שאלון היכרות פורומי!

עונה (( :,

שם: ענבר (( : כינוי: ענברוש, ענברי ,ענברית, ענברושק'ה מה שבא לכם XD גיל: 16 ו-4 חחודשים אזור מגורים: השרון יצירת קשר: מסר דרמה אהובה: ישש מלאאא... אבל בעיקר PRIDE.. טטה, וSTAND UP.!! וליטר אחד של דמעות דרמה הכי פחות אהובה: אממ.. ניראה לי אנגו... צופה בעיקר בדרמות קוריאניות/יפניות/סיניות/אשחר: יפניותתתתתת לשילטון.!!!,, שחקן אהוב: קאמה, יאמפי.. ריו.. והירושי (( : שחקנית אהובה: השחית של טטה ושל ליטרר.. זמר/זמרת/להקה/אחר: KAT-TUN שולטים (( : שיר אהוב: someday for somebody של קאמה כמובן (( : , וגם השיר שהוא כתב.. איך התחלתי בטירוף: האהבה הראשונה שלי.. סאם סון המתוקה... כמה זמן אני מטורפ/ת: כבר כמעט שנה ( :, תמונה אהובה: תמונההה של בעלי היקררר.. ( :, מסר לאומה: יפניםםםםם = > זה מממכרר!

Sivan 85

New member
נו את רואה? ככה קוקי נראה טוב!

למה הוא מתעקש לקצוץ את השיער שלו ולגדל שפם בלונדיני בחיי? הוא יכול להיות גבר ממש ממש נאה! ככה אני אוהבת אותו...

גמאני אוהבת אותו כככהה (( : ,

תחשבי שלפני שנתיים היה לו שיער ארוך... (איזה מפחיד רק המחשבה! ) נכון חתיך כככה??, אני אוהבת אותו ככהה .. הוא כזה ערסס חתיך!!

LILIN1

New member
בגידה קיווי!

שכחת מה הוא עשה לג'ונו?! את לא מטפלת טוב בבעלך! אני אשלח לך עובדת סוציאלית!!!

One Missed Call

New member
היר ווי גו ../images/Emo13.gif

שם: נועמ~ כינוי: נועמצ'אן יתקבל בברכה
אבל גם אם תקראו לי "הצלע השנייה בצמד דנועמ ללכידת נשנשים תועים" אני לא אכעס
אה דני? XD גיל: ב26 לאוגוסט- רשמית 16 וחצי. אזור מגורים: מרכז~ יצירת קשר: [email protected] דרמה אהובה: האנה קימי
דרמה הכי פחות אהובה: אה, כאילו דרמה שנואה במילים עדינות? XD טוקיו פרנדז, ללא ספק
צופה בעיקר בדרמות קוריאניות/יפניות/סיניות/אחר: יפניות
שחקן אהוב: אי אפשר להחליט על אחד.. בראש ובראשונה- ג'ון מטסומוטו הידוע גם בכינויו ג'חנון, ואחריו בתפקיד השחקן הרציני אוגורי שון, בתפקיד הקומי טומה איקוטה וכתוספת קאמה סאמה
אח ג'ני ג'ני.. אני כבר מתרגלת את הפאפי פייס שלי..
שחקנית אהובה: מאקי-צ'אן על תפקידה בקימי
זמר/זמרת/להקה/אחר: קשה לי להחליט.. אבל אראשי ממוקמים בטופ, כנראה
שיר אהוב: אין אחד כזה.. למרות שהיום התאהבתי רשמית בקריסמס ממוריז של פרנק סינטרה
[אני נועמ, וישלי הרבה יציאות כאלו ואחרות
] טוב, נו, רוצים אסיאתי הא..? אז שני האחרונים שמועדפים עליי יהיו Huang Yi Da - Yi Miao De An Wei מהשטן לצידך וEasy Go Lucky- של סמאפ.. את השיר הכרתי בעיקרון מקאבר אקאמה
איך התחלתי בטירוף: אני לא זוכרת מתי, לפני הרבה זמן, תהיתי לעצמי אם אי פעם אני אוכל לראות סדרות מקור מיפן
אז התחלתי לחפש ביוטיוב JDORAMA אחרי שגיליתי שזה השם, מצאתי את אורנג' דייז אבל האיכות הייתה נורא גרועה ואז מצאתי את קימי ווה פטו.. ראיתי עד פרק 3 בערך ואז זנחתי לתקופה דיי ארוכה.. ואז יום אחד מישו שלח לי תמונה של אראשי ואמר לי "יואו תראי את הקופים האלה" (
) ופתאום אני כזה "ג'ון מטסומוטו?!?!?!" ואז התחלתי לחפש עליו מידע.. וגיליתי את יורי דאנגו.. וזו הייתה הדרמה הראשונה שלי שראיתי מההתחלה ועד הסוף..
כמה זמן אני מטורפ/ת: אני ממש לא זוכרת.. אני חושבת שעוד בחטיבה, מתישהו XD תמונה אהובה: הרשו לי לנצל את המעמד כדי להראות לכם עד כמה קאמה חתיך בתור ג'יירוקר
אפילו שהפוטושופ הזה דיי גרוע ^^' מסר לאומה: שוב מסר לאומה? אני מוסרת לאומה שלא יקשיבו למסרים שלי
טוב.. רוצים מסר? נראה.. אם אתם במקדונלדס, קחו כמה שיותר שקיקי מיונז.. ותשאירו למנקה מסר על המגש, כמו שאני עשיתי.. רק בסגנון נאקאטסו שואיצ'י
http://img397.imageshack.us/img397/9746/pic022hl0.jpg אמנות מיונז זה כיף
אני מדמיינת לעצמי את ההנהלה כולה עומדת מול המגש ומנסה לפענח מה פירוש המסר המסתורי
או שהוא פשוט.. יסיים בפח.. '-'

Doe7

New member
נועמ-צ'אן את הורסת אותי כל פעם מחדש

קרועה אחת!!
מתה עלייך

One Missed Call

New member
../images/Emo6.gif

גמני עלייך איילה-צ'אן
והלו קרנית זה יפה לו אז שוווווש
שיער כחול הולם אותו חחחחחחח לא, רציני, באמת יפה לו

nurit224

New member
מתפקדת !!

שם: נורית גיל: 22 אזור מגורים: צפון יצירת קשר: מסן : [email protected] דרמה אהובה: a love to kill , snow queen, sam sun, TBDW ועוד הרבה אחרות !! דרמה הכי פחות אהובה: הדרמה היחידה שהפסקתי לצפות בה אחרי פרק 2 היה של יאמאפי פרופוסל משהו ... צופה בעיקר בדרמות קוריאניות/יפניות/סיניות/אחר: קוריאניות / יפניות ולפעמים טאייוניות ! שחקן אהוב: ואוו יש הרבה ...Mike He, Junki , Hyun bin, Kim Jeong Hoon ועוד הרבה הרבה אחרים ( אין לי כוח לרשום את כולם עכשיו ) ! שחקנית אהובה:שין מינה ( שחקנית באמת מוכשרת ) !! זמר/זמרת/להקה/אחר: DBSK , SUJU, SS501, FTTS ,ERU, ועוד הרבה אחרים שהכרתי דרך הסדרות אבל אין לי כוח לכתוב את כולם עכשיו ! שיר אהוב: כל השירים של DBSK !! איך התחלתי בטירוף: עכשיו שאני נזכרת הטירוף שלי התחיל כשראיתי את הפרקים האחרונים של סאם סון בערוץ ויוה פלטינה לאחר מכן בגלל שסגרו אצלי את הערוץ בבית ... אז הטירוף יצא לחופשה ... ואז הוא חזר ביחד אם הערוץ בדיוק כשהתחילו את פול האוס ומאז הוא לא מפסיק ובחיים לא יספיק !! כמה זמן אני מטורפ/ת: אני אהמר ואגיד לפני כ 7 חודשים ...לא בטוחה אבל בקיצור באותו הזמן שהתחילו לשדר את פול האוס !! תמונה אהובה: הלהקה האהובה עליי ----->>> מסר לאומה: FIGHTING !!!!! חלום לעתיד : עוד שנה טיול לדרום קוריאה ויפן !!!

juli xD

New member
אני עונה נה נה נה

שם: ג'ולי כינוי: יש הרבה , אבל הרבה קוראים לי ג'ול חח גיל: בספטמבר 16 אזור מגורים: ירושלים :\ יצירת קשר: מסן [email protected] יש גם איסי אבל אני מעדיפה מסן חח דרמה אהובה: פול האוס .. טוב לא ראיתי הרבה XD דרמה הכי פחות אהובה:הנסיכה :S צופה בעיקר בדרמות קוריאניות/יפניות/סיניות/אחר: קוריאניות שחקן אהוב: בסדרות נהמ נהמ לאידעת חח ובכללי טום הנקס O_ם שחקנית אהובה:סונג הי קיו זמר/זמרת/להקה/אחר:סוג'ו אף טי אילנד ואישתי יונה הא שיר אהוב:bi rain - way to avoid the sun איך התחלתי בטירוף: נהמ ראיתי לפני מלא זמן סרט עם קנג דונג וואן (לא ידעתי שזה בקוריאנית) ואחרי כמה זמן ראיתי את שתי הפרקים האחרונים של פול האוס .. ואז.. נו XD הנה אני כאן כמה זמן אני מטורפ/ת: נהמ נהמ נהמ מאז שנגמר פול האוס כמה זמן זה?חחח כמה חודשים תמונה אהובה: נהמ .. תמונה אהובה כרגע שנמצאת ברקע של המחשב שלי .. (שמתי בצד XD) מסר לאומה: תהיו קקי כי על קקי לא דורכים .

Gaunt

New member
עונה

שם: מרים גיל: 17 אזור מגורים: ת"א יצירת קשר: מסר דרמה אהובה: יש מלא, אבל בעיקר קופי פרינס... ומהאחרונות שראיתי Strawberry on the Shortcake
דרמה הכי פחות אהובה: ג'וטאי צופה בעיקר בדרמות קוריאניות/יפניות/סיניות/אחר: יפניות וקוריאניות שחקן אהוב: איקוטה טומה ומטסוימה קניצ'י שחקנית אהובה: מאקי זמר/זמרת/להקה/אחר: איאקה, אוטסוקה אי, רמיאורומן שיר אהוב:
Amane Kaoru - Taiyou no uta איך התחלתי בטירוף: אחרי שראיתי מיי גירל... פול האוס קצת הרסה לי אחרי סאם סון, אז לקח לי זמן עד שראיתי משהו חדש חח כמה זמן אני מטורפ/ת: שנה.. משהו כזה תמונה אהובה: אין לי על המחשב כאן..

NewNJ

New member
עונה

שם:דקלה כינוי:---- גיל:25++ אזור מגורים:מרכז יצירת קשר:
דרמה אהובה: אהבה להרוג, פול האוס דרמה הכי פחות אהובה:לא מצאתי עדיין צופה בעיקר בדרמות קוריאניות/יפניות/סיניות/אחר:קוריאניות שחקן אהוב:ריין, גונג יו. שחקנית אהובה: סונג היי קיו, לי יון הי, יון און היי. זמר/זמרת/להקה/אחר:ריין, קלאזיקווי(הלהקה שאלכס חבר בה), פארק יונג-הא. שיר אהוב:(קליפ עם ג'ונקי) Park Yong Ha - 처음 그 날처럼- ALL IN OST , clazziquai-lover boy, Sweety - Clazziquai Project איך התחלתי בטירוף:פול האוס :) כמה זמן אני מטורפ/ת: כמה חודשים מסר לאומה: בּוּלָה

relax2008

New member
גם אני...

שם: חלי כינוי: פעם הייתי "אונני" אבל אולי יש כאן אחרות... / שומרת ראש גיל: תחליטו לבד... אזור מגורים: רמת גם יצירת קשר: מסן דרמה אהובה: ראיתי בערך 7. אהבתי את כול...ן. אבל לפי ההכנות נראה לי שכשתגיע "כלב זאב" אשכח את כולן דרמה הכי פחות אהובה: אין ממש שלא אהבתי. גונג יכלה להיות קצת יותר "חיה" צופה בעיקר בדרמות : כרגע רק קוריאניות אבל טטה בדרך... ואולי נבוטה אחרי ואז השגעון היפני יגיע במלואו. שחקן אהוב: אהה...מתאהבת בהם בשניה- רועיקי, הוני, גונגי היה מדהים בקופי... וריין שהביא אותי אליכן שחקנית אהובה:סונה המהממת וחנוש המשגעת זמר/זמרת/להקה/אחר: קאט-טון, התחלתי עם ניוז לאחרונה, יאמי שלי ששר משגע, ריין שרוקד ומרקיד אותי, ויש את האולד פאשן שמשם אני באה... שיר אהוב: עשרות .... איך התחלתי בטירוף: "פול האוס", התאהבתי בריין חיפשתי אתונות ומצאתי מלוכה- ז"א חיפשתי אינפורמציה עליו ומצאתי אתכן, את הקומונה ואת כל הבלאגן הזה של אסיה שעושה לי טוב !!! כן- עושה לי טוב לחלוטין כמה זמן אני מטורפ/ת: פה בקומונה 3 חודשים תמונה אהובה: מסר לאומה: כרגע
"לטעות זה אנושי, לסלוח זה אלוהי"
ובנימה קלילה יותר "אין דבר העומד בפני הרצון"- והפורום הזה זו ההוכחה !
למנהלות שהצליחו
אוהבת את כוללללכן מאוד מאוד מאוד

mishi 1

New member
נו, ראית כלב זאב?

אני דורשת דיווח!
סתם ספרי מה אהבת.. אם אהבת...

relax2008

New member
מה יש לא לאהוב? התחילה מותח...וג'ונקי...

תשמעי ברור לי שהיא תלך ותעשה מותחת ומוצלחת יותר מפרק לפרק. מהמעט שראיתי את הילד עד עכשיו - אין מילים... קסם של קוסם
חוץ מזה שאשריי המסטיק של ג'ונקי
שהפכה להיות אישתו
מייחלת לימים של דיונים און ליין- מקווה שהם יגיעו. מתייסרת מצטערת מתגעגעת ומחכה לאיתות

mishi 1

New member
הפרקים הבאים בהחלט יהיו טובים יותר

פעם מריה אמרה לי שפרקים 1-5 הם חימום (שלא תביני לא נכון, פרקים מהממים! 4-5 בכלל... אוי דרמה כל כך מעולה) אבל עם כל פרק הקצב גובר

Love chan

New member
קצת באיחור חחח~

שם: דורית כינוי: לאב צ'אן? P: גיל: 18 אזור מגורים: אזור מרכז D: יצירת קשר: [email protected] דרמה אהובה: האנהיורידאנגו/מאהו
דרמה הכי פחות אהובה: אה לא יודעת... יש הרבה, האלה הצפויות/שנוצרו רק בשביל הקיטצ' צופה בעיקר בדרמות קוריאניות/יפניות/סיניות/אחר: יפניות
שחקן אהוב: איקוטה טומה
שחקנית אהובה: מיאזאקי אאוי זמר/זמרת/להקה/אחר: אממ גאקט/אוטסקה איי/אראשי ? XD שיר אהוב: בזמן האחרונה אני מכורה לTruth של אראשי... איך התחלתי בטירוף: סיילור מון XD כמה זמן אני מטורפ/ת: 4 שנים בערך

Gitana

New member
עונה...

שם: לינה כינוי: לינה גיל: 26+ אזור מגורים: מרכז יצירת קשר: מסר דרמה אהובה: "סאם סון המתוקה", "מיי גירל" ועוד מלא!!! דרמה הכי פחות אהובה: "להיתחתן עם מליונר", "שלגיה, טעם האהבה" ויש עוד כמה שלא אהבתי. צופה בעיקר בדרמות קוריאניות/יפניות/סיניות/אחר: קוריאניות בלבד שחקן אהוב: יהון בין, לי ג'אנק יוק, רועיקי, לי דונג ווק, י דונג גאן, ג'ונקי, קאנג ג'י הואן ועוד... שחקנית אהובה: סונג יו-רי, קים סון-הא, ג'ונג ריו-ואן ועוד... זמר/זמרת/להקה/אחר: לי יו-רי, TVXQ שיר אהוב: אין אחד ספציפי...יש הרבה שיריםמפסי הקול של הדרמות שהקסימו אותי. איך התחלתי בטירוף: בעקבות "סאם סון המתוקה" החלטתי לצפות בעוד סדרות...ראיתי את "פול האוס" ואחריה את "מיי גירל" שממש הוקסמתי ממנה ועד היום היא אחת הסדרות שאני הכי אוהבת. אח"כ הגיעה "מלכת השלג" ו"טאנק יו" המרגשות ומאז לא הפסקתי לצפות כמה זמן אני מטורפ/ת: מעל שנה תמונה אהובה: מסר לאומה: סדרות קוריאניות IN, טלנובלות OUT

למעלה