שאלה למי שיודע-להשיב?

boaz31

New member
../images/Emo128.gif../images/Emo128.gif../images/Emo128.gifשאלה למי שיודע-להשיב?

הפרסומות בצד שמאל מכסות לעתים גם את התאריך והשעה של ההודעות-מצב בלתי נסבל!!!!

odo13z

New member
אין מה לעשות ידידי.זה לא יישתנה.../images/Emo4.gif

בעצם....זה כן. זה יהיה יותר גרוע. כסף מגלגל את העולם.

shkedud

New member
הי בועז, גם אותי זה משגע, וגמני לא

יודעת מה לעשות. מקווה שאתה בטוב

חיניה

New member
שלום לכולם. אני כתבתי הרגע תלונה

להנהלת הפורומים. אם כולם יעשו כך אולי זה ימאס להם ויעשו משהו בנידון. אחרת אפשר להפסיק להכנס ליום יומיים וההפסד (אמנם גם שלנו אבל אין ברירה)ילמד אותם להתיחס אלינו קצת ביותר כבוד.

חזרתי כרגע מצעדה של שעה, כמובן

עם חבילות, תמיד אני מוצאת משהו לקנות, בעלי אומר, שאם יזרקו אותי במדבר, גם אמצא מה לקנות, שם אני יכולה לקנות לו, רק גמל קטן, אם יספיק לי הכסף, כי שם לא מקבלים איסרקארט, חה חה חה !!!!! גמל גמלי...........לה לה לה................

י מ י ת 2

New member
רקפת רקפת - בלי אחריות../images/Emo21.gif

זוכרים את השרשורים על הרקפת הכלניות. אז הנה הפתעה. קטע שמצאתי בעיתון הקיבוץ הארצי הדף הירוק: ירד קצת גשם, מזג האויר התקרר ופרחי החורף מתחילים להתעורר הראשונה היא הרקפת העדינה והיפה. כתר צבעוני לראשה המורכן לעבר עליה המשורטטים בצורת לב. והאם ידעתם שאפשר להשתמש בעלי הרקפת למילוי? ובכן במשתלות וונדי ממליצים לבחור עלים גדולים של רקפת, בייחוד לאחר שנגמרת הפריחה. יש לשטוף את העלים היטב ולהשרות אותם במים רותחים לדקה או שתיים על מנת שיתרככו מעט וניתןו יהיה לטפל בהם
. למילוי: לכ-50 עלים: 4 כוס אורז/3 כוס שמן זית/מיץ משני לימונים גדולים/1 בצל גדול קצוץ /3 ראש שום כתוש/מלח,כמון,פלפל שחור.(אפשר להוסיף בשר טחון או כבש, אז להוריד מעט מהאורז) טגנו את הבצל עם שום במעט שמן, הוסיפו את האורז, הבשר אם יש ותבלינים. פיתחו עלה ושטחו אותו, קרוב לפטוטרת, שימו מעט מהמילוי, קפלו משני הצדדים וגלגלו. סדרו את העלים המגולגלים בתוך סיר במעגלים, מעל שימו כמון, מלח את שמן הזית,הלימון וכוס וחצי מים. הרתיחו ובשלו על אש קטנה שעה ורבע (אם מלאתם בשר, הוסיפו קצת זמן בישול) להגיש חם או קר. בתיאבון!!!
ומי שינסה שיספר איך היה.

pazi66

New member
אם עובדים במחשב עם ../images/Emo91.gif

רזולוצית מסך גבוהה - 1024x768 פיקסלים ואיכות צבע הכי גבוהה -32 ביט אין שום סיבה שהפרסומות בצד יסתירו. זאת לא בעיה של תפוז...זאת בעיה אצל המשתמשים עצמם.

shkedud

New member
גמני הולכת לשתות תה חמדת השקד

לכבוד נכדתי המתוקההההה ולכבוד הטעם הטוב שלו

למעלה