תפוז סוגרים את הפורום.

exit_from_here

New member
../images/Emo128.gifתפוז סוגרים את הפורום.../images/Emo7.gif../images/Emo31.gif../images/Emo4.gif

לאור מיעוט הגולשים וההודעות הפורום ייסגר...ניתן יום יומיים לנאומי פרידה. חבל על הפורום,היו לו תקופות יפות,אני אישית כרגע ממשיך גם בפורום רוק ישראלי אבל אחרי סגירת הפורום הזה אני שוקל את המשך דרכי שם. כמובן שכולכם מוזמנים לשמור איתי על קשר באייסיקיו,מסנג'ר,מסרים,מייל,טלפון ויוני דואר.

sunshiner

New member
הייתה לי הרגשה שהוא לא יכול להמשיך

להיות ככה שומם...אולי אין לו מקום פה, במקום שבו הרייטינג מאוד חשוב. נהניתי מאוד להיות פה ולהכיר אתכם...אתם אחלה חבר'ה שיהיה לכם המשך חיי אינטרנט נעים ושתמשיכו לאהוב את נטאשה מתן שיינר אימייל ומסנג'ר: [email protected] אייסיקיו: 63852704 אולי עוד קיץ ניפגש...להתראות

מקליין

New member
לא ידעתי שעושים דבר כזה בכלל

מי שרוצה לשאול שאלות או סתם להעזר בי במקרה הצורך מוזמן לפנות אלי במסר אישי ובכלל לבלוג שלי. אם צריך לפנות לתפוז רק תגידו לי ואפנה.

Minimal Affair

New member
הבני זונות - התפוז מקולקל

גועל נפש מה שנהיה פה. יאללה בקטנה - תפוז בצהריים חרא של הרגל, אבל אצלי רק ככה היום מתבזבז. היה נעים להכיר את כולכם, אפילו מהיכרות קצרה (אך חזקה ביותר!) שיהיה לכולכם בטוב.

אבד זנב

New member
אסיים במילות הפרידה מדן בן אמוץ:

"אם תלך,מי יהיה הפסנתרן בבית הזונות הזה?" עד שהיה פורום נטול ילדים קטנים צווחניים ושחורים. [הצער,הצער]. היו שלום. [email protected]

למעלה