פורום סימולטורים - הסוף?

davidfainshtein

Member
מנהל
טל

כל זה טוב ויפה, אך אנחנו לא בעלי הבית פה, לצערי. מאז שנפתח הפורום, השתנה הלך הרוח בתפוז וכעת השורה התחתונה חשובה יותר מהקהילה. כך הם פני הדברים גם בפורומים מעוטי גולשים אחרים. לכן, אין לנו הלוקסוס להמשיך במתכונת הנוכחית.

davidfainshtein

Member
מנהל
../images/Emo124.gif עדכון לגבי הסגירה

חברים, מאחר ולא קיבלנו שום הצעות לניהול הפורום, ביום חמישי ניאלץ להיפרד. הפורום יסגור את שעריו. הארכיון, כמובן, ישאר פעיל ותהיה גישה אליו. במקרה והחברים הקבועים מעוניינים בכל זאת להשאיר את הקהילה בתפוז, ישנה הצעה לפתוח קומונה במקום זאת שתקושר לפורום הסגור. אם יש מעוניינים לנהל את הקומונה במקום הפורום - נא להודיע לי עד יום חמישי כדי שנוכל לקשר את הפורום לקומונה. תודה.

תגובתי, בקיצור ולעניין.

1. הפורום הזה היה פתח הכניסה שלי ממצב של חובב-חובבן נעול בתור עצמו, לא רשת ולא נעליים, להכרה בכך שיש קהילה פעילה ומתפקדת של סימולטורים. שנים הייתי כאן ללא מעבר לרשתות מסודרות, ולו בשל חלוקת חוויות והשוואת תוספים. 2. תוספים הוא דבר שלא הכרתי עד שהתחלתי לעיין בפורום. קרוב לשנה הייתי טס ללא תוספים כלל! סימולטור דפולטי לגמרי. סביר שאם הייתי ממשיך כך, נעול בתוך עצמי וללא תוספים ראויים, הייתי נוטש את עולם הסימולטורים די מהר. 3. במה להרחבת אופקים - הפורום הזה היווה הן מפלט נייטראלי "א-פוליטי" בין שתי הרשתות הגדולות בישראל, ואטיל ואיבאו, בזמנו כאשר עוד היתה קיימת תחרות ביניהן. מעבר למפלט נייטראלי, זה עבד גם בכיוון השני: בית נתיבות בלעז, טרמינל בעברית צחה. מכאן נחשפתי לעולם הטיסה המקצועית הנצמדת למציאות, ומכאן התגלגלתי לאן שהתגלגלתי ברחבי הרשתות השונות. 4. בזמנו הייתי פעיל על בסיס כמה פעמים ביום, בזמנים אלו אילוצים כאלו ואחרים הביאו אותי להסתכל כאן הרבה פחות. בזמנים הטובים הפורום הזה היה מארגן מפגשים וירטואליים ואמיתיים. על גביו פורסמו מיטב המפגשים היעודיים לגופים שונים. כפועל יוצא ממפגשים אלו הכרתי ופגשתי חברים אמיתיים לתחביב ולחיים. 5. בזמנים אלו אני מבין לחלוטין את מערכת תפוז ורצונה לסגור את הפורום. נשאר כאן גרעין נאמן שנספר על שתי ידיים, ומחליף חוויות בינו לבין עצמו, פה ושם עוזר למתחיל שמחפש סטוצים, מתלבש בבוקר ולא מראה עצמו כאן יותר... 6. תומך אך בהסתייגות במעבר לקומונה, אותה אשמח לפקוד מפעם לפעם כשיזדמן לי. חבל רק על החומר הרבה שהצטבר בפורום הנוכחי ואם ייסגר איני יודע מה יקרה לו: ארכיון, טאגליינס, מאמרים... דברים יקרים חבל מאוד אם יאבדו. למרות זאת, במקום סעיף זה, זו הזדמנות פז ליישם את סעיף 7, בו אני תומך נלהב כבר שנים: 7. המלצתי היותר פרקטית ויותר מועילה לטובת כל אחד ואחד מבאי הפורום הקבועים ללא יוצא מן הכלל: כולם לואטיל. תפוז+IVAO, כולם. בואטיל קיימת קהילה שהיתה ועודנה תוססת וערה, עם גרעין גדול בהרבה של אנשים רציניים ומקצועיים. הם יקבלו בחיבוק כל אדם חדש, במיוחד מהאנשים המצויינים שכותבים כאן באופן קבוע, וגם אם לא טסים ברשת ואטסים, ישמחו לקבל אנשים חדשים לקהילה שמשתתפים בדיונים, קוראים, נהנים, ואף מידי פעם מגיעים למפגשים. לדעתי טוב יהיה לכולם פה, גם אלה שלא רוצים רשת, לא רוצים ואטסים, בבעיות אגו קשות מול אנשים ספציפיים בואטיל - כולם יכולים להגיע לפורום הזה ולהנות שם מאוד. אני מאוד נהנה שם ולדעתי הגיע הזמן לאחד את כל קהילות הסימולטורים תחת קהילה אחת, הגדולה ביותר כיום בהפרש גדול. גם IVAO, גם סימולטורים תפוז: עם הרמה הגבוהה שקיימת בשתי הקהילות הנ"ל, יש לשים את בעיות האגו בצד ולהתאחד לקהילה אחת גדולה, שגם בה הרמה בשמיים (תרתי משמע) ואני אישית מאוד נהנה בה. מקווה שתקבלו את המלצתי. כל טוב לכל באי הפורום, זו אינה פרידה.

almogi

New member
אתה בכוח רוצה להתחיל מלחמות יהודים?

ואם זה בקיצור - איך זה נראה כשאתה מאריך ?
בכל מקרה - טוב לראות שגם ותיקי הפורום עדין פוקדים אותו (אם כי בשתיקה...)

מלחמה ושלום

לטעמי האנשים שאני מדבר איתם בפורום זה, בוגרים הרבה מעל רמת גאוות היחידה הטפשית שהתחילה כאן בימי קדם בשל סכסוך אישי בין קבוצות קטנות של אנשים. אין זה אומר שעכשיו ההפרדה צריכה להיות לעולם. כפי שאמרתי - זו הזדמנות פז לגשר. לגבי הקיצור, כמובן שאמרתי את זה בנימה מעט צינית, ועם זאת יחסית לסיכום 4 שנים ויותר, יצא מקוצרר-מנוסרר...

ezman2

New member
כדי שיהיו מלחמות יהודים

צריך יהודים בשני הצדדים ולא רק בצד אחד, איבאו ישראל יצאה מתחום הלרוונטיות לפני תקופה ארוכה ורוב הגרעין הקשה שהיה לה נמצא היום ונהנה בואטאיל וככה כל אחד מוזמן לשם, המשמעות בסגירת הפורום הוא שלמרות שפורום ואטאיל יותר פעיל מכל פורום אחר בתחום הערוץ הזה (פורום תפוז ) נתן במה תקשורתית שהייתה קצת יותר חשופה לציבור, לחפש בגוגל סימולטורים כל אחד יודע לחפש ואטאיל רק אם היית כאן אתה תדע.

TG GIRL

New member
שיהיה המון בהצלחה...

ולי קצת חבל.. למדתי מכאן המון, לא השתתפתי בפורום מעולם אך הייתי קוראת סמוייה במשך החודש וחצי האחרונים... עדיין לא סיימתי לקרוא את המאמרים... להיות מנהלת לא הייתי מסוגלת, בקושי שייש לי זמן (עבודה ולימודים) ואני דיי מתחילה בתחום הטיסה הוירטואלית.

davidfainshtein

Member
מנהל
המאמרים לא יעלמו.

ארכיון הפורום יישאר, רק לא ניתן יהיה לפתוח שרשורים חדשים. ותמיד נחמד לראות גם בחורות בתחביב הזה.

למעלה