על שקיפות

../images/Emo127.gif על שקיפות

אפשר לעשות וי גם על שקיפות. שלשום עשינו את הבדיקה באיכלוב ולמרות שזה לקח משהו כמו שעה כי אחד העוברים ישן חזק התוצאות היו טובות. הגדלים שלהם לשבוע 12 הם 5.6 ס"מ והרופא חושב שהעובר התחתון זה בת. אבל אני לא בונה על זה. עוד שלושה שבועות יש לנו סקריה ועל זה אני אוצה להתיעעץ. קבענו אצל פרופ' שלו ב-20:00. גיסתי אומרת לי להקדים כי זה מאורח והסקירה לוקחת זמן ויש חשש שאם הרופא יהיה עייף הוא ידלג על דברים חשובים. מה אתן אומרות? לשנות, במידה ונשארה שעה מוקדמת יותר?

ברכות על השקיפות התקינה

לגבי השעה, אני לא חושבת שאת צריכה לחשוש אנחנו התחלנו את הסקירה בשעה תשעה ושלושים בלילה והרופא היה צלול ועירני ויעיל אם בחרת רופא שאת סומכת עליו אז אין לך מה לחשוש זאת דעתי בכל אופן ושיהיה בהצלחה.

דולי 11

New member
לגבי השקיפות

אצל מי עשית את השקיפות באיכלוב ? אני עשיתי לפני שבוע אצל דר' אמסטר השקיפות לקחה לי רק גג 20 דקות והוא אמר שהגדלים מתאימים לשבוע 12 אורך 58 ממ' ו 57 ממ' ואמר שאין סיכוי לדעת את המין כי רק בשבוע 13 מושלמת מערכת המין .20 דק' זה אומר שהוא חיפף ?

דר' ארז

עשיתי אצל ד'ר ארז ואני לא זוכרת מה שם המשפחה שלו. אמסטר נהדר. אחד העוברים פשוט לא התעורר ובגלל זה זה לקח זמן עד שבא רופא מומחה בשם גידי הזיז איכשהו את העובר וסיים עניין.אבל זה לקח איזה 40 דקות וגם שאלנו אותו מלא שאלות כי הוא היה נחמד לענות לנו.

ממה מיה

New member
בעיקרון זה לא אמור לקחת יותר

שקיפות עורפית היא מדידה אחת של עובי העורף - מקסימום 5 דק', שאר הזמן מנצלים לתת מבט נוסף על המערכות בגוף שייסקרו באופן נרחב בסקירה המוקדמת

ברכות לשקיפות הטובה!

אני חושבת שאם הרופא קובע לשעה כזאת הוא רגיל לעבוד בשעות כאלה. את יכולה לנסות לשנות, רק בשביל ההרגשה הטובה, אבל אני לא מאמינה שהרופא ידלג על איברים חיוניים כי הוא עייף.

למעלה