הודעות טכניות

MuadDib

New member
../images/Emo134.gif הודעות טכניות ../images/Emo134.gif

תחת שרשור זה תמצאו כל מה שקשור להתנהלות הפורום, וכן הודעות כלליות שלי, כמנהל הפורום. MuadDibשי.

MuadDib

New member
פינת הסקר ../images/Emo45.gif

ובכן, בסקר האחרון, נשאלתם איפה אתם מעדיפים לאכול ארוחת צהריים, ולהלן תשובותיכם: במקום הראשון - הקפיטריה הבשרית של בית האגודה, עם 46% במקום השני - מקומות אחרים (כמו החדר של עומר...) עם 26% במקום השלישי - אוכל מה
, עם 26% כמו כן, גילינו שאתם לא ממש מתים לאכול אוכל של בי"ח (אולם 6% חושבים שזה דווקא טעים...), ודבר נוסף - שאתם לא ממש שמים על הסקרים שלי (רק 15 קולות ב-3 שבועות? בושו והכלמו!). בכל מקרה - עכשיו יש סקר חדש (וגם הרבה יותר מעניין...) - "מה דעתך על המבחן הקורס במכניקה?".
הצביעו עכשיו!

MuadDib

New member
פינת ההפתעות ../images/Emo77.gif

כן, גם השבוע היו לנו משתתפים שבילו דקות רבות מזמנם בנסיונות לשלוח הודעות לפורום, ועכשיו הגיע רגע הפרס. בגלל בעיות תקציב תאלצו השבוע להסתפק בפרסים שהשאיר פרופ´ אבני על השולחן באולם כימיה-7, ועמכם הסליחה. עלמה מצוייה
פנחס אהרוני
רייזי גרודה
piql7 (שלמה גרובר)
מיכאל אלתרמן
אמיר ינקו (שהתרעם על כך שלא קיבל סביבון...)
יוסי20
, שמתכוון ללמוד מדעי-החיים באונ´ ת"א. MuadDibשי.

הבלונים../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif לצה"ל

תודה רבה על הבלונים (שתרמתי לצה"ל-כאות הוקרה שהיום שלחו לי מכתב שעוד לא פתחתי). כמו שאתה רואה , שי, אני כבר מתמודד על הפרס של שבוע הבא (אם אני לא אהיה עסוק בעניני בטחון המדינה-כשתגדל קצת (בערך עוד 7 שנים), תבין!

אני ממש מסמיקה מחמת הכבוד...

לא רק בלונים ליומולדת מהועד, אלא גם בלונים אישיים משי? אני עלולה להתרגל לזה...תיזהר! :):) צופיה.

למעלה