חדשות

olsen cool

New member
../images/Emo134.gifחדשות../images/Emo134.gif

בטקס הMTV האמריקאי(VMA-Video Music Awards)לינדזי מועמדת בשני קטגוריות האחד על האומן החדש של השנה והשני על קליפ הפופ הטוב ביותר של השנה בשני הקטגוריות הקליפ הוא Rumors,כל מה שנשאר לנו לאחל לה זה

gili109

New member
בהצלחה!

אבל אני אישית חושבת שלא ממש ילך לה.. היא שחקנית הרבה יותר טובה מאשר שהיא זמרת אבל זו רק דעתי =]

olsen cool

New member
גם אני חושבת ככה

כלומר אני אוהבת את השירים שלה,אבל יש יותר טובים ממנה.

N o E i T

New member
../images/Emo142.gif../images/Emo45.gifמסכימה../images/Emo3.gif

האמת שהדיסק שלה די מאכזב, מכל השירים אהבתי רק את OVER שאני שומעת אותו בלופים, כל השאר לא משהו
אני מעדיפה אותה יותר בתור שחקנית ולא כזמרת..

אני דווקא אוהבת אותה בתור זמרת..

אני מאוד אוהבת את השירים שלה.. ולדעתי יילך לה.. כי היא ממש איך אני יגיד.. "מקובלת"
עכשיו בהוליווד

THE HELL BOY

New member
מי נגדה בקטגוריות האלו?../images/Emo87.gif

תודה רבה! מעניין אותי אם היא תזכה בהן.

olsen cool

New member
הנה אלה שנגדה

בקליפ הפופ:אשלי סימפסון,קלי קלארקסון,ג'סי מקרטני,גוון סטפני וג'וס סטון באומן חדש:ג'וס סטון,דה קילרז,סיירה,ג'ון לגנד וMy Chemical romance

THE HELL BOY

New member
ניתוח.../images/Emo87.gif

בקליפ השנה- אשלי מן הסתם לא. כי היא פשוט לא חביבה. קלי קלארקסון די בטוח כי יש שיגעון אמריקן האיידול. ג'סי מקרטני- בלונדיני. עיניים כחולות. מסתבר שטיפשים מגיעים לשם
. ג'וס- לא מכיר. הקטגוריה השנייה כולה אלמונית לי אבל לא נראה שיש פה תחרות רצינית. אלא אם למישהו אחר יש מידע שיכול להאיר לנו את העיניים פה.

הנה לקטגוריה השניה ../images/Emo13.gif

באומן חדש: ג'וס סטון - אממ גוס סטון היא להיט, במיוחד באנגליה...היא גם היתה מעומדת לכמה גראמי (ניראה לי .) .יש לה סיכוי פיצפון דה קילרז-הם להיט,הסינגל שלהם מצליח באמריקה מאד.לא יודע עליהם יותר מידי. סיירה- באמריקה מתייייםםם עליה
. האלבום שלה מלא זמן לא יצא מהטופ 50 , כל השירים שלה הגיעו לטופ 3 בבילבורד (ואפילו השיר הראשון שלה גודיז היה מקום 1) . היא כניראה לוקחת... ג'ון לגנד-? וMy Chemical romance-?

CoolBoy16

New member
../images/Emo123.gif

אשלי לא חביבה?? ואל תרד על בלונדינים עם עיניים כחולות
וג'וש סטון היא הצעירה הזאת מאנגליה....שלדיסק שלה קוראים MIND BODY & SOUL

THE HELL BOY

New member
../images/Emo87.gif אשלי...

ראיתי אותה ב"הרקיע השביעי". כל רגע שהיה איתה פשוט התעצבנתי. ג'ס- אולי יכול להיות חמוד וכוסון וכ'ו אבל כבר חרשנו בלונדינים עם עיניים כחולים (בראד פיט). הצעירה הזאת- וואטאבר.

סייארה*סטפאני* ../images/Emo13.gif

אין לה סיכוי מול סיארה גוס וקלירז. ובקטוגרית הקליפ יש לה את גוון וקלי .

CoolBoy16

New member
וואו

קשה בקליפ הפופ...חחח אני אוהב את כולם! אשלי שליטההה

זה הקליפ אני הכי אוהבתתת שלה..

היא רוקדת שם מהמם הקליף מהמם!! היא שרה שם מהמם והשיר של הקליף זה השיר האהוב עלי שלה!!!!!! אני חרשתי עליו לא מזמן וגם ראיתי ילדות רעות 3 פעמים בלושת הימים האחרונים!!!! לא שזה קשור חח אבל אני מתה על הקליף הזה וחבל שאי אפשר להצביע למרות שאני בטוחה שהיא תנצח!!!!!!!!!!!! יאלה לינדזי אוהבתתת אותךךךךךךךךך

למעלה