אין לכם מה להגיד על עופרת יצוקה?

../images/Emo138.gifאין לכם מה להגיד על עופרת יצוקה?../images/Emo188.gif

נכון שקשה לדעת עכשיו אם המבצע הזה הצליח או השפיע...אבל הוא די מפחיד אותי...הגודל של הפגיעה שלנו בהם... על הרבה דברים בשנים האחרונות שהם איימו בנקמות והם עברו בסוף יחסית בשקט או שאנחנו הצלחתו לסכל את הכוונות שלהם... אבל נראה לי שהפעם באמת נחטוף נקמה רצינית בתוך ערים גדולות... הזיכרון שלנו קצר... זוכרים את הפיגועים של הטרקטורים? זה לא היה כל כך מזמן... במקרה נזכרתי עכשיו..אחרי שחשבתי שהרבה זמן לא היו פיגועים... ככה שאני כנראה טועה... משהו בטוח יהיה לצערי... מקווה אבל שלא "גל פיגועים"
והכי מקווה שאני טועה ושבסוף יהיה בסדר.... או איזה הפסקת אש או רגיעה ארוכה שתרגיע את שני הצדדים

LinoyBenSimon

New member
קיבלו שכל במדינה הזו =]

בוא נהיה רציניים..הפסקת אש/רגיעה או איך שלא תקרא לזה..שטויות. עם כל הרגיעות שהיו והופרו, כבר אי אפשר להיות בטוחים שהם יעמדו בהסכמים. המבצע הולך, לפי דעתי, להיות מוצלח. סוף סוף יבינו שלא משחקים משחקים ושהם בשטח שלנו. נמאס כבר לחיות במציאות כזו, כל הקסאמים, הפיגועים..לנו זה נראה רחוק כי מה לעשות, אנחנו גרים בירושלים ולא בשדרות. לנו זה רק עוד סימון קטן על מסך הטלוויזיה שמודיע על צבע אדום. בשדרות הם לא רואים את הסימון הקטנטן הזה..הם עסוקים בריצות למחסה שאולי יגן עליהם ועל הילדים שלהם. העניין שהכי מעצבן בכל העניין הישראלי-ערבי זה העולם. במשך 8 שנים[!!] מפציצים את שדרות בקצב שהולך וגובר ולאף מדינה בעולם לא איכפת. את זה הם לא "מֵגַנִים" אבל כשאנחנו משיבים מלחמה, כי מה לעשות..נמאס לשבת ולחכות שמשהו יצוץ ויציל את כל האנשים המסכנים האלה שמנסים לשרוד תחת מטחים יומיומיים..,כל העולם פתאום נזכר שאנחנו קיימים, שאנחנו חזקים, ושאנחנו לא פריירים- נמאס לשתוק. פתאום תושבי עזה מסכנים, אין להם מה לאכול, אין להם חינוך, תשתיות..אבל חומרי נפץ לקסאמים יש להם בשפע! אח שלי לומד בבאר שבע והפגיעה הזו הייתה הדבר הכי מלחיץ שקיים! רק לראות את הפרצוף של המשפחה שלא תופסים אותו בטלפון כי הקוים קרסו ואולי לחשוש שקרה משהו ושהטיל נפל לו על הבית.. חסר תקנה. נמאס לחיות בפחד. הגיע הזמן שיעשו משהו בנידון. המבצע הזה הולך לעשות טוב למדינה ולחיים בה. שה' יהיה עם כל החיילים, המשפחות וכל תושבי הערים במופצצות. 3>

פאםפאם55

New member
אני מאוד מקווה שיצליח לנו!!!! ושסוף סוף יהיה

שקט באזור הזה. את צודקת באמת מסכנים התושבים שם!!! יש לי שם קרובים באזור... ממש ממש לא נעים..הורס להם את השבת, את הלילה..... וזה נכון שהחמאס האלה דפוקים ולא ברור מה עובר בראש שלהם

אני רוצה בדיוק כמוכם שזה יצליח ושהדברים ירגעו

באיזור הזה. אבל בכל זאת אני מפחד מהתוצאות ושיהיה יותר גרוע ואינתיפאדה 3...וכל זה... ואם תהיה גם חזית שנייה בצפון אז בכלל.... לכן אני קצת חושש שאם נפגע בהם יותר מדי עם יותר מדי כוח מי שייסבול בסוף יהיה גם אנחנו (מקווה שלא כמובן). מקווה באמת שזה מצב ומלחמה שבהם אפשר לנצח...כי זה עוד לא ממש ברור לדעתי.

taroboy

New member
אני לא בעד מלחמה-לא בעזה ולא בישראל.

אזרחים הם אזרחים ובני אדם הם בני אדם ולא כולם אשמים-כואב לי לי המתים והפצועים בישראל,וגם על ההרוגים בעזה(כמובן לא על אלה שיורים טילים). זו הפעם הראשונה שאני באמת מאמין שצה"ל עושה פעולה נכונה.

קלופסן

New member
השאלה מה אפשר לעשות כדי להפריד את האזרחים

מעזה (שאין להם יותר מדי לאן ללכת) לבין הלוחמים. בטוח שאפשר לעשות משהו..

קלופסן

New member
לא משהו ריאלי במיוחד

לבנות מין מחנות מגודרים כאלה עם כניסות רובוטיות שיסרקו את האנשים לחומרי נפץ ונשק, ורק אז יכניסו אותם פנימה....ובפנים הם יקבלו תנאי מחייה בסיסיים וגם את האפשרות להינצל ולא להיפגע. לא נראה לי שהעולם יאהב את זה ובטח לא זה שיהודים כולאים אנשים מאחורי גדרות...וחוץ מזה כמה אנשים כבר אפשר להפריד ככה? 1000? 2000?...

66יסט

New member
נראה לי שמה שקרה עכשיו עם ה50 הרוגים בבצפר

בעזה זאת התחלת הסוף של המלחמה... כמו שכבר קרה לישראל בעבר

קלופסן

New member
או שלא..

חבל שאת הבצפר הממולכד שישראל חשפה היום העולם לא יראה באותה רמה של חשיפה...

Gummy12

New member
היציאה לפעולה בעזה

היציאה לפעולה בעזה לדעתי הייתה נכונה! תראו הם כבר שבע שנים מעיפים עלינו טילים.... עכשיו כל יום נזרקים פחות טילים לעבר ישראל מאשר לפני הפעולה. בגלל הפעולה הזו האזרחים ינסו לגרום לחמאס להפסיק מכיוון שגם הם נפגעים מזה.

השאלה כמה כוח באמת יש / יהיה לאזרחים מולם

כי עד עכשיו לא מצרים ולא הפת"ח (אבו מאזן) הצליחו להשפיע עליהם בצורה ממשית. בקרב האזרחים היה עד עכשיו פחד ממחאה פומבית נגד החמאס. אולי זה ישתנה עכשיו. יש גם עניין של "דעת קהל", שאולי בכל זאת תשפיע על השלטון, למרות חוסר ההיגיון ברוב ההתנהלות של החמאס. השאלה אבל מה דעת הקהל. שמעתי די הרבה דיווחים בזמן האחרון, ואני לא בטוח שדובר על מחאה, התנגדות והתנערות מהחמאס ברחוב הפלסטיני, או שאולי אני טועה, וזה כן קיים.

למעלה