שרשור חנוכה חגיגי

Simply KaRiNa

New member
../images/Emo138.gif שרשור חנוכה חגיגי ../images/Emo137.gif

מה שלומכם אנשים? חנוכה הגיע ואיתו גשםםםםם (חמקני משהו), סופגניותתתת (מי שאוהב) ולחץץץץץץץ (למזמיני הכרטיסים שביננו
) אז הגשם הולך להתחבא קצת עד יום רביעי בלילה...ואז אולי החורף אולי יתחיל באופן רשמי!!!
זה הזמן לשרשור חג/התפקדות דצמבר
אז שיהיה לכולנו חג שמח ומלא אור וווסטלייף
! שם: מיקום: גיל: אוהבים/לא אוהבים את חנוכה: סופגניות או לביבות?: נס החנוכה הפרטי שלי: שיר של ווסט/בכלל שמתאים לחג: הולכים/לא הולכים להופעה (ואם כן, איפה/שורה וכו'
) מסר לחודש דצמבר:
חג שמח!

צופי20

New member
משתרשרת :)

שם: צופיה מיקום:שפילד-אנגליה גיל:21 (וחצי!) אוהבים/לא אוהבים את חנוכה:אוהבת את חנוכה, אבל כשאני בבית.. פה זה סתם מעפן.. סופגניות או לביבות?:סופגניות!!! ברור!!! נס החנוכה הפרטי שלי: זה קצת נס כריסמס אבל וואטאבר.. סוף סוף התחלתי לעשות מלא כסף.. טיול שווה באירלנד-היר איי קאם!!! שיר של ווסט/בכלל שמתאים לחג:i'll see u again לא כי הוא מתאים לחג, סתם כי הוא אחד השירים המדהימים.. יש לו מילים כאלה נכונות.. לא יכולה להפסיק לשמוע אותו.. הולכים/לא הולכים להופעה (ואם כן, איפה/שורה וכו' ) הולכים!! בקרדיף!!! (קרינה תזיכירי לי איזה שורה אנחנו? ;) ) מסר לחודש דצמבר:show me the moneyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy חג שמח וגשום לכולם (אולי לנו יהיה שלג בהמשך השבוע!! יייאאאייי!!! )

אני ../images/Emo9.gif

שם: חן מיקום: חולון גיל: 17 וחצי אוהבים/לא אוהבים את חנוכה: בטח אחד האהובים עליי למרות שהוא בכלל לא מורגש לי השנה משום מה, אבל בכל זאת :] סופגניות או לביבות?: סופגניות
נס החנוכה הפרטי שלי: שסוף סוף זה הצליח לנו ובע"ה החלום עומד להתגשם ולראות את ווסטלייף
שיר של ווסט/בכלל שמתאים לחג: Shadows...לא יודעת אם כי הוא מתאים לחג אבל בהחלט אחד השירים שאני חורשת עליהם לאחרונה
הולכים/לא הולכים להופעה (ואם כן, איפה/שורה וכו' ): הולכיםםםםםם
בברמינגהם שורה 3 :)) מסר לחודש דצמבר: להאמין כי בסופו של דבר הכל יהיה טוב
חג שמח לכולן

חח "ולחץץץץץ (למזמיני הכרטיסים שביננו )" ../images/Emo6.gif

חחחח כל כך מבינה את זה
שם: ורד :) מיקום: תל אביב סיטי גיל: חודש הבא 23 :) אוהבים/לא אוהבים את חנוכה:החג הזה לא ממש מפריע לי
סופגניות או לביבות?: סופגניה
נס החנוכה הפרטי שלי: 2 הופעות של ווסטלייף ,אותו אולם , אותו גוש,אותה שורה , אותו כיסא !!!!!!!! שיר של ווסט/בכלל שמתאים לחג: חנוכיהההה לי יששששש להלהלהלה... הולכים/לא הולכים להופעה (ואם כן, איפה/שורה וכו' ) חח כל כך הולכים
בירמינגהאם ל2 הופעות 16+17 למאי , גוש ב' שורה 1 כיסא 20
מסר לחודש דצמבר: עוד 5 חודשים ווסטלייףףףףףףףףףףףףף !!!!! אעע !

ברדית

New member
היוש

שם: לירז מיקום: כפר סבא
סופגניות או לביבות?: doughnutzzzz
נס החנוכה הפרטי שלי ממש לא יתגשם שיר של ווסט/בכלל שמתאים לחג: המ... הולכים/לא הולכים להופעה (ואם כן, איפה/שורה וכו' ) לא
מסר לחודש דצמבר: תסתכלו שמאלה רגע

maayan 2

New member
שיהייה לכולנו חודש נפלא וחג שמח ../images/Emo137.gif

שם: מעיין מיקום: ראשון לציון גיל: 21 אוהבים/לא אוהבים את חנוכה: בטח !! למרות שהוא בכלל לא מורגש השנה גם לי משום מה, אבל בכל זאת :] סופגניות או לביבות?: סופגניות!
נס החנוכה הפרטי שלי:החלום עומד להתגשם לנסוע לראות את ווסטלייף בהופעה
..!!!אעעע חח
מתרגשת מאוד ועדיין לא מאמינה חח .. שיר של ווסט/בכלל שמתאים לחג:
reach out
...לא יודעת אם מתאים לחג אני חורשת עליו ועל sound of the broken heart ועל Shadows הולכים/לא הולכים להופעה (ואם כן, איפה/שורה וכו' ): ברור שהולכים !! בברמינגהם אזור b שורה 3 (מה עברנו חן לירון ואני כל השבוע הזה
חח..
.. ותודה רבה למי לכל החמודות שעזרו לנו בחיפוסים
) מסר לחודש דצמבר: להאמין כי בסופו של דבר הכל יהיה טוב
(חנוש לקחתי לך אבל זה משהו שגם אני מאמינה בו ).. ועוד 5 חודשים הופעה!!! אעע חח
חג שמח לכולן

rachelMcfadden

New member
עונה../images/Emo9.gif

שם:
רחל מיקום:
ירושלים גיל:
23 אוהבים/לא אוהבים את חנוכה:
בטח שאוהבים
סופגניות או לביבות?:
סופגיס נס החנוכה הפרטי שלי:
שקיבלתי חופש מהלימודים לשבוע!
שיר של ווסט/בכלל שמתאים לחג:
הראשון שעלה לי- you light up my life הולכים/לא הולכים להופעה (ואם כן, איפה/שורה וכו' )
עדיף לא לדבר על זה
מסר לחודש דצמבר:
תחייכו! אנחנו שייכים לעם המובחר

עונה...:)

שם: מור מיקום: ת"א גיל: 20 אוהבים/לא אוהבים את חנוכה: אוהבים... למרות שהשנה הוא מסריח כי המפקדת שלי זבל סופגניות או לביבות?: סופגניות ..למרות שלא אכלתי השנה.. נס החנוכה הפרטי שלי: אין משו מיוחד שיר של ווסט/בכלל שמתאים לחג: כל דבר מהאלבום החדש?? הצלחתי לגרום לחבר שלי להקשיב לו :):):):):):) חחח וזה קשה הולכים/לא הולכים להופעה (ואם כן, איפה/שורה וכו' ) קרוק פארק גולדן סירקל:):) מסר לחודש דצמבר: איפה הקיץ???

Simply KaRiNa

New member
../images/Emo152.gif

שם: קרינה מיקום: קרית ביאליק גיל: 25 אוהבים/לא אוהבים את חנוכה: כה...למרות שיותר אהבתי כשהייתי בבי"ס :) סופגניות או לביבות?: וואי לגמרי לביבות!!! בתור חולת תפו"א...חח. אני לא הכי מתה על סופגניות :) נס החנוכה הפרטי שלי: ערב חנוכה לפני כמה שנים...עברתי (סוף סוף) טסט :) שיר של ווסט/בכלל שמתאים לחג: האמת שהשיר היחיד שעלה לי בראש היה ליייייט א קנדלללל חחח הולכים/לא הולכים להופעה (ואם כן, איפה/שורה וכו' ): כן כן כן :D קרדיף, 20 במאי שורה 5 ו22 במאי שורה 4...בחיפושים אחר כרטיסים ל21 מסר לחודש דצמבר: תיגמר מהר ותביא איתך את 2010 :)))))))

למעלה