שאלון היכרות פורומי!

Doe7

New member
עונה ../images/Emo141.gif

שם: איילה כינוי: איילונת/ איולה גיל: נקסט אזור מגורים: ירושלים - האויר מדהים, תנסו יצירת קשר: במסר דרמה אהובה: אממ.. לנצח תישאר לי פינה חמה בלב ל"אהבה להרוג"
דרמה הכי פחות אהובה: קומדיה Fantasy Couple - לא הצחיק אותי.. צופה בעיקר בדרמות קוריאניות/יפניות/סיניות/אחר: (כרגע) יפני זה הכי אחי שחקן אהוב: אנדי לאו הקשיש המטריף שחקנית אהובה: שין מינה המתוקה זמר/זמרת/להקה/אחר: צוות הווי ובידור נערי ג'וני שיר אהוב: Ai No Katamari - השילוב המושלם בין הקול המחוספס של ריו לקול המלאכי של ג'ין איך התחלתי בטירוף: לעד! לעד!! אזכור אותך ג'ולי קים האמריקוראנית הנפלאה שהכירה לי את העולם הקסום הזה (קומאו
) כמה זמן אני מטורפ/ת: מאז אותו סופ"ש קר ונהדר.. אממ... פברואר 2007 מסר לאומה: עד מוצ"ש יש המון מלוכסנים בירושלים - תבואו

mishi 1

New member
עונה ! ../images/Emo20.gif ../images/Emo9.gif

שם: קרנית\נית\ניתי\ניתה... (לולי אם עוד פעם אחת תקראי לי ניתה פיתה אני 3^#@!!%^^%^@@^*)!!!!!
) כינוי: אה.. אממ כבר עברנו את זה.. נקסט! גיל: 24 אזור מגורים: מרכז דרמה אהובה: מלכת השלג. זה פשוט הסיפור שאינו נגמר...
דרמה הכי פחות אהובה: באלי
אוי איזה סדרה מזעזעת!! מתחיל טוב, 2 הפרקים הראשונים.. ואז הסדרה פשוט הופכת למן סיוט מתמשך... והסוף פשוט נורא! טראומה לחיים! בחיי... רק בשבילה הוקמה קטגוריה בדירוג שלי ששמה "אל תראו".... צופה בעיקר בדרמות קוריאניות/יפניות/סיניות/אחר: הכל. אבל יש לי אהבה מיוחדת לקוריאניות..
ולטיוואניות אחרי.. וכן, יפניות אחרי.. אבל אני אוהבת הכל.. הכל
שחקן אהוב: אמממ בואו נחשוב... מי גורם לי להזיל דמעה עם כל תמונה חדשה שלו? השטן
האחד והיחיד שלי. מייק הא
שחקנית אהובה: ואוו יש לי כמה שעליי להזכיר פה. קים בו-רא(סונג יורי אבל מה לעשות שהיא בו-רא. היא פשוט בו-אר
) חנוש, סון אה ושתי הבנות המתוקות - דה-בין מ"החיים נפלאים" ואילג'ימה והילדה מטנקיו שאין לי שמץ מה שמה.. זמר/זמרת/להקה/אחר: כמובן וכמובן שכל הג'וניז אצלי בלב. ובלבלב. וכמובן שכל הקוריאנים המזמרים והניקולס טאו גם כן
שיר אהוב: אממ כל הפסקול של SAVE THE LAST DANCE , אין זה פשוט פסקול מהממםם ולמי שרוצה טעימה (מכיל ספוילרים לכל הסדרה אז לפתוח ולמזער את החלון...רק להקשיב
זה באנגלית) איך התחלתי בטירוף: אז ככה, ויוה "השתגעו" והביאו סדרה.. מ... קוריאה? ניסיתי לראות ובאמת, הקוריאנים האלה מוזרים... פספסתי כמה פרקים.. ואז בפורום טלנובלות כולם התלהבו אז ראיתי עוד פרק, פספסתי עוד, התלהבו, ראיתי, בסוף בפרק 9 כבר ישבתי עם הקלטה ובפרק 11 הייתי על התקרה תלויה מהמנורה!! משם כבר לא היתה דרך חזרה וזה רק נעשה גרוע מיום ליום..
כמה זמן אני מטורפ/ת: שנה וחצי כמעט
תמונה אהובה: הדבר הכי מתוק ומוכשר על הפלנטה. מי יצר אותה...
מסר לאומה: יש לנו פורום!!! קולולולולולולולוווווו
!

LILIN1

New member
פיץ בשטחXDD

שם:לין כינוי:פיץ,פיצי
גיל: 60+..ליתר דיוק -גריאטריהXD(משען בחופשותXD) לא אני בת 15(ב23.9=]) אזור מגורים: עזה והסביבהXD לא אני גרה באזור המרכז=] יצירת קשר:[email protected] דרמה אהובה: חנה יורי 2 העונות! דרמה הכי פחות אהובה: כל הסדרות תחת הג'נאר-טראגי. לא וגם פרוספלXP צופה בעיקר בדרמות קוריאניות/יפניות/סיניות/אחר:יפניות אבל עכשיו אני בתקופת משבר(אהמ שושקה..קיווי מישהוXD) אז אני חוזרת לקוראניות
אהבתי הראשונה=] שחקן אהוב: ג'ון!!!! הג'חנון המדהים! שחקנית אהובה: מאו!!
זמר/זמרת/להקה/אחר:ניוז וקט טון-אבל בעיקר ניוז(אחח קיווי קיווי..) שיר אהוב: חוץ מכל שירי הניוז וקט טון "טעם החיים" של אוטדה היקרו איך התחלתי בטירוף:אמא גררה אותי לראות דבר שקוראים לו סאם סון המתוקה,קופי פרינס ,פול האוס ומהכוכב הבנתי שאני מכורה=] כמה זמן אני מטורפ/ת:הרבהXD תמונה אהובה:אח..מדהים
מסר לאומה: תאכלו אפרסקים ככה תגדלו להיות חזקים
יאמיי=]

LILIN1

New member
קיוויXD בדיוק קראתי את מה שכתבתXD

וראיתי שכתבנו את אותה מוזיקהXDD אחח ההשפעה שלך עלי. ילדות עשוקה=]

ForYourLove

New member
משיבה..../images/Emo140.gif

שם:
מוריה.
כינוי:
מורי.. גיל:
19 ו-10 חודשים.
אזור מגורים:
מרכז הארץ. יצירת קשר:
מסר.
דרמה אהובה:
A Love To Kill
לא יודעת למה דוקא היא הכי טובה,יש עוד, כמו ליטר, כמו מלכת השלג, אבל ל- A Love To Kill הכי התמכרתי.
דרמה הכי פחות אהובה:
לא היתה, הדרמות האלו עשויות היטב.
צופה בעיקר בדרמות קוריאניות/יפניות/סיניות/אחר:
קוריאניות.
שחקן אהוב:
ריין.
וגם היון בין ומייקי הא, אך הכי ריין.
שחקנית אהובה:
רייני יאנג.
וכמובן שין מין נה..
זמר/זמרת/להקה/אחר:
רייני יאנג.
שיר אהוב:
Prisoner Of Love - מדרמה "Last Friends".. איך התחלתי בטירוף:
קרנית.
כמה זמן אני מטורפ/ת:
מטורפת ? לא הייתי קוראת לעצמי ככה, אך אני דיי מחבבת את העסק מזה חודש לפני תקומת הקומונה. תמונה אהובה:
שמורה אצלי היטב.
מסר לאומה:
אין על ריין.

mishi 1

New member
אני שמה לב שהרבה מאשימים אותי

בהתמכרות שלהם... אני תוהה למה.. *תמימה* אייש אני גאה

ForYourLove

New member
../images/Emo8.gif אל דאגה, עשית לנו טוב.../images/Emo25.gif

תמיד הייתי מכורה ליופי שכזה, עוד מילדותי כולם צחקו עליי שאני אוהבת מלוכסן וכל תיאלנדי או סיני שהייתי רואה ברחובות, הייתי משתקעת.
אך את פקחת את עיניי - וכמובן ויוה, שיש על המסכים יפים יותר, ומבחירה אישית.
הלוואי ונמצא את מייקי הא עומד ככה ברחוב השומר, ומבקש עבודת שיפוצים.

mishi 1

New member
ואי ואי... שישפץ! אני אבוא ואקים בסטת אבטיחים

מולו!

MaNcHi 135

New member
חחחחחחחחחחחחח

אני חושבת שכשהיום הזה יגיע כולנו פה נבין שייעודנו בחיים הוא להיות בסטיונריות בשוק...

MaNcHi 135

New member
עונה

שם: מעיין כינוי: אין, אז תתחילו להמציא! גיל: 20 אזור מגורים: צפון\ עמקים יצירת קשר: [email protected] דרמה אהובה: מלכת השלג דרמה הכי פחות אהובה: gong צופה בעיקר בדרמות קוריאניות/יפניות/סיניות/אחר: קוריאניות וארגנטינאיות שחקן אהוב: היון בין שחקנית אהובה: סונג יורי (בו-רא כפרות עליה!) וריו יון! זמר/זמרת/להקה/אחר: סלין דיון, מדונה בקיצור כל האולד פאשן. שיר אהוב: יש מלא.... איך התחלתי בטירוף: הכל התחיל מסאם סון ואז התאהבתי במלוכסנים השקסים האלה! כמה זמן אני מטורפ/ת: אממ....חצי שנה בערך.. תמונה אהובה: עוד מעט אני אשים. מסר לאומה: תתמכו באסיה, אומרים בקבלה שבסופו של דבר העזרה תגיע מהם! (ואני לא דתיה).

אליס241

New member
עונה.עונה:)

שם:אליס כינוי:אליס מקורית לא? גיל:24 אזור מגורים:מרכז יצירת קשר:במסן דרמה אהובה:האהבה הראשונה סאם סון, כמובן מלכת השלג וכול מי שמתבלבלת לרגע הוני שלי:) דרמה הכי פחות אהובה: אירלנד, כן למרות שהוני הורס בעלי היקר משחק עדין זה היה מת:( צופה בעיקר בדרמות קוריאניות/יפניות/סיניות/אחר: קוריאניות, יפניות, טיוואניות:) שחקן אהוב:יון בין אחד והיחיד, אהבה הראשונה של כולנו , אבל רק אותי הוא בחר ואוהב! שחקנית אהובה:בורא , חני זמר/זמרת/להקה/אחר: ריין , אלכס . שיר אהוב: אם לא זוכרת את השם! איך התחלתי בטירוף: ואווו לפני שנה וקצת בסאם סון כמובן :) כמה זמן אני מטורפ/ת: תמונה אהובה: מסר לאומה:

asia84

New member
מתפקדתת גם יאללה

שם: אסיה גיל:24 אזור מגורים:ת"א יצירת קשר:מסר דרמה אהובה:"השטן לצידךך" my girl דרמה הכי פחות אהובה:את כולם אוהבתת צופה בעיקר בדרמות קוריאניות/יפניות/סיניות/אחר:בכולםם שחקן אהוב:hyeon bin ריין . גונג' שחקנית אהובה:seong yoo-ri ,חנושש זמר/זמרת/להקה/אחר:חנוש שיר אהוב:NEVER SAY GOODBYE איך התחלתי בטירוף:"מסם סון המתוקה " כמה זמן אני מטורפ/ת:כבר יותר מ-6 חודשיים תמונה אהובה:<<<<<<<<<<<<<<< מסר לאומה: תנו חייך הכול לטובה

geminigum

New member
../images/Emo192.gif עונה, עונה...

שם: ג'ני כינוי: וואללה, מחפשת כינוי חדש. גיל: שמחה, ששון, רינה ודיצה. אזור מגורים: 20 דקות בקו אווירי ממטע הקיווי האהוב עלי. יצירת קשר: דונט קול אס, וויל קול יו דרמה אהובה: "זמן בין כלב לזאב" (עדיין לא סיימתי, אבל מסתמנת גם "אילג'ימה"). דרמה הכי פחות אהובה: אין כזאת עדיין (כן לולי, אהבתי את "סיפור אהבה בהארווארד" ולא רק אני). צופה בעיקר בדרמות קוריאניות/יפניות/סיניות/אחר: עדיפות לקוריאני או יפני. שחקן אהוב: יש לי כמה: לי ג'ון קי, קאמנשי קאזויה, קים ראה וון, נאוהיטו פוג'יקי ועוד... שחקנית אהובה: אוי מיוזאקי, חנוש, ג'ונג ריו וון, קים סון אה. זמר/זמרת/להקה/אחר: קאמה, פוג'יקי, שינגו מוראקאמי, ניוז, קאט טון, קאנג'אני, לאחרונה DBSK (ככה אומרים?). שיר אהוב: טוב, אם להליכה בים, אז זה עובד הכי טוב http://www.youtube.com/watch?v=JhReyxNtH5g , אבל לנפש - רק זה http://www.youtube.com/watch?v=gEyods2VTaw .... איך התחלתי בטירוף: "מאיזה כוכב את?", למרות שראשונה הייתה סם סון, הטירוף התחיל אחרי "הכוכב"... כמה זמן אני מטורפ/ת: כבר מעל שנה תמונה אהובה: יש כל כך הרבה, אבל זאת הכי מתוקה בעיניי
מסר לאומה: וואו, לפני כמה זמן גיסאשתי אמרה לי דבר כל כך חכם ומאז אני נוצרת אותו בליבו , במוחי ובנשמתי והוא עוזר לי המון (תודה גיסאשתי קיווי) - אני מקווה שאני מצטטת נכון ותקני אותי, אם לא: "אם תדליקי הרבה נרות על ידי להבה של נר אחד, זה לא יפחית מעוצמת האש שלו"...

Sivan 85

New member
מספיק קרוב....../images/Emo9.gif

ושמחה לראות שמשפט קטן ממני עושה הבדל אצלך... אני אחשוב לעומק לפני שאני אומרת לך דברים..

geminigum

New member
אני מייחסת חשיבות רבה

למילים בכלל ולמילים של מכשפות בפרט...

yaelsn

New member
עונה../images/Emo39.gif

שם: יעל כינוי: יעלי/יעלו/יעלוש גיל: 18 אזור מגורים: רעננה יצירת קשר: יש לי מסנג'ר שאני בקושי נכנסת אליו.. מי שרוצה מוזמן לבקש במסרים דרמה אהובה: קופי פרינס וחנה יורי. וגם נובוטה מסתמנת כאחת הסדרות הטובות
דרמה הכי פחות אהובה: פרשתי אחרי כמה פרקים של הכוכב מחוסר זמן ועניין. אני לא יכולה להגיד שהיא לא טובה כי עוד לא סיימתי אותה. אולי בהזדמנות אני אנסה אותה שוב. צופה בעיקר בדרמות קוריאניות/יפניות/סיניות/אחר: אין לי העדפה מיוחדת. אני בוחרת לפי העלילה (והשחקנים חחח), לאו דווקא לפי המדינה. יצא לי לנסות סדרות משלוש הארצות וכולן נפלאות
שחקן אהוב: גונגי ויאמאפי
שחקנית אהובה: חנוש ושירי (יון און היי וסונג הי קיו) זמר/זמרת/להקה/אחר: כל מיני ג'וניז שיר אהוב: daite seniorita של פי
זה הצלצול שלי בפלאפון וגם השעון מעורר שלי. הוא מתחיל בצורה ממש חזקה אז זה מעולה בתור צלצול חחח איך התחלתי בטירוף: סאם סון... כמה זמן אני מטורפ/ת: מאז סאם סון בערך.. תמונה אהובה:
מסר לאומה: נצלו כל דקה פנויה שיש לכם לצפייה בדרמות כי אח"כ תתגייסו וכבר לא יהיה לכם זמן לזה

למעלה