נשיא שחור, בית לבן

mandaraga

New member
יש לי הרגשה אופטימית

בקשר לסיכסוך ערבי ישראלי אובהמה ישתדל לקרב ולפתוח ערוצים מדיניים ובינלאומיים, רק שלאובמה תצתרך קדנציה נוספת כדי להשלים את המלכה כנשיא ארבע שנים זה מעט כדי להשיג ולקיים שלום במזרח התיכון שלא נדבר על בעיות בית באמריקה הסיסכוך ערבי ישראלי כל כך עמוק ונוטף דם שמנתבקש זמן ממושך עד שהפצעים יגלידו - נקווה שלא יצוץ לנו חוליגני בדרך ויהרוס את כל הציפיות מהבית הלבן שרוקם במפית לבנה וחוטים מזהב להתחיל את היום הראשון עם אובהמה באופטימיות זה כדאי לכולנו שיפתח שער לעידן חדש העולם מאס מהבעיות הצבאיות ששולטות על העמים מלחמות מחלות וכו' ואסונות לנשום אוויר לא יזיק לעולם שאוטוטו הולך להתפורר לנו בין הידיים,אם אובהמה יצליח במשימות הקשות שעומדות לפניו יהיה שמח לכולנו ברחובות. בהצלחה!!

gila48

New member
רק אובמה

מי שתןריד אותו ביגון שאולה, זו אשתו ,מישל ,עם פה גדול . עוד תראו את הפשלות שלה

לא מאמין שיחזיק 8 שנים

צהריים טובים עוד 6 שעות הנשיא השחור הראשון מושבע לתפקיד מחכה לו התנגדות קשה בעיקר מקרב ציבור הלבנים אפילו בתוך מפלגתו הייתה לו התנגדות גדולה, הילארי קלינטון שבצהריים לפי שעון מזרח ארה"ב תהפוך למזכירת המדינה(שרת החוץ שלו) היא הטיחה בו אשמות והשמצות ושלל התקפות אובמה לא אוהב ישראל, במיוחד שחבריו הידועים, מורו הרוחני הכומר רייט שידוע בדעותיו האנטישמיות, ולואיס פרחאן מוסלמי שונא ישראל גם הוא כמו הנצרות גם אצל האיסלאם האבא קובע. אובמה נולד לאם לבנה שהרתה מסדודנט-מוסלמי שחור מקניה, אביו חזר לקניה, גדל אצל סביו הלבנים אימו היגרה לאינדונסיה התחתנה עם מקומי, ונולדה לו אחותו למחצה, ולמד במדרשיה האיסלאמית בקניה פגש את משפחתו השחורה, אישתו היא צאצאי עבדים, תערובת כזאת מביעה יחסים מורכבים כולל כלפי ישראל וכולל מי חבריו של אותו איש שבעוד מספר שעות נשבע לנשיאות אובמה היא יותר חוסיין, הוא כבר רמז נגד כל פעולה צבאית, הוא לא הולך להיות ידיד.

gila48

New member
רק אובמה

מי שתןריד אותו ביגון שאולה, זו אשתו ,מישל ,עם פה גדול . עוד תראו את הפשלות שלה

mili37

New member
../images/Emo7.gifאבוי לנו....

מה זה משנה שחור או לבן אתם לא קולטים שאף אחד לא אוהב אותנו וכולם נגדנו והם עושים רק הצגה זה רק שאלה של זמן מתי הוא יבוא גם להילחם איתנו. הכל כתוב בתורה ועוד מעט תיפתח מלחמת גוג ומגוג ו70 אומות יהיו נגדנו ואנחנו נהיה כמו כבשה בין זאבים ונראה לי האובמה הזה זה גוג אז במקום להתעסק בשטויות ולחשוב שממנו תבוא איזה ישועה תתעוררו לאבינו שבשמיים כי רק עליו יהיה לנו לסמוך ולא על הצבא שלנו ולא על אובמה ולא על אף אחד אחר מה לעשות אנחנו עם לבדד ישכון עם קדוש ועם סגולה לכל מי שרוצה לקבל מידע פרקטי במקום שטויות שיכנס לאתר שופר ויראה הרצאות ויבין מה הולך להיות לנו וזה ממש לא משהו משמח..וטאני לא באה להפחיד או משהו זה יכול להציל אחד אחד ממכם...

lightflake

New member
הילרי כשרת החוץ זה מעולה לנו

ואם את כל כך מאמינה בתורה אז תאמיני גם שאלוהים יעזור לנו

mili37

New member
אל תבנה

על זה מה שמעולה לנו זה רק אם כל עם ישראל יתעוררו לאבא שבשמיים. אני מאמינה ועוד איך שהוא יעזור לנו אבל מה אתה חושב שלא יהיה אצלנו ניפגעים.??! כתוב במקורות הרוצה להינצל ממלחמת גוג ומגוג יעסוק בתורה ובגמילות חסדים ואת זה אפשר להגיד עובדתית שלא כולם עושים את זה. אבא שבשמיים יעזור רק למי שעוזר לעצמו אני מאוד ממליצה לך ולמשפחתך ולסובבים אותך להתקרב אליו ולהיכנס לאתר שופר תקבל שם חומר יותר פרקטי ועינייני בהצלחה

lightflake

New member
אני לא מאמין בכל הבולשיט הזה

בטח לא אתר שופר שבנוי על הפחדות ודמגוגיה להמונים

mili37

New member
לפני שאתה

אומר שזה בולשיט האם טרחת להתעניין בכך..לא נראה לי רק אנשים פחדנים שפוחדים מהאמת קל להם ליפול בסטיגמות ... אני מציעה לך לחקור את הנושא לעומק ולהבין שאין פה קטע של פחד זה יותר בישבילך ואז תדבר...

lightflake

New member
חקרתי בטח שחקרתי!

אמנון יצחק הוא דמגוג רמאי מקצועי שמשתמש בשיטות הפחדה וגימטריה לטיפשים על מנת לשווק את אמונתו ולהוליך אחריו עדר של פתיים זו בכלל לא הדת האמיתית אלא עיוות מוחלט שלה

mili37

New member
טוב

אז עזוב את הרב הספציפי הזה תחקור מה באמת מי שברא אותך רוצה ממך ? למה באת לעולם?מי ברא אותך? ואז ניראה מה לדעתך הדת האמיתית...

lightflake

New member
הדת היא פיקציה

מעניין שנוצרים בטוחים שהנצרות היא הדת האמיתית היחידה מוסלמים בטוחים שהאיסלם ויהודים בטוחים שרק יהדות האם את חקרת פעם את הנושא? או שפשוט נשארת לאותה דת שאליה נולדת? ובמקרה זו גם הדת האמיתית? איך האכילו אותך את כל הבולשיט הזה ובלעת את זה?

mili37

New member
תאמין לי

שגם הם יודעים שהדת שלנו היא האמיתית ושהם זה רק העתק...בגלל זה הם רוצים לכלות אותנו בכל דור ודור. אף אחד לא האכיל אותי בכלום!!!די לי להסתכל בעיניים ולחשוב קצת ולהבין שלא באתי לעולם בישביל למות...זה ניראה לך הגיוני שאתה חי בישביל למות??!זה ניראה לך הגיוני שהעולם ניברא מכלום זה כמו שאני יגיד לך שהמכתב הזה נכתב מעצמו ... אל תלך עם הראש בקיר ועם הדעות שסובבות אותך תחשוב רק בצורה הגיונית ותראה לאן זה יכול לקחת אותך...ותאמין לי שאתה תגיע לאמת

lightflake

New member
אפילו אין לך מושג מהו היגיון

ואת משליכה את תבניות השכל שלך על סיבת הקיום כאילו שליקום יש הגיון אנושי או מוח... וגם אם נסכים שאת לא חיה "סתם" זה עדיין לא מוכיח את היהדות. את לא חיה בשביל למות (זו הדמגוגיה של אמנון יצחק) את חיה בשביל לחיות בדיוק כמו העץ והפרח והפרה והקוף זה שזה לא מספק אותך ואז את הולכת לחפש סיבות נשגבות לקיומך זה עדיין לא אומר שזו האמת

mili37

New member
האדם

הוא הבריאה הכי נשגבה מהכל וכל הצומח החי והדומם ניברא בישבילו .מה זה בישביל לחיות??!מה המטרה??ככה לחיות לשתות לאכול כמו בהמה אז מה מבדיל אותנו מהחיות אנחנו מעל כל הבריאה ובישבלנו היא נבראתה.זה יכול לספק אותי מה שאתה אומר אם הייתי מקטינה ראש ולא שואפת לדעת יותר ופשוט לחיות כמו בהמה בלי שום מטרה.. לא עולה על דעתך שמי שברא אותך לא ברא אותך רק בישביל לכייף מה התועלת והאינטרס שלו בזה לברוא מישהו שיעשה חיים לזמן מוקצב ואז ימות.זה כמו שאני יביא ילד וירצה שהוא רק יכייף בלי שום שאיפות ומטרות כלשהם מעצמו .זה ממש לא לחפש סיבות נשגבות זה לחשוב באמת בתכלס מה אני עושה פה???למה.??למה .??אה....בישביל לחיות כמו פרה ברפת אגב אתה בכלל מאמין שיש בורא לעולם הזה???

lightflake

New member
שוב דמגוגיה - פרה זו לא קללה

את מנסה בכח להראות שלהיות כמו בהמה זה רע.. תסתכלי מסביבך.. נראה לי שאין בעל חיים שפל יותר מבן אדם.. לא פרות גרמו לשואה ולזוועות אחרות אלא בני אדם אני מבין את הקושי שלך ואת הצורך שלך בדמיונות נשגבות את יכולה להאמין במה שבא לך, אלוהים, חייזרים, רבנים, מה שעושה לך טוב

אנטוליו

New member
../images/Emo45.gifאהבתי את משפטך:

>אין בעל חיים שפל יותר מבן אדם<. גם אני סבור כך ואף יותר מזה (ראה תגובתי ל-mili37). לכן אינני מבין למה אתה תומך באמנסטי שפועל למען זכויות של חיות שפלות אלה. דרך אגב, מכר שלך וינסנט קנדי מקמהון הכניס בתוך עולמות שלך תגובה לא מחמיאה במיוחד ורצוי שתמחק אותה בהקדם: http://www.tapuz.co.il/olamot/UserProfile.aspx?profileID=760170

אנטוליו

New member
../images/Emo12.gif עוד מישהו שמפיץ אחד השקרים הנפוצים

שהאדם כביכול >הוא הבריאה הכי נשגבה מהכל וכל הצומח החי והדומם ניברא בישבילו<
עבורי עבורי אדם הוא סמל הרוע והטמטום ואם מישהו אכן ברא אותו בדמותו וצלמו, אז אני משוכנע שמישהו הזה הוא השטן וככדור הארץ הוא פשוט מגרש המשחקים שלו. מישהו אמר פעם שההישג הגדול של השטן הוא בזה שפתאים ואהבלים למיניהם מאמינים שהוא אלוהים וסוגדים לו. לא מזמן ניתקלתי בציטוט הבא מאת צלם טבע גיל ארבל על האנושות: "כבר הוכח מדעית שהאדם הוא היצור היחיד שאם מוציאים אותו ממעגל החיים, העולם רק ירוויח. כל חיה היום תורמת לאיזון הטבע. אנחנו הזן היחיד שמפר את האיזון בטבע בצורה שלילית ביותר. הניסיון שלנו לתקן את הנזק הוא כאין וכאפס ביחס לנזק שאנחנו עושים. אנחנו משמידים, ומשתמשים בטבע לשטויות של העולם המודרני: מחשבים וטלפונים. הטבע הולך ונכחד. קוראים לזה חמדנות". ולחשוב שמשחר ילדותינו שוטפים לנו את המוח שהאדם הוא "נזר הבריאה", "כתכלית של הבריאה" והיצור המוצלח ביותר עלי אדמות! איך שמפטמים אותנו בשקרים! האדם יודע רק להרוס, אך גם זה כנראה תכונה "אלוהית". לפי השקפה הודית לאלוהים יש 3 הבטים: הוא גם בורא עולמות (ברהמה), גם מחזיק אותם (וישנו) ו...גם בסופו של דבר הורס אותם (שיווה). ללא ספק האדם שייך להבט השלישי ההרסני והרצחני.

למעלה