מי ראה היום את הבאקסטרייט בויז בערוץ 31?

eden love BSB

New member
../images/Emo13.gifמי ראה היום את הבאקסטרייט בויז בערוץ 31?

בהוט היום בערוץ 31 ערוץ E! הבויז הופיעו!! היה איזה משהו על חתונות של מפורסמים ופיתאום מישום מקום הבאקסטריט הופיעו!, שאלו את ניק מה הוא חושב על כך שאחיו הארון מתחתן בקרוב(גם איחלו מזל טוב לאייגי המקסים!) ואז ניק צחק ואמר "חחחחח..אממ..שיהיה לו מזל טוב.." ואז המנחה אמרה"מה זהו?איזה רע אתה!" ואז ניק אמר "חח..זה לא זה..אני מאוד אוהב את אחי ומאחל לו את כול האהבה שיש והתמיכה בעולם,אבל הוא עמד להתחתן כול כך הרבה פעמים שאני כבר לו סופר..כי הוא כול פעם מבטל את זה,..אני מקווה שהפעם הוא מצא את האחת!" וזהו..הוא היה מהזה חתיך..חחחח הוא לבש חולצה לבנה,וגינס ומשקפי שמש..אחחח
חיפשתי את זה ביוטיוב..אבל לא היה...כי זה היה קטע קצר של איזה דקה,דקה וחצי.. וזהו:)
יום טוב !

*תיקון טעות - כבר לא סופר

ותגידי את ראית ממתי הראיון עם ניק ? אולי ככה אני אמצא את הסרטון

eden love BSB

New member
לפני יומיים ככה

ראיתי את זה וניזכרתי,אבל לא ניראלי שתמיצאי..ממ כי זה היה כזה מוערבב כזה בין כול מיני נושאים,..אבל תחפשי "backstreet boys on E!news" משהו כזה..

../images/Emo192.gif אני רוצה למצוא את הסרטון

כך שעכשיו באמת אין לי מושג מאיפה להתחיל. את בטוחה שהסרטון הוא ישן יחסית ? את זוכרת מאיזה חודש, אולי זה יעזור לי

Shiri from the block

Active member
לא.. וכן, ראיתי אותו כבר כמה פעמים לפני כמה חודשים. חיפשתי גם בפורום afterld כי העלו את זה גם לשם לא ממזמן אבל לא הצלחתי למצוא.

למעלה