שאלון היכרות פורומי!

mishi 1

New member
הופה הופה אמריקה אירופה!

טלנובלות אאוט? חחח לקח לך זמן להתאהב טוטאלית... לא? אני מסכימה, אכן הדרמות זה סדרות מדהימות ויש הכל לכל טעם. אם לא ראית "תשמור לי את הריקוד האחרון" אני ממליצה בחום איימים ובתופי טם טם

geminigum

New member
לינה? נכנעת בסוף? ../images/Emo24.gif

חשבתי שאני לא בסדר. אאוץ'.... אבל אתמול כשחיכיתי לג'ונקי, יצא לי לראות את "לוסיה שלי" והאמת, שאוסי עדיין יפה בעיניים (האמת היא, שהוא היחיד שמשחק שם סביר, בהתחשב בעובדה שהיו לו אז צרות, שהגיעו לו בחלקן, אבל זה סיפור אחר
)

Gitana

New member
זהו! נכנעתי!../images/Emo6.gif

בשרשורים של הטלנובלה המצופה הבנתי שאני בעצם מצפה אך ורק לסדרות קוריאניות...לא מעניין אותי שום דבר בספרדית והגעתי למצב שבו אפילו לא הצבעתי לטלנובלה הארגנטינאית שהצעתי בעצמי

אנקייי

New member
עונה :)

שם: אנה כינוי: אנקי גיל: 16 ו-21 ימים בדיוק D: אזור מגורים: חולון יצירת קשר: אייסי-221217172 דרמה אהובה: "A love to kill"
דרמה הכי פחות אהובה: פול האוס הייתה חמודה. אבל קצת משעממת ומייגעת /: צופה בעיקר בדרמות קוריאניות/יפניות/סיניות/אחר: קוריאני זה הכי אחי
שחקן אהוב: ג'ונקי,ריין,היון בין שחקנית אהובה: קים סון-אה,קים סה-ראנג, Jun Ji-hyun זמר/זמרת/להקה/אחר: DBSK,איומי האמאסקי,ריין ועוד מלאמלא . שיר אהוב: קשה לי לבחור אחד.. איך התחלתי בטירוף: סאם סון :) כמה זמן אני מטורפ/ת: שנה ומשו .. תמונה אהובה: הדבר היפה ביותר ביקום -> מסר לאומה: אסיה זה טוב!

mishi 1

New member
שלום לך../images/Emo9.gif

נחמד לראותך
והאפרוח הירו! חמוד!

בטי בופ3

New member
עונה ../images/Emo3.gif

שם: בתיה כינוי: בטי, בתה או כל דבר שיש בו ב'.. אזור מגורים: ג'רוסלם יצירת קשר: במסר דרמה אהובה: נובוטה (פאוור צ'ה ניו, או איך שלא אומרים את זה) דרמה הכי פחות אהובה: צר לי, אבל גונג... צופה בעיקר בדרמות קוריאניות/יפניות/סיניות/אחר: קוריאניות ויפניות. שחקן אהוב: איקוטה טומה שחקנית אהובה: כשחושבים על זה, אין.. אהה אולי בעצם קים סון אה זמר/זמרת/להקה/אחר: זה בא בתקופות אבל כרגע אני חזק בקאט טון. שיר אהוב: אחד? רק אחד? אני אבחר ב ai nante אבל יש עוד כ"כ הרבה... איך התחלתי בטירוף: קים סאם סון המקסימה!! כמה זמן אני מטורפ/ת: שנה וחודשיים בערך... תמונה אהובה: מצורפת בזאת===> (מצחיק לא?) מסר לאומה: אסיתי זה הכי אחי...

yaelsn

New member
עושים דרמה לדת' נוט?

או שעשו כבר? יש לך פרטים על העניין הזה? אחי מת על האנימה של זה אם יש דרמה אני אכריח אותו לראות חחחחח

בטי בופ3

New member
לא נראה לי...

אני חושבת שזה יותר עבודת פוטושופ של כמה מעריצים, אני לא חושבת שעושים דרמה של זה או משו בסיגנון...

Gaunt

New member
לא, אבל יש שני סרטים

ועוד אחד שהוא ספין אוף לדמות של L.. אחלה סרטים... יותר טובים ממה שציפיתי, אבל האנימה עדיין יותר טובה לדעתי

בטי בופ3

New member
אני יודעת על הסרטים, דיברתי על התמונה...

התמונה לדעתי היא פוטושופ ולא נראה לי שטומה עוסק במשו שקשור לדט' נוט.

eini3

New member
אני גם פה ../images/Emo9.gif

שם: עינת כינוי: המממ נתי? גיל: עוד פחות מחודש 18!! אזור מגורים: י-ם יצירת קשר: מסרים דרמה אהובה: coffee prince, last friends, hana kimi סדרות שפשוט חובה לראות. אתן יודעות כמה לומדים מהדמות של סוסקה על אונס ואלימות?? המון!! וח"ח לריו על המשחק המשובח. דרמה הכי פחות אהובה: תהרגו אותי, אבל או goong או סאם סון... צופה בעיקר בדרמות קוריאניות/יפניות/סיניות/אחר: יפניות רולזזז!!!
נראה לי בעיקר כי הן לרוב קצרות יותר
ולי אין זמן! שחקן אהוב: נלך על איטה? אבל גם ריו ויאמאפי ועוד... ועוד... שחקנית אהובה: מאקי. היא מקסימה ממש. זמר/זמרת/להקה/אחר: dear cloud, asian kung fu generation, one OK rock וראה הדגמות. אגב- למי שמזהה- בקליפ של dear cloud השחקן הוא קים ג'ה ווק- הוופל בוי מקופי פרינס
שיר אהוב: נמ זה לא יגמר.. נלך על sakura sake של אראשי- בזכות הקליפ המקסים ושו, אוי שו...
איך התחלתי בטירוף: בתיה (כה"כ) הכריחה אותי לראות את קומסמידה. אני זוכרת שראיתי פרק אחר פרק של הדרמה המפוהקת הזאת וסבלתי את חיי, ואמא שלי שאלה אותי למה לעזאזל אני רואה את זה אם אני סובלת. לא היה לי מה לענות, אבל בכל זאת החלטתי לנסות עוד קצת, ועברתי לקופי פרינס. ומאז הכל הסטוריה
כמה זמן אני מטורפ/ת: נראה לי ממאי. יש מצב? תמונה אהובה: רק אחת???? אז זאת מסר לאומה: בנאלי אך חשוב למדי- אנא, תנהגו בזהירות!!

eini3

New member
../images/Emo6.gif חח כן, שכחתי תכינוי הזה..

כל התמונה לא שווה בלי קאמה בסוף
עוד אחת מקסימה שלו-

בטי בופ3

New member
רק עכשיו שמתי לב ששינת את החתימה שלך...

זהו, אין מוצא אהה? אסיה זה בדם שלך...

mishi 1

New member
אוי אני אוהבת את השיר הזה..

זכור לי עוד מהתקופה של קופי שהתלהבנו שהיפני שם
ואהבתי את התמונה ואגב את זן נדיר לא אהבת סאם סון? את בטוחה? הכל טוב? איך?.. איך?...איי...

eini3

New member
האמת שגם אני הגעתי לשיר דרך השחקן../images/Emo13.gif

אבל אני נשארתי עם הלהקה. ואיך לא אהבתי את סאם סון? שאלה טובה. נראה לי שלא התחברתי לדמויות או משהו. את סאם סון עצמה בקושי סבלתי, ושנאתי את זה שאין כמעט שום דבר רומנטי ברוב הסדרה בין סון אה והיון בין.

DanieLushka

New member
גם אני

שם: דניאל כינוי: דני גיל: 17 אזור מגורים: רעות יצירת קשר: [email protected] דרמה אהובה: מיי בוס, האנה קימי, ליטר דרמה הכי פחות אהובה: אין לי מושג צופה בעיקר בדרמות קוריאניות/יפניות/סיניות/אחר: יפניות שחקן אהוב: נאגסה טומויה שחקנית אהובה: מאקי זמר/זמרת/להקה/אחר: Ozaki Yutaka אהובי הנצחי }: שיר אהוב: Ozaki Yutaka - 15 no Yoru איך התחלתי בטירוף: אני מתעניינת ולומדת אודות יפן\יפנית כבר הרבה זמן, ובשיחה שהייתה בפורום יפן, ציינו משהו על צפיה בדרמות, ואיך שזה עוזר בלימוד השפה.. אז התחלתי בגלל זה, וזה הפך להתמכרות. כמה זמן אני מטורפ/ת: בערך 4.5 חודשים נראה לי? תמונה אהובה: טאקאשי סורימאצ'י בעלי הסקסי
מסר לאומה: אני חולה מתה.. 38 חום, כואבת לי הבטן בטירוף, והראש שלי עומד לנשור.. נראה לי שיש לי וירוס }: איך זה בתור מסר? P: סעמק.. לקחתי כבר יותר מדי כדורים, זה לא עוזר. נלך מחר לרופא.

למעלה