף רק בחצי סיבוב ואז נעלם.. אני לא יודעת מה הייתה הסיבה כי הוא לא עדכן אותי בכל מקרה זו ההזדמנות האחרונה של רן ושל כל האחרים להוכיח את עצמם רציניים! גם אם משהו צץ ואתם לא יכולים להגיע תודיעו!. אל תגרמו לי להפסיל אותכם כי חבל
כמו שאתם בטח יודעים שיר טסה והיא תחזור רק ב28 , כששיר תחזור אני אשאלח לה את כל השאלות שהיא תפסיד (כמובן שאשנה את השאלות בשביל שהיא לא תוכל להעתיק). במידה ותענה על כולם נכון היא תמשיך איתנו אם לא היא תעזוב. אין לזרז אותי!
אם אני אומרת שאני מפרסמת ב4 ואני מתעקבת אז יש לי סיבה מוצדקת ולא צריך לזרז אותי העיקובים שלי הם לא יותר מ5 דקות אז המעט שאתם יכולים לעשות זה פשוט לחכות בסבלנות, אם זה כ"כ מטריד אותכם אתם יכולים לשלוח מסר ולשאול. בעוד דקות ספורות יתפרסמו השאלות לששת האסירים. רן האסירים עונים!.

liaush

New member
../images/Emo129.gifשלב-1 היציאה מהכלא!../images/Emo18.gif

ההזדמנות האחרונה של האסירים לצאת מהכלא!. השלב הגורלי ביותר שיכריע מי יוצא ומי לנצח ישאר כלוא מתחיל עכשיו!!!!!!!!
1. בתוך מי הציג את עצמו אבי בהלוויה של משה עמרני? 2. האם קוקי היא זו שרצחה את בעלה?. 3. תנו לי שמות של 3 דמויות שמתו במהלך הסדרה. 4. מה הוא שמה של השחקנית המגלמת את אורנה? 5. את מי מגלם שלום מיכלאשווילי?
יש לשלוח את התשובות כאן ולא במסר
!!!
3 הראשונים שיענו נכון ישתחררו! האחרים ישארו בכלא לנצח! זאת אומרת יצאו מהמשחק.
זו ההזדמנות האחרונה והשאלות ממש קלות. בהצלחה אסירים!

עונה

1. בתוך מי הציג את עצמו אבי בהלוויה של משה עמרני?בתור החבר שלו. 2. האם קוקי היא זו שרצחה את בעלה?.לא. 3. תנו לי שמות של 3 דמויות שמתו במהלך הסדרה.משה עמרני, אבא המאמץ של נדב וגולי (צבי גולשטיין נדמה לי). 4. מה הוא שמה של השחקנית המגלמת את אורנה?מאיה מרון. 5. את מי מגלם שלום מיכלאשווילי? ניקולה קובלובה. מקווה שהכל נכון..

liaush

New member
אופסי לא ראיתי כתבת שלוש ../images/Emo13.gif ../images/Emo127.gif

liaush

New member
אם יצאת או לא תדעי רק אחרי שעוד 2 אסירים

ישלחו תשובות..

liaush

New member
../images/Emo41.gifקדימה אסירים להמשיך לענות!../images/Emo41.gif

ניתן לענות עד מחר, עד השעה 11:00 ולא מאוחר יותר.

liaush

New member
דרך אגב זה שלב הבא, סיבוב הבא זה סבוב רביעי.

כרגע אנחנו רק בסבוב השלישי

itai46

New member
עונה...

1. בתור חבר של משה 2. לא 3. צבי גולדשטיין, משה עמרני, אמיר פלדמן 4. מאיה מרון 5. ניקולה קובלובה

אושRתי

New member
עונה../images/Emo13.gif

1. בתוך מי הציג את עצמו אבי בהלוויה של משה עמרני? בתור חבר של משה 2. האם קוקי היא זו שרצחה את בעלה? לא 3. תנו לי שמות של 3 דמויות שמתו במהלך הסדרה- צבי גולדשטיין, משה עמרני, אמיר פלדמן 4. מה הוא שמה של השחקנית המגלמת את אורנה?מאיה מרון 5. את מי מגלם שלום מיכלאשווילי?ניקולה קובלובה

למעלה