נשיא שחור, בית לבן

mili37

New member
לאדם יש בחירה

שהבורא נתן לו או לעשות טוב או לעשות רע שאדם הולך בדרך התורה והמצוות{הוראות ההפעלה של הנבראים) אז הוא מתחבר לבורא שכול כולו טוב ומטיב ועל ידי זה יש בו חלק טוב מבורא עולם כי הוא נקשר בו אבל כשאדם בוחר לא לקיים את התורה והמצוות ולא נדבק בבורא עולם ומעניין אותו דברים רעים והוא נהיה חומרי ולכן הוא יכול להיות יותר הרסני ורע מבהמה כי כולו חומרי ונדבק בצד הרע. אני יתן לך דוגמא זה כמו שתקנה מכונת כביסה ולא תלך לפי ההוראות הפעלה המכונה בסופו של דבר תלך ותתקלקל
זה כמו פצצה מתקתקת שאדם לא הולך לפי התורה הוא נהיה משחית והורס את העולם היפה שנברא בישבילו הבהמה היא כמו רובוט אין לה בחירה ואדם היצור היחידי שיש לו בחירה השאלה מה הוא בוחר לעשות מה שבסופו של דבר יוליך דברים לטוב ולרע...

mili37

New member
האדם הוא לא בהמה

חס ושלום האדם מעל כל הבהמות והחיות ההבדל שלבהמה אין בחירה והיא מתוכנתת לעשות כך וכך דברים בניגוד לאדם שיש לו בחירה והוא מנטב אותה לטוב
או לרע

אנטוליו

New member
../images/Emo31.gifהאדם הוא כן בהמה אגואיסטית

שמחפשת את טובתה בלבד ולא נרתעת מלגרום סבל בל יתואר לזולת על מנת להוסיף לעצמה ולו עוד קצת.

mili37

New member
ממש לא

כול בני האדם ככה.בגלל זה התורה מלמדת אונו לא להתנהג ככה ואהבת
לרעך כמוך.כמו שאתה אוהב את עצמך תאהב אחרים
אם היו הולכים בדרך התורה המצב היה שונה לגמרי...|

DZHIBERISH

New member
אין מה לדבר פה....

זה כמו להתווכח עם מוסלמי פונדמנטליסטי....אם עכשיו הרבי יגיד להרוג נהרוג... התנך הוא בדיוק זה שמדבר על יצירת משהו משום דבר.המדע מנסה להבין איך הכל נוצר ומצליח בזה צעד אחר צעד. משמעות לחיים?משמעות זה מושג אנושי שאנחנו המצענו בשביל הנוחיות שלנו אבל מי אמר שאכן יש דבר כזה משמעות?אנחנו פשוט תוצר לוואי של כדור הארץ...אוסף מולקולות אורגניות שבסוף תתפרקנה בדיוק כמו שנוצרו...את ואני וכולנו עשויים מהשאריות של אנשים ויצורים שמתו לפנינו ואולי ניהיה חלק מיצורים אחרים אחרי שנמות...אנחנו אבק כוכבים וכאשר כדור הארץ יפסיק להתקיים,נתפזר ונתפוצץ ליקום ואולי אחרי זה הלחקיקים שפעם הרכיבו אותנו יעזרו ליצור כוכבים חדשים... הלידה והמוות הם אותו הדבר...את קיימת כי את קיימת והמטרה שלך היא לשכפל את עצמך בדיוק כמו הדי אנ אי וכמו שהוא מכתיב לכל יצור אורגני.אם מאמינה שהעולם קיים מספר אלפי שנים אבל המדע מראה אחרת את יכולה להקרוא על זה בכל ספר אחר חוץ מהתנך שלך. כאשר האדם חי בקבוצות קטנות כל מה שעשה היה לאכול ולהתרבות..זה גם מה שאנחנו עושים כיום רק שיש הרבה יותר מאיתנו והכל ניהיה מורכב מאוד אבל הגרעין הוא אותו גרעין. אנחנו חלק מהאורגניזם שחי על כדור הארץ...ההתפתחות האנושית היא ההתפתחות של אותו אורגניזם שניהיה מורכב יותר ויותר.אנחנו כמו תאים בגוף האדם אלא שהם מתקשרים אחד עם השני בעזרת הורמונים ואנחנו בעמצעות קולות ותנועות.אנחנו לא המרכז של שום דבר... אנחנו נמצאים בצידה של הגלקסיה שלנו שהיא אחת מני מיליונים או מיליארדים של גלקסיות...אנחנו כמו גרגר חול על שפת ים שלא נגמרת...

hscz89

New member
ואללה נראה לי שאתם:

נראה לי שהדת שלכם באמת בא מאותו אלוהים של הדת שלנו כי גם בקוראן כתוב שיבואו יאגוג ומאגוג וישתו את טבריה ויאכלו את הכל

mili37

New member
הקוראן שלך

זה העתקה של התורה שלנו .אנחנו הדת האמיתית.ובניגוד אליכם שאתם אומרים אלללה אכבר ומתפוצצצים זה מנוגד למה שהבורא רוצה.אז עם כל הכבוד לאלללה אכבר זה ממש לא בא ביחד עם המעשים שלכם. אנחנו אומרים גם את זה אבל הולכים בדרך הטובה שהוא רוצה.ואנחנו עם סגולה אור לגויים

DZHIBERISH

New member
כן גם התנך וגם הקוראן

מלאים בשחיתה והרג.צריכים להדפיס את שני הספרים הללו על דפים אדומים כדי לציין כמה אנשים נהרגו בשמם.

DZHIBERISH

New member
אני אתן לך עצה

את תתעוררי ותתחילי לעשות משהו.אלוהים לא יעזור,מי שעושה מעשים זה בני אדם לא ישויות מיסטיות.מי שיפתח במלחמה יהיה אנושי,בשר ודם ולא אל טרנסנדלי. עם ישראל נלחם הרבה ובתשוקה וכשהגיע הזמן להלחם הוא נלחם ולא עסק בקריאה בתורה.התורה או הקוראן או הברית החדשה הם כולם כלים כדי לעורר "מאמינים" כמוך למעשים. אני אישית מתפלל ליום בו לא תצטרכי ספר כדי לעשות מעשה נכון בשבילך ובשביל העם שלך.

mili37

New member
להידיעתך

הכל כתוב בתורה כל מה שקרה וכל מה שיקרה. אם יש משהו ששומר עלנו כעם יהודי זה רק התורה הקדושה שלנו.והמצוות. לתורה יש כח לעזור לנו להילחם וואף לנצח בהכל...ובזכות ישיבות צדיקים ותלמידי חכמים העולם מתקיים הצבא יש לו יכולת לתקוף אבל להגן ממש לא!!! ראה את המלחמה שהיתה כמה טילים באו עלנו ובזכות הבורא כמה ניסים קרו גם לאזרחים וגם לחילים פשוט ניסים ונפלאות החילים היו מצוידים בתהילים ונעטפו בציצית והבורא שמר עליהם. נכון מי שיפתח במלחמה זה בני אדם אבל מי שינצח זה יהיה בזכות החסד שיעשה איתו הבורא בעבור קיום התורה והמצוות וממש לא בגלל נשק מתקדם או כל מיני פגזים ומטוסים. ראית שכל הטכנולגיה והצבא ה"חזק" שלנו הפסדנו במלחמת לבנון מול ארגון מסכן שמתגרה בנו כל מה שקורה בעולם זה בישבילנו וכל מה שקורה לישראל זה כדי לעורר אותנו לשוב אל אבינו שבשמיים הבעיה שאנו עם קשה עורף ויום רודף יום והשיגרה משכיחה כמה חסדים בכל יום ויום עושה אתנו אבא שבשמיים אז בוחרים להיתלות בשטויות שמאכילים אותנו בטמבלויזיה ובפוליטקה מושחתת שלא ששוה לכלום. הם עוד לא קולטים שלא יהיה שלום בחיים וכל הסיפור זה מלחמה של דתתתתת ואנחנו אלו שצריכים לצעוק אל אבינו שבשמיים אבל כנראה אנחנו מבינים רק ברע...וחבל אבל כך כתוב אם עם ישראל לא חוזר בתשובה מעמיד עליהם מלך שגזירותיו קשות כהמן (אחמדינג'ד)ואז חוזרים בעל כורחם אני לא צריכה להתעורר אני מעוררת ממזמן ומנסה לעורר אחרים שעדין ישנים ושקועים כ"כ בחומריות ובשטויות ולא מבינים ולא רוצים להבין שבקרוב תהיה מלחמה שאף אחד לא יעזור לנו לא ביבי ולא ברק ולא צבא ולא טנק ולא סלוטיפ ומסכות פורים יהיה לנו לסמוך רק על אבינו שבשמיים ונגיע למצב שאנחנו נצעק אליו ומתוק הצעקה והרצון לדעת את הבורא יבוא לנו משיח צדקנו הגואל ויגאל אותנו מכל הרע ויוליך אותנו לחיי שלווה ושמחה

DZHIBERISH

New member
הפסדנו כי לא היה רצון לנצח

לא כי מישהו לא הספיק לרקוא עוד פסוק תהילים. את יכולה להמשיך ללחוש לחבר הדמיוני שלך בזמן שאחרים נלחמים בשבילך.

DZHIBERISH

New member
הדבר האחרון שחסר לנו

זה להתחיל לקוות שאיכשהו פתאום הכל יסתדר(בעזרת השם). שום דבר לא ישתנה לטובה אם אנו עצמינו לא נשנה זאת.אני מציע להתחיל מתאר את הפוליטיקה הישראלית מהדת היהודית.זאת תיהיה התחלה טובה ליצירת חברה חכמה,הגיונית,פרגמטית ואוהבת אדם.

mili37

New member
ממש ככה

כי משהו לא הספיק לקרוא.. טוב תמשיך לחיות בעולם מלא אשליות וטעטועים זאת האמת.

DZHIBERISH

New member
הטעטועים הם רק שלך...

אני לא זה שמנסה להגיד שקריאה בספר,בבית כנסת, תנצח את החמאס... אם אלוהים קיים בעולמנו אז הוא ניתן למדידה אם הוא קיים בעולם אחר מעבר להבנתנו אז עובדת קיומו אינה משנה שכן אין לו שום השפעה פיזית או לא פיזית על המתרחש פה... האשליות הללו רק עוצרות אותך מלהאמין בעצמך.והאמונה בתנך ובאלוהים מקשה על החברה הישראלית לחשוב בהגיון...הרי העם היהודי צריך לחיות על ארץ ישראל השלמה...והרי העם היהודי הוא העם הנבחר אז לא משנה מה נעשה אנחנו ננצח...העובדה היא שאנחנו לא מיוחדים..אנחנו סך הכל מספר מיליונים פה ואם לא נקפיד ולא ניהיה ערניים ומפוקחים נעלם.

mili37

New member
אנחנו העם

היחיד שקיים 3000 שנה.עם קטן אבל משום מה שורד מעניין מי שומר עלנו תאמין לי שזה לא הבני אדם זה הבורא ישתבח שמו שמרחם עלנו ומחזיק אותנו כעם כנגד כל הסיכויים ... יום יבוא ואתה תראה שהאמת תתפוצץ לך בפנים כנס לאתר הידברות תשמע דברי חכמה תשכיל קצת ותפסיק לתלות כוח בבני אדם בשר ודם שיום אחד הם פה ויום אחד הם לא... הכוח שלנו כעם זה רק האחדותתתתתתת והתורה הקדושה שצריכה ללוות כל יהודי באשר הוא. אני מאמינה בלב שלם שאתה מדבר ומנסה לחשוב בצורה רציונלית אבל ההפך הוא הנכון יום יבוא וגם אתה תראה ותבין את זה ותכעס מאוד שחיית בשקר אני רואה אותך כבר בן תורה
עם אישה חסודה וצנועה ובית מאושר על אדני תורתנו הקדושה אתה תהיה המאושר באדם שתבין את זה. ויש לך זכות בכלל להתוודע פה לחומר הזה שאני כותבת לך כי זה אומר שהבורא אוהב אותך ורוצה שתתקרב אליו אז תעשה את הצעד הזה ותראה ניסים ונפלאות . אבא קורא לך אליו בני,בני שוב אלי ואשובה אליך אל תפספס את ההזדמנות הזאת זה החיים שלך

DZHIBERISH

New member
אנחנו העם היחיד שקיים

3000 שנה?מאיפה הבאת את זה...תסתכלי על הסינים...הם קיימים 5000 שנה והם יותר ממליארד...אם כבר,אם הייתי מאמין בתנך הייתי חושב שהם העם הנבחר...

mili37

New member
מאיפה אתה הבאת

את זה....עם כל מה שעברנו לא היה שום סיכוי שנשרוד והנה אנחנו עם שיש לו מדינה פשוט נס

DZHIBERISH

New member
אני הבאתי את זה מההיסטוריה

אני מציע לך לקחת ספר היסטוריה ולקרוא...ולא..התנך הוא לא ספר היסטוריה.

909090

New member
ארה"ב ממנה אחד שהיא חיסלה . חוסיין יוצא,

וחוסיין נכנס , הוא הולך להיות האוייב הגדול ביותר של משינת ישראל , משהו ברמה של פוטין לפחות . המחבל הזה תומך בחמאס ובאיראן .

למעלה