מראה הסילבסטר של גיורא שביט

hilala20

New member
../images/Emo136.gif מראה הסילבסטר של גיורא שביט ../images/Emo139.gif

הקעקועים המנצנצים על הדוגמנית נעשו בעזרת סדרת הנוצצים שמציג גיורא לקראת השנה החדשה, אשר כוללת: ריסים נוצצים - 58 ₪ אבקת נוצצים - 27 ₪ סט שבלונות נוצצים - 80 ₪ (כולל שבלונות לשימוש רב פעמי ,5 גווני נצנצים ודבק) בעיני המראה מאוד חמוד, רק שהקעקועים על בית החזה לא ממש קשורים.

Zoharrr

New member
חמוד...

אבל האיפור בעיניים לא שווה... והשפתיים משורטטות ממש עקום... כל פעם מחדש אני מתאכזבת מהמראות שלו.

gingit6

New member
השפתיים יפות

האם האולטרה בשפה התחתונה זה השפתון עצמו או הוספה של משהו (או פיטוש?). חוץ מזה לא ממש התלהבתי, עם כל חיבתי לנצנצים לא רואה מישהו הולך עם ה"קעקועים" האלו. נ.ב לא הגיע הזמן להיפטר מהשם המטופש "סילבסטר"?!

Abibas Original

New member
../images/Emo45.gif אהבתי

האיפור נורא יפה, אני פחות אוהבת את הנצנוץ הזה בשפתיים (במיוחד שהוא מין סגלגל- אולטרא כזה) אבל סה"כ אהבתי, גם את הקעקועים על הפנים. רק למה הדוגמנית נראית כאילו נשבר לה הצוואר....

hilala20

New member
טוב, מסתבר שיש עוד מראה

איפור לסילבסטר כמו כוכבות הוליווד... כדי לציין את ליל ההתחלות ולאפיין את הסילבסטר במראה תמים ואופטימי, מציג גיורא שביט מראה צח וזוהר המבליט את "חלונות הנפש" (העיניים) בצבעים בהירים וזוהרים, על רקע בסיס מייק אפ עדין וטאצ' ורוד בשפתיים – כסימן למתיקותה של השנה האזרחית החדשה. את המראה נפתח במריחת הפנים במייק אפ בטון אחד בהיר מגוון העור, שיקנה לנו מראה עדין ולסיומת גימור של פודרה שקופה ומבריקה היוצרת אלמנט זוהר לפנים. לאחר מכן נעבור להדגשת העיניים, כאן נבחר בצללית משי מבריקה בגוון כסוף שתונח בעדינות על העפעפיים ותקבל תוספת של צללית משי בגוון ורוד עדין שייצור מעברי גוונים עדינים כלפי מעלה ולצד העין. את הצללית הורודה יש למרוח כלפי חוץ, כאשר היא גולשת מהחלק החיצוני של העין וממשיכה לזרום מעל לעצמות הלחיים – בצורה חצי סיבובית המשדרת רכות ויוצרת מראה רומנטי. לכך נוסיף סומק ורדרד שיוצר מראה הרמוני עם איפור העיניים ומדגיש את עצמות הלחיים ברכות. לאיפור העיניים נוסיף איי ליינר אבן כחול וריסים מלאכותיים כחולים היוצרים זרימה הרמונית עם הצלליות הפסטליות, ועדיין מבליטים את העיניים ויוצרים מראה ערב ליציאה. להשלמת מראה העיניים נוסיף צללית משי כסופה, היוצרת תיחום תחתון זוהר, בהתאם למעמד הערב המושקע, כאשר התיחום הפנימי מדגיש את על העין (מבפנים ומבחוץ) ושתי ההדגשות מאפשרות לנטרל אחת את השנייה - ליצירה של מראה מובלט ומניעת הקטנת העין. ולא נסיים בלי נשיקת סילבסטר חגיגית, לצורך הדגשת השפתיים נשתמש בעפרון בעל טון אחד חזק יותר מהגוון הטבעי של השפתיים, מעליו נוכל למשוך גלוס שקוף שיוסיף אפקט זוהר למראה וישמור על בתוליות השפתיים. צילום: צחי וזאנה איפור: גיורא שביט דוגמנית: ולרי

gingit6

New member
חמוד, אבל לא כ"כ אהבתי את שילוב הצבעים

לכחול הזה הכסף מתאים אבל הוורוד פחות, לטעמי. (זאת רק אני או שבעין ימין יש מין "בונגלעך" קטן בריסים?)

Abibas Original

New member
אלה פשוט הריסים שלא יושבים טוב..

גם אני לא אהבתי כל כך... אבל ריסים ותיחום בכחול כזה לא מצליחים למצוא חן בעיני כמעט אף פעם.

Zoharrr

New member
מנצלש"ת ליקרות שעזרו לי עם המתנות!../images/Emo13.gif

אז ככה בנותים שלי... בסופו של דבר... קניתי לאחות ל אלכס ולבעלה סלסלה ממש יפה(מהשימושיות,שיש בד בפנים ואפשר להניח דברים בתוך) וקניתי שוקולדים,כל החדשים שיצאו החורף הזה,ועוד המון שוקולדים קטנים,ובקבוק יין,הנחתי יפה בסלסלה ועטפתי יפה... ואז... הלכתי לטיול בשוק הכרמל,ובצורה ממש מפתיעה... מצאתי שם מתנות לאלכס ולאחיין שלו :) קניתי לאלכס ג'ינס מעלף,סווטשירט עם הדפס מגניב(הסטייל של אד הארדי למי שמכירה) ועוד סווטשירט של blind למי שמכירה... ואז ראיתי חנות צעצועים...אלכס נורא רצה שנקנה לאחיין שלו בובה של ספיידרמן ואני דיי התנגדתי גם כי זה יקר,וגם כי יש לילד מלא צעצועים אבל אלכס התעקש ולתדהמתי הענקית,מצאתי שם אריזה ממש יפה(אפילו אני התלהבתי!!) של שני ספיידרמנים(טוב ורע) ב...(תשבנה!!) 30 ש"ח!!!!!!!!!!!!!!! אז קניתי :) ואתמול אלכס לקח אותי ל"קסטרו" לבחור לי כמה פריטים שהיו המתנה שלי... ולפני שהתייאשתי,מצאתי ג'קט-מעיל קצר מחוייט שחור מעלף,קרדיגן שחור יפה,וסריג אדום מעלף... וכמובן שכמו כל פעם שאני הולכת לקנות בגדים מאוד התבאסתי מהגוף שלי... אני לא יכולה ללבוש חולצות מכופתרות... כי יש לי חזה גדול ומותן צרה,והכל לא נסגר בחזה... (המוכרת רצתה לרצוח אותי כשהתבכיינתי על זה) וזהו! מתה עליכן! :)

למעלה