אחד הדברים הכי מצחיקים שעשו לנו!!

../images/Emo13.gif../images/Emo13.gifאחד הדברים הכי מצחיקים שעשו לנו!!../images/Emo13.gif

טוב חברים לכל מי שהבטחתי לו שאני יעלה תמונות מהפעולה האחרונה (שכב"ג צופית שולטטטט!!!!) ניסיתי לשלוח במייל אבל התעצלתי אז כל מי שרוצה שיוריד את התמונה מפה... בקיצור הנה התמונה של הכוכבת העולה. למי שלא מבין על מה מדובר, אז היתה לנו פעולה על שליטה עצמית, אז המשחק היה שכל אחד קיבל שרשרת עם תפוצ'יפס (כאילו טבעי שלא תשלוט בעצמך...) כהמטרה שהשרשרת תישאר שלמה... באיזשהו שלב עינת פשוט לא שלטה בעצמה והתחילה לכרסם את השרשרת שלה, ואח"כ היא התגנבה והתחילה לאכול את השרשראות של כולם בלי שהם שמים לב עד שתפסתי אותהבמצלמה והיא נקרעה מצחוק.. אז זו התמונה.. נתראה מחר... (מי שיכול להדפיס תתומנה- פליז!)

armygirl2009

New member
אתם גדולים!!!

תגידי מי הרשג"ד שלכם למה לנו אין פעילות כזאת
חח, אחלה של רעיון, אני חייבת שיעשו לנו גם פעילויות כאלו יש מצב שאת מעבירה המלצות לפעילויות בסגנון הזה???

../images/Emo13.gif../images/Emo13.gifיופי של רעיון../images/Emo13.gif

ניכרת עליכם ההשפעה של הפרסומת, אבל "טבעי שלא תשלטו בעצמכם" כדברי הפרסומת.. אגב - אני לא הייתי מתנגדת אם היתה לי יד אוטומטית כזו שתעשה במקומי מגוון פעולות.. :)

איזה אתר OMG../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

חמוד לאללה האתר של תפוצ'יפס, איזה חתיך הדוגמן. זה לא רז שמאי?? מהפרסומת של קוקה-קולה כפר המוסיקה? אהבתי ב יוחד את התמונה שלו עם המכשיר שמחליף את השלט ע"י קריצות... מעולה! אני צריכה לקנות לעצמי איזה אחד כזה ולשים את כל הפרקים של "אחת שיודעת"... גאונות!

מפרגנתתתתתתתתתתתתת....

אני אהבתיט במיוחד את הרעיון של רצועת הכלב-חגורה, שמשאירה לך את הידיים פנויות,
ככה לפחות סק לא יגרור אותי על כל המדרגות וגם הידיים שלי יהיו פנויות.. יש לי עוד כמה צלקות מהנפילה הקודמת.. :)

למעלה