נשיא שחור, בית לבן

malkajong

New member
אובמה הוא הנשיא הכי לבן והכי מבריק מתוך הנשמה

הלובן וצחות המחשבה והאיכפתיות יובילו אותו להיות הנשיא הכי לבן שלוקח בקלות את הלבנים עם הלב השחור והפופוליסטי... הלוואי והוא יאציל מחכמתו, כישוריו, אנושיותו, והתנהלותו הכריזמטית על מקומות נוספים בעולם. ברק אובמה אני מאחלת לך בהצלחה ואם תרצה לבוא לפה..... נשמח מאד על משב רוח מרענן בתוך ים הטינופת....

malkajong

New member
אובמה הוא הנשיא הכי לבן והכי מבריק מתוך הנשמה

הלובן וצחות המחשבה והאיכפתיות יובילו אותו להיות הנשיא הכי לבן שלוקח בקלות את הלבנים עם הלב השחור והפופוליסטי... הלוואי והוא יאציל מחכמתו, כישוריו, אנושיותו, והתנהלותו הכריזמטית על מקומות נוספים בעולם. ברק אובמה אני מאחלת לך בהצלחה ואם תרצה לבוא לפה..... נשמח מאד על משב רוח מרענן בתוך ים הטינופת....

909090

New member
אם יחסלו אותו זו תהיה פגיעה קשה באיראן,סוריה

החמאס ומחבלי עירק מבחינת האמריקאים , חבריו של אובמה .

UKjewishboy

New member
../images/Emo41.gif אובמה הביא לי מתנה £44.00 ../images/Emo41.gif

אני לא מסכים כ"כ עם הנשיא הזה ולא ממש שמח על זה שהוא נבחר אבל תודה למערכת וואלה ולעיתונים שאמרו שאורך הנאום יהיה באיזור ה 17 דקות. קובי, לונדון

MADRI

New member
../images/Emo104.gifאיפה האובמה של עם ישראל??

צפיתי בהשבעה של הנשיא אובמה ואני יכולה להגיד לכם שהסתכלתי על האמריקאים, מילויוני אמריקאים שבאו להשבעה, עמדו בקור והתרגשו מהמעמד וקינאתי. קינאתי על היכולת שלהם לקבל את השונה, להתאחד סביבו ולדחות הצידה את קול הגזעניים שלא ישמע. והנה הבחירות אצלנו קרבות והלוואי על מדינתנו, הלוואי היה לנו מנהיג שנוכל ללכת אחריו מאוחדים ובביטחון שיוביל אותנו לעתיד חדש, ללא פחד להיות שונה ולהגיד דברים שלא נאמרו, להטמיע בנו אמונה שמדינתנו חזקה. הלוואי. אבל אני לא רואה כזה באופק, אולי הוא נמצא אבל עוד לא הגיע הזמן שיתגלה. העתיד שלנו לא ידוע ומעורפל אבל אני מאמינה שלכל דבר יש סיבה גם אם אנו לא כל כך מבינים ולא רואים את כל התמונה. הייתי רוצה להרגיש את העוצמה, את האחדות, את התקווה ואת ההרגשה שיש לנו חלום משותף כעם וכחלק מעמי העולם והוא יכול להתגשם, שיהיה שלום, אפילו לרגע קט.

DZHIBERISH

New member
אלוהים אדירים.

כל מי שמדבר על מנהיגים כמוך דינו שיקבל את המנהיגים הגרועים ביותר. ראש ממשלה הוא לא מלך ולא דיקטטור.לא קיסר או נביא אמת.ראש ממשלה,או נשיא במקרה זה,צריך להיות העבד של העם.תפקידו הוא להקשיב לעשות מה שאומרים לו. הוא צריך לציית לא לתת פקודות.הוא שם כי אנחנו מרשים לו ותפקידנו הוא לבקר את מעשיו ולנהוג בחשדנות כלפיו כי הוא מחזיק בכוח רב עלינו. את רוצה דיקטטור תעברי לגור ברוסיה,רוצה מלך תעברי לאפריקה,רוצה רודן תעברי לגור האירן. מה שאני מאחל למדינתינו היא שהעם הישראלי יהיה משכיל מכל עם אחר,שיקח אחריות על עצמו ועל ההיסטוריה שלו ושינהיג את עצמו במקום שיתן שינהיגו אותו.

MADRI

New member
אני מסכימה איתך ואין צורך לשלוח אותי לגור

בשום מקום אחר. צר לי שלא הבנת את רוח הדברים. אני התייחסתי למעמד ולאחדות. בשום אופן אני לא רוצה דיקטטור. אבל אני כן רוצה מנהיגים עם שיעור קומה, עם יושר, חזקים להגיד את האמת שלהם מבלי לחשוב מה יגידו ולקחת בחשבון שיקולים אישיים. אני לא רואה אף אחד כזה כרגע באופק, אתה רואה? אז אשמח לדעת עליו.

DZHIBERISH

New member
אם אין כאלו זאת רק אשמתנו

אנחנו מקבלים מה שרצינו. מנהיגים אכפתיים שחושבים על אחרים לא מופיעים משום מקום וסתם לקוות לאחד לא יעזור. ראשי ממשלה ונשיאים הם אנשים כמונו.כאשר העם חכם ומודע למה שקורה סביבו אז הוא מעלה בן אדם חכם,הגיוני ומפוקח לרשות הממשלה כדי שיעשה את מה שהעם אומר לו. רוצה ראש ממשלה יותר טוב?תלמדי את עצמך,תדעי כל מה שניתן לדעת,תיהיה פעילה יותר בתחום הפוליטי,תפעלי למען מערכת חינוך טובה יותר,למען מתן הרבה הזדמנויות לילדים גם כאשר הם מתקשים ובאים מבית רע לזכות בחינוך טוב.תלמדי את ילדייך שלך להיות פעילים פוליטית ותגרמי לכל מי שאת מכירה לנהוג באופן דומה.

MADRI

New member
שוב אני מסכימה איתך אבל לא עם הניסוח

לא כל אחד יכול מתאיםלו להיות ראש ממשלה. דבר שני לדבר באת כאשר אתה לא מכיר אותי ולא יודע למה אני מחנכת את הילדים שלי זה ממש לא לעניין וגם לא מרגיש צורך במיוחד לספר לך.לפי מה שאתה כותב אני משערת שאתה בעצמך פועל לפי עצתך לאחרים, אז אולי אתה תציע את עצמך? או שאתה כבר שם?

אני שגריר ישראל בישראל -- > נשבע !!!!

ב- 7 חודשים הראשונים לנשיאות אובאמה , יתחולל משבר עולמי !! אז הולכים להיות הרבה החלטות קשות שנהיה חייבים לקבל, הרב החלטות קשות מאוד, כולל מדיניות החוץ שלו. והנה הנקודשה שברצוני להעביר - זכרו את המילים שלי , זכרו טוב את המילים שלי , לא יעברו 7 חודשים לפני שהעולם יבחן את ברק אובאמה כפי שעשו לג`ון קנדי. העולם מתבוננן ! זיכרו שאמרתי בעודי כותב כאן, חכו ותיראו, עומד להיות לנו משבר בינלאומי !! הטרור עומד לבחון את האומץ של הבחור הזה . הוא יאלץ לקבל כמה החלטות קשות ביותר ,ואנחנו , ישראל לא נהיה בראש מעיינו . האם מלחמת העולם ה-3 תתקיים בקרוב ? ימים יגידו. אך יש מי שמעריך כמה זמן תימשך - 20 ד`ק בדיוק! הרב המקובל בניהו שמואלי איש סודו של הרב כדורי זצ``ל - השם ירחם . אל תסמכו על אף מדינה , תסמכו על אבינו שבשמיים ! :) טקס ההשבעה של ברק אובאמה - -->> http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=3045959

DZHIBERISH

New member
כן עליו גם סמכו

היהודים בתאי הגזים בדיוק לפני שהגז נפתח....חבל רק שאחרי שמישהו מת אי אפשר לבוא ולהגיד לו "אמרתי לך". צריך לסמוך על עצמינו ולא להשאיר את עבודתנו לידי המקריות והמזל.

למעלה