פוסט דוקטורט

לולי מ

New member
../images/Emo132.gifפוסט דוקטורט ../images/Emo132.gif

אחרי שסיימנו את התזה שלנו על ג'וניז לפני כמה חודשים נחנו אני וקיו על זרי התהילה אתמול בלילה מאוחר מאוחר החלטנו לתרגם את ויקי לעברית למה? כדי להבהיר מי אלו ניוז אחרי בדיקהמעמיקה של מה שכתוב בויקי ואחרי ניתוח הממצאים והנקודות שחקרנו בעצמנו הגענו למסקנה שרוב מה שכתוב בויקי לא יכול להיות נכון לא יעלה על הדעת שזה יהיה כתוב ככה ולכן החלטנו לכתוב את הביוגרפיה שלהם מחדש איפשהוא במהלך הדרך החלטנו שאולי עדיף להשאיר את זה כשיחת מסנג'ר אני מבקשת בכל לשון של בקשה (כן פיץ ואיילה גם אתן - לא להגיב
למרות שנורא יתחשק) חכו עד שיהיה מקום לתגובות תודה בשם שתינו אני שמה כאן את התעודה של סיום הדוקטורט שלנו פלוס קישור לתזה שלנו

לולי מ

New member
../images/Emo132.gifעבודות ההכנה שעשינו

אני מעתיקה לכן את השיחה כדי שתוכלו ללמוד כמו שצריך איך כותבים פוסט דוקטורט. גזרו ושמרו זהו מסמך חשוב לכל הדעות. (תכל'ס גם השיחה שלפני היתה קורעת תהנו...) לולי אומר/ת: בא לי לתרגם את זה כהקדמה על המוזיקה היפנית בפינה שלי של השיר האסייתי סיוי אומר/ת: נראה טוב סיוי אומר/ת: יש ערך בעברית על JPOP נראה לי לולי אומר/ת: לא לולי אומר/ת: אין לולי אומר/ת: קיוי את יודעת משהו? לולי אומר/ת: את תעשי על ניוז אני עושה על כל ג'וניז בכלליות לולי אומר/ת: מה את אומרת? לולי אומר/ת:
לולי אומר/ת: יש מצב? לולי אומר/ת: או שאת רוצה שנעשה יחד אתניוז לולי אומר/ת: ואז יחד את השאר? סיוי אומר/ת: לא משנה לי סיוי אומר/ת: אני לא דחוף לי סיוי אומר/ת: מה שבא לך לעשות תעשי לוליסיוי אומר/ת: בכיף שלך סיוי אומר/ת: את מרשה לי לעשות לך נזק מוחי קל? לולי אומר/ת: טוב נעשה איתך ניוז ואחר כך את כל ג'וניז לולי אומר/ת: כן ברור לולי אומר/ת: נזק מוחי זה טוב סיוי אומר/ת: קל.. באמת קל ( כאן הגיעה תמונה של יאמאפי ולא אתן לא תזכו לה לא כרגע) ****הקטע הבא צונזר מכיוון שהוא היה טו מאץ' אפילו לקומונה מוגבלת סגורה ונעולה******* לולי אומר/ת: עכשיו מתרגמת את קויאמה מה רגע היה עוד חבר שהעיפו אותו? הם היו 9?? סיוי אומר/ת: חחחחח סיוי אומר/ת: הם היו כמו HSJ קטנים לולי אומר/ת: בחיי סיוי אומר/ת: אבל אף אחד לא מודע לקיומו סיוי אומר/ת: אז אין צורך לולי אומר/ת: ראית כמה כתוב עליאמאפי ? סיוי אומר/ת: לא... איפה? לולי אומר/ת: בויקי לולי אומר/ת: ואף מילה על ההוטנסיות שלו לולי אומר/ת: הן באקות לולי אומר/ת: חחחחחחחחחח הוא מתמחה בשיווק באונברסיטה לולי אומר/ת: אכן יש לו היכולת המופלאה למכור לי כל דבר לולי אומר/ת: ולשווק את עצמו בעיקר סיוי אומר/ת: חחחח... עלק מתמחה בשיווק.. מתמחה בלעשות *צונזר* לוהט עם חבריו ללהקה בהפסקות... קויאמה עקב אחריו כמובן לשם לולי אומר/ת: חחחחחחחחחחחחחחחחח סיוי אומר/ת: מר "אנחנו נהיה כלום בלי יאמאפי" לולי אומר/ת: את מבינה? סיוי אומר/ת: היסטרי לולי אומר/ת: וזה כל כך יבש סיוי אומר/ת: אנחנו מעולות בזה לולי אומר/ת: זה מייבש לי את המוח סיוי אומר/ת: גם על ריו יש יבשושי... לולי אומר/ת: אני בעד לעשות עליהם יחד קיוי לולי אומר/ת: כאילו נעשה אחד אחד אבל יחד סיוי אומר/ת: שהוא היה חביב בעיקר בגלל קומתו הנמוכה סיוי אומר/ת: יאללה.. מי אחראית העתק הדבק? לולי אומר/ת: אני סיוי אומר/ת: .. לולי אומר/ת: אני אהיה א. הדבקות לולי אומר/ת: טוב סיוי אומר/ת: אני א.סטנדאפ לולי אומר/ת: עזבי את השיעמומון לולי אומר/ת: תני לשושקה לתרגם לולי אומר/ת: את ההיסטוריה של ניוז אה סיוי אומר/ת: טוף אז נתחיל עם פי? לולי אומר/ת: כה לולי אומר/ת: שניה נעלה וורד סיוי אומר/ת: אוקי דוקי סיוי אומר/ת: אוי אני מריחה צלעות סדוקות מרב צחוק סיוי אומר/ת: סיוי אומר/ת: דימום מוחי קרב ובא... התכונני נפשית לולי אומר/ת: לולי אומר/ת: כן אני במצב רוח משועשע לולי אומר/ת: קיו אני ממש אוהבת אותך לולי אומר/ת: עד כאן דביקי לולי אומר/ת: יאללה נתחיל

לולי מ

New member
../images/Emo132.gifיאמאשיטה טומוהישה-יאמאפי

לולי אומר/ת: חסר כאן את השם האמיתי של פי סיוי אומר/ת: יאמאשטוטוה? סיוי אומר/ת: יאמשטוטה האל היווני לולי אומר/ת: חחחחחחחחחחחחחחח לולי אומר/ת: לא באקה סיוי אומר/ת: בשבילי הוא תמיד יהיה יאמי פי לולי אומר/ת: לא קוראיםלו יאמאשיטה באמת סיוי אומר/ת: לא? סיוי אומר/ת: יש לו שם אחר? לולי אומר/ת: כן סיוי אומר/ת: טומהישה? לולי אומר/ת: Aoki Tomohisa לולי אומר/ת: אאוקי זההשם משפחה שלו סיוי אומר/ת: אה?..... לולי אומר/ת: כן סיוי אומר/ת: זאת הפעם הראשונה שאני שומעת את זה לולי אומר/ת: יאמאשיטה זה השם של אימא שלו מלפני הנישואים לולי אומר/ת: מה? לולי אומר/ת: את באקה? סיוי אומר/ת: אוקיי.... לא ידעתי לולי אומר/ת: זה בויקי דרמה סיוי אומר/ת: בואי נגיד שאני לא ממש מתרכזת בתוכן עליו אלא יותר בעובדה שהוא מתפשט לולי אומרת: טוב לא יכולה להכחיש...כנ"ל סיוי אומר/ת: ומי בכלל קורא לו ככה? סיוי אומר/ת: הוא פי גג ריופי לולי אומר/ת: משרד הפנים היפני מן הסתם לולי אומר/ת: גג ריופי הוא ישמח אני מניחה לדעת שאת מאשרת לו גג ריופי לולי אומר/ת: גם ג'ין ישמח לדעת סיוי אומר/ת: ריופין אם תרצי ריופינומה (עם טומה) סיוי אומר/ת: ריופינקמה (עם צביקי) לולי אומר/ת: לא אני ממש לא רוצה לולי אומר/ת: טומה לא מתאים לכאלו יחסים בעיניי לולי אומר/ת: ריופינומה מזכיר לי אגב שם של גידול לולי אומר/ת: טוב נתחיל קיוי? סיוי אומר/ת: נתחיל לולי סיוי אומר/ת: תרשמי לי עובדות עליו ואז נריץ ניתוח משלנו סיוי אומר/ת: ובואי נעשה ביוגרפיה להתפתחות האבולוציונית של השיער שלו פליז סיוי אומר/ת: ושל המן בובז שלו לולי אומר/ת: שם: יאמאשיטה טומוהישה, שם קודם: אאוקי טומוהישה לולי אומר/ת: טוב באקה לולי אומר/ת: מה שתרצי חחחחחחחחחחח סיוי אומר/ת: טוב מבחינת שמות זה לולי אומר/ת: יש כזו עובדה לולי אומר/ת: רוחב החזה שלו סיוי אומר/ת: שם קודם: עבד האהבה של ריו לולי אומר/ת: כינויים: פי סיוי אומר/ת: נספר למה פי? לולי אומר/ת: רגע סיוי אומר/ת: או שפשוט נכתוב- כי הוא מת על ורוד בוהק לולי אומר/ת: פי, טומו-צ'אן לולי אומר/ת: טומו-פי לולי אומר/ת: יאמאפי סיוי אומר/ת: ריופי לולי אומר/ת: קיוי לא אמרנו מסודר? לולי אומר/ת: רגע רגע לולי אומר/ת: מהתחלה לולי אומר/ת: שניונת סיוי אומר/ת: חחחח אוקיי אוקיי סיוי אומר/ת: סליחה לולי אומר/ת: נתחיל שוב לולי אומר/ת: שם: יאמאשיטה טומוהישה שם קודם אאוקי טומוהישה לולי אומר/ת: עכשיו תכתבי הערות על השם הקודם שלו לולי אומר/ת: אם יש לולי אומר/ת: או שאין לך סיוי אומר/ת: אאוקי?.. סיוי אומר/ת: לא.. זה לא מצחיק כלל לולי אומר/ת: כה לולי אומר/ת: טוב נקסט שמות חיבה: פי, יאמאפי, פי-צ'אן, טומו-צ'אן סיוי אומר/ת: מיסטר לידר אנחנו לא נשרוד בלעדייך... מר אני כזה מגניב שאפילו אפרו יושב עליי טוב מר אני עושה דוגמנית אחת בשבוע יאמי יאמי יאמי פי בתוספת תות ושוקולד... אני סתם מחרבשת... גם השמות חיבה שלו לא דורשים הרחבה לולי אומר/ת: באקה לולי אומר/ת: מקום לידה: שיבה, יפן תאריך לידה 9/4/86 משפחה:אימא נעמי אחות קטנה ריטה לולי אומר/ת: אבא עזב אותם כשהיו ילדים קטנים סיוי אומר/ת: טוב חייבים לציין משהו על זה שהשם האמיתי של פי זה למעשה משה בוזגלו סיוי אומר/ת: ושהם למעשה בכלל מרחובות לולי אומר/ת: ואיך יפתי הגעת למשה בוזגלו? הייתי דווקא מהמרת על דולב נבו ממבשרת סיוי אומר/ת: חחחחחחחחח... כי לאימא שלו ולאחותו יש שמות של ישראליות לולי אומר/ת: אבל רגע נעמי וריטה אז משהו כמו אודי יותר מתאים לו סיוי אומר/ת: אודי? סיוי אומר/ת: אולי פנחס? לולי אומר/ת: נעמי אודי וריטה מנשה סיוי אומר/ת: חחחחחח... לא משהו עם פי? לולי אומר/ת: קיוי זה מצחיק רק אותנו נראה לי סיוי אומר/ת: רפי? לולי אומר/ת: רפי לולי אומר/ת: ענק לולי אומר/ת: נעמי רפי וריטה טומברסקי לולי אומר/ת: יש רוסיםמלוכסנים את יודעת סיוי אומר/ת: חחחחח לכי על זה... נעשה לו סיפור רקע רוסי לולי אומר/ת: אוקי לולי אומר/ת: למעשה נעמי ובעלה אולג נפגשו בבילרוס באמצע שנות ה 80 נעמי היא ממוצא אזיירבג'אני וכנראה את אחד מסבתותיה אנס קוז'אק מונגולכן עינהם מלוכסנות במקצת לולי אומר/ת: נעמי ילדה לאלג את רפאל ואת ריטה אבל אולג הלך והתאהב בקוזינה בשם מאשה דוגמנית רוסיה בלונדינית לולי אומר/ת: ועזב אותם סיוי אומר/ת: אויש.. אז היא עלתה לארץ? לולי אומר/ת: נעמי עלתה עם שני ילדיה וגרה במעון עולים בקרית מוצקין לולי אומר/ת: הקליטה היתה קשה מאוד סיוי אומר/ת: חחחח... ואז כשהיא עלתה לארץ היא גילתה שהתואר שלה ברפואת דולפינים לא תופס אז היא התחילה לעבוד בתור קופאית במגה בעיר... לולי אומר/ת: לולי אומר/ת: אבל הילדים לא השתלבו בגן לולי אומר/ת: ושפה קשה עברית קשה קשה שפה ולכן לולי אומר/ת: היא החליטה להגר לאמריקה סיוי אומר/ת: ואז איש אחד בשם ג'וני הציע לה למכור את פי בתמורה לחיי מותרות ביפן לולי אומר/ת: הבעיה שבגלל שהיא לא ידעה לקרוא עברית סיוי אומר/ת: והיא מכרה אותו לולי אומר/ת: היא עלתה על הטיסה ליפן סיוי אומר/ת: סיוי אומר/ת: וכך הוא הפך ליאמאפי לולי אומר/ת: אוקי רגע לולי אומר/ת: רגע לולי אומר/ת: מהר מדי סיוי אומר/ת: חחח.. לא צריך לכתוב עליהם דרמה סיוי אומר/ת: בקצרה סיוי אומר/ת: יש לנו עוד הרבה עליו שיהיה בריא סיוי אומר/ת: הוא הספיק הרבה בימי חייו הקצרים לולי אומר/ת: כן סבבה לולי אומר/ת: שניה לולי אומר/ת: למעשה נעמי ובעלה אולג נפגשו בבילרוס באמצע שנות ה 80 נעמי היא ממוצא אזיירבג'אני וכנראה את אחד מסבתותיה אנס קוז'אק מונגולי ולכן עינהם מלוכסנות במקצת נעמי ילדה לאולג את רפאל ואת ריטה אבל אולג הלך והתאהב בקוזינה בשם מאשה דוגמנית רוסיה בלונדינית נעמי עלתה עם שני ילדיה וגרה במעון עולים בקרית מוצקין הקליטה היתה קשה מאוד לולי אומר/ת: ... ואז כשהיא עלתה לארץ היא גילתה שהתואר שלה ברפואת דולפינים לא תופס אז היא התחילה לעבוד בתור קופאית במגה בעיר... אבל הילדים לא השתלבו בגן ושפה קשה עברית קשה קשה שפה ולכן היא החליטה להגר לאמריקה הבעיה שבגלל שהיא לא ידעה לקרוא עברית היא עלתה על הטיסה ליפן ואז בשדה התעופה היא ישבה ליד איש אחד בשם ג'וני שהציע לה למכור את פי בתמורה לחיי מותרות ביפן והיא לא חשבה פעמיים ומכרה אותו תמורת מיליון ין במזו לולי אומר/ת: ביפן והיא לא חשבה פעמיים ומכרה אותו תמורת מיליון ין במזומן ועוד בית בכפר ודירה בעיר מספרים שפי כל כך התרגש מהמחווה שהיה כותב לה מכתבי אהבה קורעי לב ומקריא אותך בשידור חי לולי אומר/ת: כל שנשאר מאביו היה הגן המזעזע הזה בבחירת דוגמניות שאותן הוא עושה להנאתו לולי אומר/ת: ריטה גדלה מאז והיום היא נראית כמו אימא של פי סיוי אומר/ת: קורע לב.. פשוט מעורר השראה לולי אומר/ת: נכון? סיוי אומר/ת: ותכתבי.. נ.ב -אחותו כונפה סיוי אומר/ת: באסה לולי אומר/ת: טוב לולי אומר/ת: נ.ב.- היא ממש כונפה בעסה לחברים שלו בעצם ממילא לא היא מה שמעניין אותם לולי אומר/ת: ככה? לולי אומר/ת: משקל- 60 קילו גובה 175 ,185 עם האפרו סיוי אומר/ת: חחחחחחחחחחחח סיוי אומר/ת: ענק סיוי אומר/ת: אבל הוא שוקל הרבה יותר לולי אומר/ת: כן היום סיוי אומר/ת: כי הוא נושא את עול ההצלחה של ניוז על כתפיו החסונות סיוי אומר/ת: לולי אומר/ת: אבל אנחנו לא יודעים כמה לולי אומר/ת: טוב יש הבדל של חמישה קילו בין הויקי לולי אומר/ת: אז נלך על ויקפדיה הם אמינים יותר לולי אומר/ת: טוב

לולי מ

New member
../images/Emo132.gifוהגענו לסיכום ומסקנות

לולי אומר/ת: היקף החזה 98 ס"מ אורך כף הרגל 27 ס"מ ואתן יודעות מה אומרים על אורך כף הרגל לולי אומר/ת: לא על הכל צוחקים קיוי לולי אומר/ת: כאן הזמן להכניס את בדיחות המן בובז שלך קיו סיוי אומר/ת: כן כן... יש לי כל כך הרבה סיוי אומר/ת: מאיפה אתחיל לולי אומר/ת: חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח לולי אומר/ת: קיוי האמת? לולי אומר/ת: נראה לי פשוט לעשות קופיפייסט על השיחה לולי אומר/ת: סיוי אומר/ת: קודם כל אין ספק שהוא מנפח אותם כל בוקר יחד עם האפרו לולי אומר/ת: זה בטוח סיוי אומר/ת: דבר שני.. אין ספק שהוא נותן לריו למרוח אותם בשמן כל יום וזאת כמובן לאחר שפי מעביר קוביית קרח על הפטמות של ריו סיוי אומר/ת: אבל זה לא מתאים לפורום אה? לולי אומרת: הם ישרדו ממילא זה לא משהו שניתן להסתרה ....הן תמיד נראות כאילו קר לו סיוי אומר/ת: זה מה שנקרא "באתי לעזרת חבר" סיוי אומר/ת: כמובן שיש את כל העניין שהוא DCUP סיוי אומר/ת: ושהוא נהנה למדוד חזיות חושניות יחד עם ריו וג'ין לולי אומר/ת: האמת שנראה כאילו הוא יושב כל היום ומלטף את השרירי חזה שלו ומעריץ אותם והאמת? גם אני הייתי כל היום מורידה ולובשת חולצה אם היה לי כזה גוף לולי אומר/ת: חזיות חושניות סיוי אומר/ת: האמת שכן.. תעשי לי טובה.. גבר שיש לו פאקינג עגיל בטבור סובל בהחלט מאובר אהבה עצמית לולי אומר/ת: קיו לולי אומר/ת: זה פי לולי אומר/ת: אני כל כך מבינה אותו לולי אומר/ת: הוא מושלם לולי אומר/ת: הוא פאקינג מושלם סיוי אומר/ת: כן כן.. זה פי.. מיסטר בובס סיוי אומר/ת: זה הכל סליקון אני אומרת לך לולי אומר/ת: זה לא סיליקון לולי אומר/ת: זה טבעי סיוי אומר/ת: שיחכה לראות איך הם ידלדלו לו אחרי לידה סיוי אומר/ת: לולי אומר/ת: הבעיה כשהוא כבר לא יהיה ג'וניז יהיה לא אשכרה ציצים לא נורא יש ניתוח לולי אומר/ת: לגברים יש ניתוח לכל החיים הם מוציאים את הציצים מבפנים וזה שטוח סיוי אומר/ת: טוב מספיק עם מן בובס... רק בואו נגיד שפמלה אנדרסון במשמר המפרץ צריכה ללמוד מפי איך לרוץ בהילוך איטי על הים לולי אומר/ת: טוב יש לך מה לומר על שרירי הבטן שלו? סיוי אומר/ת: טוב נעבור לאיברים אחרים שלו לולי אומר/ת: ועל הגב שלו? לולי אומר/ת: סיוי אומר/ת: לולי את באמת שאלת אותי את זה? לולי אומר/ת: מתואמות בחיי לולי אומר/ת: נו תתחילי סיוי אומר/ת: בואי נר קודם כל זה 8 קוביות לא 6 לולי אומר/ת: קיו את צריכה לשמור את השיחה כי אני במחשב של גיא סיוי אומר/ת: אפשר לשחק עליו שש בש לולי אומר/ת: טוב אז ככה סיוי אומר/ת: טוף לולי אומר/ת: הבטן של פי מורכבת מ 8 קוביות לולי אומר/ת: אפשר לשחק עליו שש בש לולי אומר/ת: עובדה: לטיפת זיעה לוקח 5 דקות להגיע מעצם החזה עד לטבור שלו סיוי אומר/ת: אני חושבת שאפשר לכתוב סימפוניה על העצמות אגן שלו סיוי אומר/ת: וכמובן בואי לא נשכח שזה אחד הג'וני היחידים שהועילו בטובם להתפשט לחלוטין לכבודנו סיוי אומר/ת: אז כבוד כבוד לולי אומר/ת: כן טוטאלית לולי אומר/ת: רק חבל שהוא בחר להתעטף בבחורה הזו לולי אומר/ת: הוא שבר לרבבות בחורים את הלב סיוי אומר/ת: איזה בחורה? אני לא זוכרת בחורה.. אני זוכרת עציצה אנורקטית סיוי אומר/ת: שלא עשתה שום כלום חוץ מלהיות קישוט רקע לולי אומר/ת: מה גם שהוא התפשט לחלוטין גם בתור אנורקס לולי אומר/ת: ואגב סיוי אומר/ת: ולפי המבט של פי הוא דמיין את ריו שם איתו לולי אומר/ת: עוד ג'וניז התפשטו לגמרי לולי אומר/ת: גם מאטסוג'ון סיוי אומר/ת: לא אמרתי שהוא היחיד.. אמרתי שהוא מבין היחידים לולי אומר/ת: כן סיוי אומר/ת: וג'חנון לא ממש עושה לי את זה ערום לולי אומר/ת: לא למען האמת הוא לא נראה כמו ג'חנון לולי אומר/ת: הוא נראה כמו תירס גמדי סיוי אומר/ת: חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח לולי אומר/ת: אבל לא בג'חנון עסקינן סיוי אומר/ת: זה היה חזק לולי אומר/ת: חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח סיוי אומר/ת: אם הוא תירס גמדי אז מה יאמאפי? סיוי אומר/ת: קישוא? לולי אומר/ת: כן הוא מזכיר לי או את זה או אספרגוס מקולף אבל לא חושבת שבחיים שלך ראית אספרגוס מקולף אז הלכתי על האופציה המוכרת לולי אומר/ת: יאמאפי? סיוי אומר/ת: אוקיי... אני אקבל את זה לולי אומר/ת: נראה לך? סיוי אומר/ת: וואי... לולי לולי אומר/ת: יאמאפי חציל הפוך סיוי אומר/ת: אנחנו בחיים לא נסיים... לולי אומר/ת: חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח לולי אומר/ת: כן עלתה במוחי המחשבה לולי אומר/ת: נקסט סיוי אומר/ת: הם פאקינג 8 לולי אומר/ת: חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח לולי אומר/ת: לא נורא סיוי אומר/ת: או שנכתוב רק על אוצ'י ונעזוב את המכוער המיותר לולי אומר/ת: אני בעד לעזוב את המכוער לולי אומר/ת: ממילא לא מוצאת בו שום דבר מצחיק סיוי אומר/ת: כן... יש לנו זמן אבל בקצב הזה הפורום יחגוג שנה ואנחנו עוד ננתח את סצינה פרק 9 קורוסאגי לולי אומר/ת: היינו צריכות להתחיל משיגה סיוי אומר/ת: יש מצב לולי אומר/ת: טוב סיוי אומר/ת: טוב התחלנו ולכן נסיים לולי אומר/ת: אבל כבר התחלנו סיוי אומר/ת: הלאה הלאה לולי אומר/ת: טוב לולי אומר/ת: הלאה
לולי אומר/ת: מקצוע: שחקן וזמר סיוי אומר/ת: חחחחחחחחחחחחחחח סיוי אומר/ת: זה מצחיק לולי אומר/ת: אני חושבת שנשאיר את זה ככה סיוי אומר/ת: כן כן.. זה הכי חכם לולי אומר/ת: מקצוע: שחקן וזמר חחחחחחחח סיוי אומר/ת: חחחחחחחח... מעולה לולי אומר/ת: לימודים: כרגע לומד באוניברסיטת מאיג'י תואר בפקולטה לעסקים במגמת שיווק שזה יותר נכון לכתוב לומד בהתכתבות תואר בשיווק עומד לסיים בהצטטינות מומחיות שיווק אלרגיה לכותנה ופוליאסטר סיוי אומר/ת: חחח.. אני זוכרת שבתוכנית אירוח שאלו אותו כמה ג'וני שילם כדי שתכנס לשם לולי אומר/ת: ענק סיוי אומר/ת: והוא עשה כזה עם היד.. לא לא לולי אומר/ת: איפה זה בכלל מיג'י בחצי האי הסיבירי? סיוי אומר/ת: ואז המנחה שאל את קויאמה אם בגלל שפי נכנס דרך שוחד אז גם הוא לולי אומר/ת: חברים הכי טובים: אקאנישי ג'ין, נישיקידו ריו, שירוטה יו, טאקיזאווה הידאקי מהודאקי, איאקוטה טומה סיוי אומר/ת: אין לי תגובה ראויה לפרסום בנושא כל מה שעולה לי לראש זה מונחי JP מפיקים לולי אומרת: פשוט ידעתי שזה מה שתגידי לי סיוי אומר/ת: ברור שידעת כי את חשבת את אותו הדבר לולי אומר/ת: טוטאלית וגם זו שרשמה בויקי כי היא שמה את ריו לפני טאקי אבל אחרי ג'ין לולי אומר/ת: הוא נמכר לג'וני אינטרטיימנט כשהיה בן 11 בלבד, הוא נקרא בחיבה יאמאפי, (חיבור של המילים יאמאשיטה וורוד- פינק באנגלית) שהודבק לו על ידי חברו טאקי מהודאקי שקיבל את כינוי החיבה שלו אגב על ידי לולי עקב היותו רוב הזמן ערום ומהודק סיוי אומר/ת: חחחח... מסטולה לולי אומר/ת: חבריו הקרובים ביותר קוראים לו פי כינוי שניתן לו על ידי חברו הטוב ביותר אקאנישי ג'ין סיוי אומר/ת: אוי אוי.. את חייבת להגיד שיש להם יחד כלב שנקרא פין (לא במקרה) לולי אומר/ת: אבא אולג עזב את הבית כשהם היו צעירים ולכן פי שינה את שם משפחתו לטומוהישה כשהוא הועבר באחת הפעמים לבית ספר אחר ילד מכיתתו התאהב בו נואשות והתוודעה על אהבתו אליו, אותו ילד היה בטוח שפי הוא ילדה. אותו ילד לא היה רחוק מהמציאות. פי אולי הוא לא נקבה אבל הוא אוהב לקבל *צונזר* לולי אומר/ת: משעמם לי לתרגם אותו לולי אומר/ת: פי משעמם אותי קצת סיוי אומר/ת: טוב אז מספיק להיום

לולי מ

New member
../images/Emo132.gif נישיקידו ריו

לולי אומר/ת: שושקה רוצה לקרוא מה כתבנו על יאמאפי? שושקה קטנה אומר/ת: מה כתבתן שושקה קטנה אומר/ת: זה ימצא חן בעיני שושקה קטנה אומר/ת: זה סוטה לולי אומר/ת: לא לולי אומר/ת: רגע שושקה קטנה אומר/ת: זה יפגע בתמימות שלי סיוי אומר/ת: איזה תמימות יש לך? סיוי אומר/ת: על מי את עובדת? שושקה קטנה אומר/ת: חחחחחחחחחח די! שושקה אני תמימה! שושקה קטנה אומר/ת: אני ממש מאקי 2! שושקה קטנה אומר/ת: מה עם ריו !!1 !. לולי אומר/ת: את מרשה לנו? לולי אומר/ת: לא כי אנחנו אין לנו כוח אם תתחילי להשמיע קולות שושקה קטנה אומר/ת: אמ.... אבל... בעדינות.... מאוד בעדינות... לולי אומר/ת: תגידי לקיוי שאת מרשה כי אנחנו רוצות עדים שושקה קטנה אומר/ת: מאוד מאוד בעדינות... שושקה קטנה אומר/ת: אוף אני לא יודעת! שושקה קטנה אומר/ת: אוף! שושקה קטנה אומר/ת: עיזבו! שושקה קטנה אומר/ת: לא!! שושקה קט לולי אומר/ת: לא!! שושקה קטנה אומר/ת: על מי אני עובדת! שושקה קטנה אומר/ת: אני אקבל התקף לב אם אני אקרא דבר כזה על ריו לולי אומר/ת: שושקה קיבלה רגליים קרות סיוי אומר/ת: על מה? שושקה קטנה אומר/ת: שכחו מזה שושקה קטנה אומר/ת: הלב שלי לא יעמוב בזה סיוי אומר/ת: אנחנו לא שואלות אותך כל כך שושקה קטנה אומר/ת: באמת שלא סיוי אומר/ת: את לא חייבת לקרוא סיוי אומר/ת: זה הכל פקטיבי.. אל תדאגי שושקה קטנה אומר/ת: שושקה את עד כדי כך שונאת אותי בוכה1 סיוי אומר/ת: לא שונאת.. אבל לקחתי על עצמי משימה לולי אומר/ת: אבל תחשבי כאילו סיוי אומר/ת: וזה חלק ממנה לולי אומר/ת: אם פי הוא בעצם רפי טומובלסקי סיוי אומר/ת: ריו הוא..? רן דנקר? לולי אומר/ת: אז הגיוני שהחבר הכיטוב שלו יהיה בעצם שושקה קטנה אומר/ת: אני אוהבת את רן דנקר שושקה קטנה אומר/ת: הוא מזה סקסי שושקה קטנה אומר/ת: חחחחחחחחחח לולי אומר/ת: ראובן נשקחבלצקי לולי אומר/ת: איזה רן דנקר לולי אומר/ת: את לא מבינה שלהרבה אנשים ממוצא רוסי יש עיניים מהממות מלוכסנות טבעי? לולי אומר/ת: גם למרוקאים אגב לולי אומר/ת: אז תבחרי בין ראובן נשקחבלצקי סיוי אומר/ת: אז רני משולם לולי אומר/ת: לרחמים נשקר לולי אומר/ת: מה הקשר בין רן לריו לולי אומר/ת: אם פי זה רפאל לולי אומר/ת: ריו הוא רחמים או ראובן סיוי אומר/ת: לא קשור סיוי אומר/ת: רוי סטוחולוב סיוי אומר/ת: יורי לולי אומר/ת: יורי מעולה לולי אומר/ת: יורי נשקחבלצקי שושקה קטנה אומר/ת: אני אשתוק לולי אומר/ת:
שושקה קטנה אומר/ת: עדיף שאני אשתוק לולי אומר/ת: ויש לו אחיות ואח נכון? לולי אומר/ת: לריסה לולי אומר/ת: מאשה לולי אומר/ת: ודמיטרי שושקה קטנה אומר/ת: *מחזיקה את עצמי * סיוי אומר/ת: שני אחים גדולים ואחות קטנה לולי אומר/ת: אה לולי אומר/ת: אוקי סיוי אומר/ת: בוריס לולי אומר/ת: דימטרי לולי אומר/ת: לריסה לולי אומר/ת: ומאשה שושקה קטנה אומר/ת: מפלצות שושקה קטנה אומר/ת: שתי מפלצות לולי אומר/ת: מאשה זה גם של בן וגם של בת
סיוי אומר/ת: אוקיי שושקה קטנה אומר/ת: הורסות לי את ריו מול העיניים לולי אומר/ת: אנימוכנה שושקה קטנה אומר/ת: נאנדהההההה לולי אומר/ת: שלאבא שלו יקראו לולי אומר/ת: בוריס שושקה קטנה אומר/ת: נאנדהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה לולי אומר/ת: בוריס ו.... לולי אומר/ת: אהמ.. שושקה קטנה אומר/ת: אתן הגעתן מהגיהנום בחיי לולי אומר/ת: או שאולי יקראו לאבא שלו יפים? סיוי אומר/ת: תגידי שהוא נולד למעשה מאוד בהיר אבל אימא שלו הכניסה אותו לתנור כשהיה בן כמה חודשים כי הם החליטו לאפות אותו כשהגיע החורף ולא היה אוכל שושקה קטנה אומר/ת: לוציפר! לולי אומר/ת: תמיד אהבתי את השם יפים שושקה קטנה אומר/ת: אני שונאת אתכן לולי אומר/ת: יפים וזושה נשקחבלצקי? שושקה קטנה אומר/ת: היא ממשיכה! סיוי אומר/ת: מה זה השם הזה לולי? לולי אומר/ת: או בוריס ולודמילה נשקחבלצקי? סיוי אומר/ת: לא הגיוני שושקה קטנה אומר/ת: דייייייייייי!! שושקה קטנה אומר/ת: נאנדה סה! סיוי אומר/ת: תחליפי לשם משפחה נורמלי סיוי אומר/ת: נישקוליאדה שושקה קטנה אומר/ת: למה אתן עושות לי את זה! לולי אומר/ת: מה את לא מכירה את חבלצקי? שושקה קטנה אומר/ת: נאנדהההההה לולי אומר/ת: אהה לולי אומר/ת: רגע שושקה קטנה אומר/ת: מפלצות! לולי אומר/ת: אהמ... שושקה קטנה אומר/ת: מכשפות! סיוי אומר/ת: נישקוליאמפי שושקה קטנה אומר/ת: דיייי דיייי!! לולי אומר/ת: בוריס ולודמילה נשקולצקי שושקה קטנה אומר/ת: אני לא יכולה יותר!! שושקה קטנה אומר/ת: דייייייייייייייייייייייייי לולי אומר/ת: שושקה שושקה קטנה אומר/ת: בבקשה!! שושקה קטנה אומר/ת: תפסיקו!! לולי אומר/ת: אני לא מבינה מה כל כך נורא סיוי אומר/ת: תרגעי לולי אומר/ת: בביוגרפיה שלנו? סיוי אומר/ת: זה הכל פקטיבי סיוי אומר/ת: תשתפי פעולה סיוי אומר/ת: זה מצחיק לולי אומר/ת: מה אמרנו עליו שהוא אוכל ב*צונזר* כמו יאמאפי? סיוי אומר/ת: אנחנו לא עושות ממנו כלום זאת המצאה לולי אומר/ת: אני דווקא נורא צחקתיעכשיו שושקה קטנה אומר/ת: רוע לב בחיי שושקה קטנה אומר/ת: בטח צחקת לולי שושקה קטנה אומר/ת: אני בטוחה שצחקת סיוי אומר/ת: טוב אז הוא נולד לפני 15 שנה שושקה קטנה אומר/ת: לא חשבתי אחרת שושקה קטנה אומר/ת: את אוהבת לצחוק הרי סיוי אומר/ת: כי כולם יודעים שריו בעצם בן 15 לולי אומר/ת: בדוק שושקה קטנה אומר/ת: דיייייייייייייייייייייייייייייי לולי אומר/ת: ג'וני קנה את ריו בגיל 3 שושקה קטנה אומר/ת: אולי תכתו על טגושי במקום! לולי אומר/ת: אחרי שאימא שלו שרפה אותו לולי אומר/ת: בתנור שושקה קטנה אומר/ת: בבקשה!! שושקה קטנה אומר/ת: דייייייייייייייייייייייייייייייייייייי סיוי אומר/ת: נכתוב גם עליו לולי אומר/ת: אל תדאגי נכתוב גם עליו לולי אומר/ת: על טרומפלדור יהויכין שושקה קטנה אומר/ת: אההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה שושקה קטנה אומר/ת: רעות שושקה קטנה אומר/ת: רעות לולי אומר/ת: תשמרי את השמות אבל שושקה קטנה אומר/ת: רעות שושקה קטנה אומר/ת: רעות! סיוי אומר/ת: רק תזכרי שאימא שלו אפתה אותו ושהוא אמור לפתח איזשהי מחלת מין נדירה בהמשך שושקה קטנה אומר/ת: שושקה ביום חמישי שושקה קטנה אומר/ת: אני אקפוץ עלייך שושקה קטנה אומר/ת: ואחנוק אותך שושקה קטנה אומר/ת: ולולי גם אותך לולי אומר/ת: אני מציעה שהוא יחלה בקררת הפטמת שושקה קטנה אומר/ת: חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח שושקה קטנה אומר/ת: שושקה הרגת אותי סיוי אומר/ת: כן מחלה שושקה קטנה אומר/ת: שושקה קטנה אומר/ת: דייייייייייייייייייייייי שושקה קטנה אומר/ת: שקט!! לולי אומר/ת: זה בגלל התנור סיוי אומר/ת: והוא צריך שמישהו יבוא וירטיב לו את הפטמות כל שעה סיוי אומר/ת: כדי שהוא ישרוד שושקה קטנה אומר/ת: אני על סף בכי! שושקה קטנה אומר/ת: רחמים! סיוי אומר/ת: גם אני.. ואותי זה מצחיק לולי אומר/ת: ורפי התנדב לולי אומר/ת: לגמרי לולי אומר/ת: אני בוכה כאן שושקה קטנה אומר/ת: אותי זה לא!! לולי אומר/ת: אבל מרוב צחוק שושקה קטנה אומר/ת: מה זה לנגב את הפיטמות! סיוי אומר/ת: חחחחחחחחחחח שושקה קטנה אומר/ת: למה אתן לא חושבות שושקה קטנה אומר/ת: על הרגשות שלי! לולי אומר/ת: חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח לולי אומר/ת: כי שושקה האמת? סיוי אומר/ת: אבל זה ריופי

לולי מ

New member
../images/Emo132.gifאז הגענו לכמה תובנות עמוקות בקשר לריו

סיוי אומר/ת: את אוהבת ריופי לולי אומר/ת: את לוקחת את זה יותר מדי קשה סיוי אומר/ת: ואת סתם מתבכיינת לולי אומר/ת: בתור מישהי לולי אומר/ת: שמעריצה מישהו סיוי אומר/ת: היסטרית לולי אומר/ת: שברוב התוכניות טלוויזיה שראיתי עד היום סיוי אומר/ת: וקרציייהה לולי אומר/ת: עושה מעצמו טמבל לולי אומר/ת: או שעושים לו שושקה קטנה אומר/ת: אתן כבר אמורות להיתרגל! לולי אומר/ת: ציור של כף רגל מסביב לראש שושקה קטנה אומר/ת: אני קרצייה! שושקה קטנה אומר/ת: שושקה רע סיוי אומר/ת: אבל זה לא אנחנו עושות לו משהו סיוי אומר/ת: אנחנו מדברות על ריופי סיוי אומר/ת: אז תנשמי עמוק לולי אומר/ת: לגמרי שושקה קטנה אומר/ת: אני לא קרצייה! סיוי אומר/ת: בכל אופן רפי היה מקרר הפטמות הרשמי של יורי סיוי אומר/ת: וככה הוא שרד והגיע לגיל 15 לולי אומר/ת: אבל זה עצר לו את הגדילה סיוי אומר/ת: ואז הפטמות שלו התקשו לבדן והוא לא היה צריך לקרר לו אותן יותר לולי אומר/ת: זה והעובדה שרפי הביא לו ב*צונזר* סיוי אומר/ת: אוי זה עשית בכוונה עכשיו לולי אומר/ת: לגמרי היא צריכה ללמוד שושקה קטנה אומר/ת: טוב אני אוהת אתכן שושקה קטנה אומר/ת: לילה טוב לולי אומר/ת: די שושקה הכל מאהבה
לולי אומר/ת: ריו כל כך יותר מצחיק מיאמאפי סיוי אומר/ת: בטירוף סיוי אומר/ת: כי הוא גמד שחיף ו מין לולי אומר/ת: איי מצחיק לולי אומר/ת: כואבת לי הבטן סיוי אומר/ת: וצריכים להריץ גם בדיחות על זה שהוא בכלל נולד בת כי אין זכר לשום דבר שמוכיח אחרת סיוי אומר/ת: ושיש לו נטייה לאנוס ירקות לולי אומר/ת: לגמרי לולי אומר/ת: ועצים סיוי אומר/ת: ואת עצמו סיוי אומר/ת: ריו נעצר על הטרדה מגונה של עץ לולי אומר/ת: העץ התלונן שריו מישש אותו סיוי אומר/ת: העץ הלך לקבוצת תמיכה ולא השתחרר מהזכרונות הכואבים עד היום לולי אומר/ת: ולחש לו מילות חיבוב על הענף לולי אומר/ת: ואז נטש אותו למען בוגונווילה סיוי אומר/ת: שלא לדבר על החיבה של ריו לדוגמנים טרנסקסואלים שמעמידים פנים שהם כוכבי JP עם עיינים של השטן ומוח של הוביט לולי אומר/ת: והחבר הכי טוב שלו אהובו שנטש אותו אוצ'טוייבסקי לולי אומר/ת: נחום אוצ'טוייבסקי סיוי אומר/ת: ריו השתתף בתחרות אכילה וניצח לאכל שאכל 50 צלחות ראמן, 180 סושי, ושבט אינדיאני אחד קטן.... סיוי אומר/ת: לאחר סיוי אומר/ת: הוא גם ניצח בתחרות הגרעפסים שהייתה לאחר מכן סיוי אומר/ת: ואז הוא ירק החוצה אחד ממש קטן וקרא לו טגושי סיוי אומר/ת: ולקח אותו איתו הביתה לולי אומר/ת: קיוי את הורגת אותי כאן סיוי אומר/ת: חחח.. זה היה פרץ יצירתי לולי אומר/ת: אוי זהמעולה לולי אומר/ת: פשוט מעולה לולי אומר/ת: אבל שכחת משהו חשוב סיוי אומר/ת: האירי את עייני לולי אומר/ת: לריו יש עוד מחלה חשוכת מרפא לולי אומר/ת: לאן שהוא לא הולך אנשים נדבקים לו למפשעה יש לו מפשעה מגנטית לולי אומר/ת: זה כי הוא כנראה יליד צ'רנוביל במקור סיוי אומר/ת: אוייי... חיים אכזרים לולי אומר/ת: נכון? לולי אומר/ת: אפילו הידיים שלו עצמו נדבקות לשם כל הזמן לולי אומר/ת: ורק פי יכול לשחרר אותן לולי אומר/ת: קיוי נית תהרוג אותנו לולי אומר/ת: אבל זה פשוט מעולה מדי להישמר בסוד סיוי אומר/ת: חחחח... יש מצב שאנחנו יכולות לפרסם את זה? לולי אומר/ת: יש לו גם גרדת הכתנת לולי אומר/ת: בגלל זה הוא לא יכול להתלבש סיוי אומר/ת: כן.. זאת מחלה נוראית שמתפשטת סיוי אומר/ת: הוא הדביק את כולם לולי אומר/ת: כן לולי אומר/ת: לא לולי אומר/ת: הוא לא לולי אומר/ת: אז המקורות שלי לולי אומר/ת: חיטטו קצת בתיקים לולי אומר/ת: הם גילו שהוא נדבק מטאקי מהודאקי לולי אומר/ת: טאקי היה ילד נורא מסכן לולי אומר/ת: שלא היתה לו חולצה אחת בארון לולי אומר/ת: והוא פיתח נוגדנים לבגדים שעוברים בצורה מסוימת למדיי בגלל זה ריו נדבק מפי פי נדבק מטאקי

mishi 1

New member
חובה לקרוא את התגובה שמעלי!../images/Emo124.gif

וגם את זו שאחריה...., השיחות עם שושקה זה פשוט הדבר הכי קורע אוור! אנא הכינו עצמם לצחוק עד שהבטן כואבת והדמעות יורדות ואתם מתחילים להשתנק ולהחנק............ חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

spidi333

New member
מה כל כך מצחיק?!?!

מפלצת... ככה להתעלל בנפש העדינה שלי

לולי מ

New member
../images/Emo132.gif מה שיצר קשר מהודק לטאקי

סיוי אומר/ת: טאקי מבוקש על שידול קטינים ללבישת נצנצים ונוצות... העונש על כך... מוות לולי אומר/ת: חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח לולי אומר/ת: השתגעת? סיוי אומר/ת: אסור להרוג את טאקי? לולי אומר/ת: לא לולי אומר/ת: הוא כל כך מהודק לולי אומר/ת: הוא הג'וני הכי מהודק שיצא לי לראות לולי אומר/ת: הוא כל כך מהודק שנראה לי שאין לו איברים פנימיים סיוי אומר/ת: טאקי למעשה בכלל במקור נקרא מונופול אבל אבא שלו סודוקו התכחש אליו ואימא שלו סוליטרה התאבדה אז הוא שינה את שמו במשרד הפנים לולי אומר/ת: חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח לולי אומר/ת: חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח סיוי אומר/ת: אני בהתקף סיוי אומר/ת: חכי שנייה לולי אומר/ת: אחותו רמי ואחיו קנסטה דווקא יצאו בסדר סיוי אומר/ת: אוי זה מצחיק לולי אומר/ת: לגמרי סיוי אומר/ת: אני נחנקת לולי אומר/ת: גם אני לולי אומר/ת: אין ספק אחת המשובחות סיוי אומר/ת: הוא ניסה לקנות בית בשדרות טוקיו אבל הכל היה תפוס כבר על ידי חברת החשמל סיוי אומר/ת: אפשר לשחק עם זה סיוי אומר/ת: שעות לולי אומר/ת: אני חוויתי כרגע שבץ מוחי מרוב צחוק בגללך לולי אומר/ת: אבל זה בסדר לולי אומר/ת: כי הוא קנה בכסף את שדה התעופה סיוי אומר/ת: הוא קיבל קנס כשהוא דרך בטעות על חברי להקת היי סי ג'אמפ ונכנס לכלא לולי אומר/ת: אז הוא קיבל פרס תנחומים את שדרות התמרים באילת סיוי אומר/ת: והחליט לפנק את עצמו ולקנות את חברת המים כדי שיוכל להשפריץ מים על קטינים ולצלם אותם לולי אומר/ת: ויום אחד לולי אומר/ת: הוא השפריץ על ריו לולי אומר/ת: ומאז הכל היסטוריה לולי אומר/ת: ריו דוגל בהשפרצות לולי אומר/ת: כל דבר נוזלי סיוי אומר/ת: בדיוק...אויש.. זה נהדר.. לולי אומר/ת: את חושבת שצריך לציין שהשעה שתיים בלילה? ושאנחנו לא במצב השפוי שלנו כרגע? סיוי אומר/ת: רצוי, בהחלט רצוי
כאן אגב טאקי כשעוד היה מונופול מנסה לשחד את ג'וני ע"י מסירה מרצון של שדרות התמרים באילת למרות שהיו לו שם 4 בתי מלון וחמישה בתים

לולי מ

New member
../images/Emo132.gif איך הלהקה הוקמה ושאר החברים

לולי אומר/ת: אבל הכל היה טוב ויפה עד שנחום אוצ'טוייבסקי הושלך מג'וני לולי אומר/ת: ריו היה כל כך אומלל לולי אומר/ת: כל הסימפטומים שלו חזרו סיוי אומר/ת: הוא ניסה לשחד את דרכו פנימה שוב אבל ג'וני כבר פדה את כל המניות שהיו לו אצלו סיוי אומר/ת: רגע.. יורי ומה שמו עוד לא נפגשו? סיוי אומר/ת: איך קראנו לפי? לולי אומר/ת: רפי סיוי אומר/ת: רפי רפי לולי אומר/ת: רפי טומקולבסקי משו כזה סיוי אומר/ת: הם עדיין לא נפגשו והפכו ליורפי? לולי אומר/ת: הנה הם נפגשו לולי אומר/ת: זה היה במסיבה סיוי אומר/ת: בואי נעשה להם סצינה כמו בטטה לולי אומר/ת: יורי הביא את טאגושי איתו סיוי אומר/ת: שיפלו לבריכה יחד לולי אומר/ת: טאגושי עשה עיניים לרפי לולי אומר/ת: ועיצבן את יורי לולי אומר/ת: יורי דחף את טגושי שדחף את רפי שנפל לבריכה סיוי אומר/ת: ממש דומינו לולי אומר/ת: ואחריו קפץ בקריאת קאוואבאנגה בחור בשם צביקה סיוי אומר/ת: קפץ למעשה כדי להציל את הפינצטה שלו מהמים אבל רפי נאחז בו לולי אומר/ת: חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח לולי אומר/ת: ברור סיוי אומר/ת: והטביע אותו איתו לולי אומר/ת: כי יורי הוציא מטאגושי שיערות מהגוף לולי אומר/ת: כדי שישאר קטן וחלק לולי אומר/ת: ואז שניהם קמו לולי אומר/ת: והחליטו שהם נראים טוב יחד לולי אומר/ת: אבל רפי התעורר לולי אומר/ת: כולו אחוז קינאה לולי אומר/ת: טוב רגע נתפקס שניה סיוי אומר/ת: זה ממש פיק קומי מה שהולך לכאן... מעניין אם יש פיקים קומים לולי אומר/ת: חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח לולי אומר/ת: זה פשוט אדיר לולי אומר/ת: לא זו הביוגרפיה של איך הוקמה הלהקה שלהם סיוי אומר/ת: אנחנו מטורפות לחלוטין.. אין מצב שמישהו מבין מה הולך כאן לולי אומר/ת: חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח לולי אומר/ת: אויש לולי אומר/ת: זה ענק לולי אומר/ת: פשוט ענק סיוי אומר/ת: זה אימפריית ג'וניז- הגירסא הלא מצונזרת של לולי וקיו לולי אומר/ת: לגמרי לולי אומר/ת: ריו וצביקה לא הבינו למה גם רפי קפץ למים לולי אומר/ת: אבל ריו התחיל לנגב אותו במגבת לולי אומר/ת: בגלל זה מכאן התחיל הקטע סיוי אומר/ת: אבל הם כולם היו רטובים וערומים במילא לולי אומר/ת: של ריו מעיף מים ומנגב את המעריצות סיוי אומר/ת: והם חשבו לעצמם.. וואי.. אחנו יכולים לעשות על זה ים כסף נה? לולי אומר/ת: ברור לולי אומר/ת: אבל הם אמרו לולי אומר/ת: אנחנו צריכים קצת חברה פחות יפים לולי אומר/ת: כי אחרת לא יראו את המהממות שלנו לולי אומר/ת: אז הם עשו תחרות לולי אומר/ת: הם הלכו למאה בתי יתומים לולי אומר/ת: ובחרו שלושה יתומים סיוי אומר/ת: ויויה שהשתעמם בינתיים נורא התלהב מהתוכנית טלוויזיה שהוא ראה והתאהב במבט ראשון בכדור הכחול שהופיע על המרקע הוא כל כך אהב אותו שהוא עצם את עיניו והתפלל לאלוהים שישלח אליו יצור שכזה... סיוי אומר/ת: כשפתח את עיניו יויה התפלא לגלות דורימון אנושי עומד לידו והוא החליט לקרוא לו מאסאו/דורימון סיוי אומר/ת: ומחייך אליו לולי אומר/ת: חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח לולי אומר/ת: ואז הוא התחיל לנסותל אלף אותו סיוי אומר/ת: מקורי אה? לולי אומר/ת: בלאכול יחד ביגלה לולי אומר/ת: והוא צילם את עצמם עושים את זה הוכחה לריו לולי אומר/ת: ענק סיוי אומר/ת: הוא צילם אותם?.. ואז הוא התקבל? סיוי אומר/ת: צריכים את קוקו יואמה עכשיו לולי אומר/ת: קוקו יואמה לולי אומר/ת: נולד במישורים של ג'אמאייקה לולי אומר/ת: לאבא ספן ואימא עובדת ברציפים (*המילה המקורית צונזרה) סיוי אומר/ת: חחחחחחחחחח הוא היה שחור בכלל לולי אומר/ת: כן לולי אומר/ת: אבא שלו הביא לו תמונה מיפן לולי אומר/ת: והוא החליט להצהיב את העור לולי אומר/ת: אז הוא שפך לתוך האמבטיה לולי אומר/ת: דלי אקונומיקה לולי אומר/ת: כי ידוע שאקונומיקה עושה צבע צהוב אם יושבים בה יותר מחמש שש שעות לולי אומר/ת: בטעות זה גם פגע לו בשיער לולי אומר/ת: אז הוא כבר הלך ועשה החלקה יפנית סיוי אומר/ת: ובגלל זה הוא נהיה בלונדינית טיפשה לולי אומר/ת: אצל סרג'יו במאה שקל סיוי אומר/ת: והחליט לנסות את מזלו בטוקיו לולי אומר/ת: אז הוא התחבא בתוך חבית תה וכך הגיע ליפן בלי לשלם על עצמו במכס לולי אומר/ת: יש עדיין בעיה עם העיניים לולי אומר/ת: אבל הוא שמע שאורז עושה עצירות לולי אומר/ת: לכן בשנת 99 הוא אכל לולי אומר/ת: מיכלית של אורז ומאז העיניים שלו מלוכסנות לולי אומר/ת: קיוי את יודעת מה שמתי לב עכשיו? ששכחנו את שיגה סיוי אומר/ת: נו טוב הוא רק לאחרונה נהיה נחוץ הוא היה עד עכשיו הדני דין שלהם לולי אומר/ת: טוב נראה לי שמיצינו סיוי אומר/ת: כן יש מצב ...

לולי מ

New member
../images/Emo132.gif נספחים: הוריקיטה מאקי

בד בבד ברור לכן שחפרנו על מאקי בגלל משחק השלבים ובגלל שמאקי יותר חסודה מאימא תרזה סיוי אומר/ת: טוב אז מספיק להיום סיוי אומר/ת: הנזירה שלי לא נרטבת סיוי אומר/ת: לולי תראי את זאת לולי אומר/ת: אני לא יכולה להירדם בלי גיא סיוי אומר/ת: נכון מהממת? שושקה קטנה אומר/ת: אם את רוצה לדבר הפלא שלי תמיד פתוח חחחח לולי אומר/ת: ואריאלי ישן באוהל לולי אומר/ת: שהבן שלי ישן באוהל? שושקה קטנה אומר/ת: חחחחחחחחחחחחחחח נו מה רע! גבר! סיוי אומר/ת: למה כל היפניות מתרטבות ורק מאקי לא? לולי אומר/ת: כי הוא לא גבר לולי אומר/ת: הוא ילד קטן לולי אומר/ת: מאקי שלך לולי אומר/ת: היא חלומה הרטוב של קרנית עם השלבים ההזוים שלה זהלא נחשב מספיק רטוב? סיוי אומר/ת: לא... יש לה תמונות רטובות רק כשהיא חנוטה בפיג'מה סיוי אומר/ת: אחרי . כשהיא מנגבת את הראש שושקה קטנה אומר/ת: איך מאקי זכתה ואריקה לא שושקה קטנה אומר/ת: אני בהלם! סיוי אומר/ת: כי מאקי מלכה שושקה קטנה אומר/ת: אנשים פה לא אמיתיים בחחי סיוי אומר/ת: ואריקה... לא שושקה קטנה אומר/ת: שושקה קטנה אומר/ת: ובדמות הכי אהבוה! שושקה קטנה אומר/ת: איך איה לא זכתה! שושקה קטנה אומר/ת: לולי אומר/ת: מתי היתה הדמות הכי אהובה? שושקה קטנה אומר/ת: פשוט שחיתות שושקה קטנה אומר/ת: מאקי בנובוטה שושקה קטנה אומר/ת: ושנאתי נובוטה! סיוי אומר/ת: זה לא מאקי סיוי אומר/ת: הצביעו לגרטה שושקה קטנה אומר/ת: לא שנאתי... סיוי אומר/ת: זה הכל בזכות גרטה שושקה קטנה אומר/ת: פשוט לא התלהבתי סיוי אומר/ת: אני לא מבינה את זה.. אולי זה בגלל שהיא עדיין לא בת 20 לולי אומר/ת: מה קשור? לולי אומר/ת: חצי מהן בגיל 15 מצטלמות עם טנגה ברזילאית סיוי אומר/ת: אני מנסה להאחז במשהו לולי אומר/ת: אולי מאקי לא מורידה שיער בשחי וברגליים היא עושה עד הברך? לולי אומר/ת: אולי בגלל זה? סיוי אומר/ת: לא.. ראיתי אותה בבגד ים סיוי אומר/ת: היא עושה לולי אומר/ת: אני חושבת שמאקי פשוט משחקת אותה הילדה הטובה כמו טודה לולי אומר/ת: זה הקטע סיוי אומר/ת: אני עייפה מדי בשביל לחקור.. יום אחר... סיוי אומר/ת: היא לא רטובה שושקה קטנה אומר/ת: חח אוי שושקה לכי לישון סיוי אומר/ת: זה שערורייתי סיוי אומר/ת: לא סיוי אומר/ת: עד שאני לא אמצא אותה רטובה לולי אומר/ת: אני לא מבינה את זה קיוי לולי אומר/ת: אני חורכת את קראנצ'י כרגע שושקה קטנה אומר/ת: אבל מאקי מוזכרת עם יאמאפי.... לולי אומר/ת: כולם בבגד ים לולי אומר/ת: מאקי עם פפיון לולי אומר/ת: נאני? סיוי אומר/ת: מאקי עם פי זה מקובל שושקה קטנה אומר/ת: היא לא ממש איתו סיוי אומר/ת: עברתי את כל קראנצ'י תחסכי לעצמך סיוי אומר/ת: היא לא רטובה סיוי אומר/ת: אני עכשיו באסיה פאנאטיק סיוי אומר/ת: אולי משם תבוא הישועה לולי אומר/ת: האמת? היא מתחילה להרגיז אותי לולי אומר/ת: חסידי וישניץ' מתלבשים פחות והם דוסים סיוי אומר/ת: מה יש.. היא עוד חודשיים בת 20... תנו לה להיות תמימה עד אז שושקה קטנה אומר/ת: אתן יודעות שתיהיה לה דרמה חדשה בסתיו סיוי אומר/ת: אין אין.. היא לא מתפשטת סיוי אומר/ת: כאילו התמונות שלה מעלפות.. אבל בחייאת סיוי אומר/ת: למה צעיף? סיוי אומר/ת: כפפות? לולי אומר/ת: כן אנחנו יודעות לולי אומר/ת: קיו חפרה סיוי אומר/ת: חחח..זה תפקידי לחפור סיוי אומר/ת: ויהיו לה 2 סיוי אומר/ת: היא מצטלמת לשתיים בו זמנית לולי אומר/ת: קיוי את אוהבת אותי לולי אומר/ת: כינראה לי שמצאתי משהו רטוב סיוי אומר/ת: תראי לי.. אולי כבר יש לי סיוי אומר/ת: זה לא שלא מצאתי..ז ה פשוט לא שום דבר מיוחד לולי אומר/ת: תמונה מהממתת חתכי את השניה החוצה סיוי אומר/ת: עם אייסה? לולי אומר/ת: כה סיוי אומר/ת: ששניהן רטובות? לולי אומר/ת: אבל לא בבריכה לולי אומר/ת: באמבטיה סיוי אומר/ת: נו שאלתי אותך..ז ה חוקי? לולי אומר/ת: אבל את אמרת בבריכה סיוי אומר/ת: יש לי את התמונות האלה לולי אומר/ת: כאן את יכולה לשלוף את אייסה החוצה לולי אומר/ת: ומאקי נראית באמבטיה סיוי אומר/ת: טוף סיוי אומר/ת: אבל אין לי פוטושופ סיוי אומר/ת: רק צייר לולי אומר/ת: יו איומי פשוט כונפה מכוערת לולי אומר/ת: די כאילו לולי אומר/ת: הן כל כך יפות לולי אומר/ת: ואז הקרפדההזו סיוי אומר/ת: בדיוק אני שומעת את השיר שלה לולי אומר/ת: היא פשוט כעורה לולי אומר/ת: יש לה פנים של הכלאה בין עובש לפינצ'ר סיוי אומר/ת: היא איומה וכעורה אולי.. אבל יש לה שירים ממש נחמדים שושקה קטנה אומר/ת: *צומי* לולי אומר/ת: אה בובי סיוי אומר/ת: אה?.. אוהבים אותך שושקה... שושקה סגידה סיוי אומר/ת: כן בודהה סיוי אומר/ת: מה תרצי? שושקה קטנה אומר/ת: חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח שושקה קטנה אומר/ת: חחחחחחחחחחחחחחחח שושקה קטנה אומר/ת: אני אוהבת אתכן! סיוי אומר/ת: כן כן... כמוך רבע מהעולם סיוי אומר/ת: אנחנו נהדרות לולי אומר/ת: תיסחפי קיוי שושקה קטנה אומר/ת: חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח סיוי אומר/ת: תרטבי כבר יאאאא סיוי אומר/ת: מושלמת אחת תרטבי כבר שושקה קטנה אומר/ת: שושקה תמיד אמרתי לך שאת המודל לחיקוי שלי שושקה קטנה אומר/ת: שאני אהיה זקנה שושקה קטנה אומר/ת: אני רוצה להיות בדיוק כמוך! סיוי אומר/ת: את לא תגיעי לזקנה שושקה קטנה אומר/ת: חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח סיוי אומר/ת: אני ארצח אותך לפני שושקה קטנה אומר/ת: חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח לולי אומר/ת: קיוי היא כל כך יבשה שיש לי כאן תמונה שכל הקיר מאחוריה סדוק מרוב שאין סביבה מים סיוי אומר/ת: תצחקי תצחקי עליה... סיוי אומר/ת: היא עוד תראה לך מה זה לולי אומר/ת: רוצה לראות?? שושקה קטנה אומר/ת: חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח שושקה קטנה אומר/ת: אויש לולי הרגת אותי סיוי אומר/ת: אז מה אם יש לך שרלילה מתקדמת אז מה? את לא צריכה לנפנף בה סיוי אומר/ת: את בטח אפילו לא צריכה לחפש תמונות שלה רטובה לולי אומר/ת: סוף כל סוף שלב בשבילי מה את מתעצבנת? לולי אומר/ת: ממש לא לולי אומר/ת: יש לי איזה חמישים שושקה קטנה אומר/ת: מה את משגעת אותי! סיוי אומר/ת: אני רוצה מאקי רטובה סיוי אומר/ת: כולם לחפש במרץ שושקה קטנה אומר/ת: את יכולה לרצות שושקה קטנה אומר/ת: אין מצב שתמצאי שושקה קטנה אומר/ת: שום מצב סיוי אומר/ת: למה את סתם מלכלכת? סיוי אומר/ת: כבר מצאתי 3.. אבל הן לא יפות במיוחד שושקה קטנה אומר/ת: חחחחחחחחחחחחחח נו זה מה שהתכוונתי סיוי אומר/ת: יש לי סבלנות.. או שאני אמצא או שאני אסע ליפן אדפוק לה בדלת, אשפוך עליה דלי מים ואצלם סיוי אומר/ת: כך או כך.. היא תהיה רטובה לולי אומר/ת: חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח לולי אומר/ת: הכל כדי לזכות בשלב הא?

לולי מ

New member
../images/Emo132.gif הבהרה חשובה ביותר

קודם כל מראש אנחנו מתנצלות לא היינו במצב כפית או כל סכו"ם אחר אם כבר היינו במצב מדיח במוח אנחנו מתנצלות על כל פגיעה בכל ג'וניז אהוב באשר הוא הכל נכתב בצורה הומוריסטית וכן גם אם זה ההומור הכי דפקטי אידיוטי ומעוות בעולם הזה זה עדיין הכל נכתב בהומור ראו ערך סאות'פארק (לא שאני משווה בכל זאת יש להם מקום בפנתאון ולנו סתם בשלוותא) אני עוד חייבת להוסיף ששתינו תפקדנו על משהו כמו 25% או פחות מהמוח שלנו ועל כך סליחתכם כמו כן אני רוצה לציין שאני וקיו החל מהיום בבוקר מאושפזות באחד מבתי החולים הפסיכיאטריים המובילים בארץ ומטופלות על ידי טובי המומחים שהכינו לנו תוכנית 12 צעדים לגמילה מיוחדת מג'וניז
נא החזיקו לנו אצבעות והתפללו שאלוהים יהיה בעזרתנו תוד מראש על ההבנה

לולי מ

New member
../images/Emo132.gifתגובות נאצות איומים וירידות לכאן בבקשה

רק בעדינות בחייאת אימא שלכם מצבנו שברירי גם ככה

Sivan 85

New member
תגובת הדוקטור...../images/Emo132.gif

חזרתי עכשיו מהרופא.. הוא אמר שבנוסף לגלולות הצהובות, האדומות והכחולות אני אצטרך להתחיל לקחת גם ירוקות.... אין לי הרבה מה להגיד בנושא שלא נאמר כבר אני רק אגיד... שאין לי מושג מה נעשה בשביל להשיג תואר בפרופסורה אבל זה יהיה בהחלט קשה להתעלות מעל זה... ותודה לולי על התמיכה הנפשית.. או הדרדור הנפשי...

LILIN1

New member
זו הייתה ההתחלה הכי טובה של בוקר בחיי

אי פעםXD הרגן אותי אתי!! למה לרצוח למה? יש לי ווידוי..*שעת ווידוי* בוריס הוא....הוא..המורה שלי לפיסיקהXD אחחח בוריס חמודי שלי הוא לא מבין שאנחנו לא יכולים לחיות על 100 קלוריות ביום=]אבל אני מתהעליו איזה מורה נוניXD פעם אחת הוא לימד אותנו שבין כל 2 גופים יש אינטרקציה ,משיכה ואז הוא אומר לי במבטא רוסי כבד (מושלם שכמותו) "אני עכשיו למשל נמשך אלייך" ואני באה לו ביציאה "מצטערת אתה לא הטיפוס שלי"XXDD גומן נה~ הייתי חייבת לספר את זהXD^^ וידעתי שפי ומשפחתו מרחובות...אמא שלו..עבדה אצל אמא שלי היא עזרה לה לנקות..אחותו? נפלה ל****-מכרה את גופה..כן כן בצומת ביל"ו שם. ופי המסכן...אני העברתי לו את ג'וני! כן מה אתן חושבות?! שהוא לא מכר את גופו לפני?!?! ושאני אבין...ג'חנון צולם בערום?:O OMG |גוססת| "פיץ הייתה נערה חמודה ומלאת חיים, השאירו אתה לחסדי אל הג'וניז וזה מה שקרה." RIP

Don Nirtin

New member
קראתי שלוש או ארבע הודעות../images/Emo87.gif

אין לי מילים לאתר את זה...

mishi 1

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחח מטורפות!

ישבתי אתמול לקרוא את השיחה הזו... שעה אני קוראת שעה! ועוד לא הגעתי לרבע ממנה.... כמה אתן חופרות! ועוד בכלום זמן הרבע מוח כנראה עובד על פול ספיד... אבל אני חייבת לאמור שהשיחה על ריו פשוט הדבר הכי מצחיק על הפלנטה והכל בגלל שושקה קטנה שמתעצבנת חחחחחחחחח חמ ודה! קוואית!! הידעתם שהמחמאה הכי גדולה שיפנית יכולה לקבל זה "קוואי"? אז קוואי!! חולה עלייכןןןןןן

mishi 1

New member
אממ וכמובן

שם ההתעללות בה שלכן היתה קורעת... זה הכל ביחד.. אין.. פשוט הזלתי דמעה...
ממחנק.

yaelsn

New member
חחחחחחחחחחחחחחחח../images/Emo6.gif

צריך לטגלן את זה או משהו
הכי אהבתי את החלק של שושקה קטנה מתייסרת מכל עיוות מהביוגרפיה של ריו

yaelsn

New member
אה וגם החלק עם המונופול הפיל אותי לרצפה../images/Emo6.gif

למעלה