אהלן לכל מביני ה FSX (וגם למי שלא )

a3201

New member
../images/Emo13.gif אהלן לכל מביני ה FSX (וגם למי שלא )

אני נהנה להטיס מטוסים במשחק והכל א6בל הייתי רוצה לדעת גם מולטיפלייר :) אז הינה כמה שאלות שאני אשמח אם תעזרו לי איתם 1. האים מישהוא יכול לעזור לי עם שרתים ואיך לעזאזל אני נכנס למולטיפלייר? 2. האים ניתן להטיס מטוסים מורדים יעני לא קנוי וזה (סינגפור וכו...)? 3. האים חובה במיקרופון? או שיש צט? בתודה אלדר

deepspace

New member
הכל מא' עד ת'...

1. יש 2 דרכים עיקריות לטוס ב FSX (או FS9 לצורך העיניין) אונליין: א. דרך המולטיפלייר שיש בתפריט הראשי של הסימולטור. כל העסק מתבצע על שרתים של gamespy ולכן יש צורך בחשבון של gamespy. אם אני לא טועה אפשר לפתוח חשבון דרך התפריט עצמו. הדרך הזאת נחשבת לפחות "מקצועית" וראליסטית שכן כל אחד יכול להתחבר ולעשות "מה שבראש שלו". ב. הדרך השנייה היא דרך שרתים וקהילות ייעודיות שנבנו לצורך זה, כגון VATSIM (או VATIL, החטיבה הישראלית) ו- IVAO לדוגמא. לצורך זה צריך להירשם מראש באתר הראשי (לדוגמא בשביל לטוס ב VATIL חייבים קודם להירשם באתר VATSIM העולמי). דרך זו דורשת להתקין תוכנת צד שלישי שהיא בעצם ה"שער" של הסימולטור לאינטרנט (בכלל לא נכנסים לתפריט המולטיפלייר) ודרכה גם מבצע הצאט (הקולי או מבוסס טקסט), כגון squawkbox. דרך זו נחשבת למסובכת ו"מקצועית" יותר אך מהווה הנאה גדולה הרבה יותר שכן יש בה גם אנשים שמשמשים כ ATC בצורה הרבה יותר מקצועית מהדרך הראשונה. בשביל שתי הדרכים לא חייב מיקרופון ויש אלטרנטיבה לתקשורת בטקסט, אבל ממיקרופון תוציא הנאה הרבה יותר גדולה. 2. ניתן לטוס עם תוספות שהורדת, אבל בשביל למנוע בעיות תצוגה חובה שהן יהיו מותקנות גם אצלך וגם אצל הצד השני. 3. עניתי כבר על השאלה הזאת

למעלה