שבת שלום יקירותיי - אשמח שוב פעם לעזרה

• פותח הנושא shu18
  • פורסם בתאריך

shu18

New member
../images/Emo14.gifשבת שלום יקירותיי - אשמח שוב פעם לעזרה

שלום יקירותיי, עבר חודש ימים מאז הייתי כאן ושאלתי לגביי האיש אותו אני אוהבת. ובכן, במהלך החודש הנ"ל נפגשנו פעם אחת והוא הסביר מדוע הוא זקוק לפסק זמן הזה מהזוגיות, רוצה לחוות חופש כפי שמעולם לא חווה (הכיר את אשתו הראשונה בגיל 16 התחתן איתה, ומיד לאחר שנפרד ממנה הכיר אותי ואנחנו ביחד שנה וחצי). אני מתארת לעצמי שהחופש הזה כולל בתוכו גם היכרות עם אחרות, מה שגורם לי לכאב וצער רב. החלטתי לא לדבר איתו כלל ולהתנתק לגמריי עד שהוא יקבל החלטה כלשהי. הוא חזר ואמר בפגישה שאני האחת שהוא רוצה לבנות איתה עתיד וחיים משותפים... מה שגרם לי ליותר מועקה ובלבול. שאלתי את הרונים מה ההתפתחות הצפויה בקשר שלי עם X: 1. Laguz 2. Naudhiz 3. Sowolo והשאלה השניה ששאלתי היא: כיצד מומלץ לי לפעול בנוגע אליו: 1. Wunjo 2. Hagalaz 3. Naudhiz אשמח מאוד לקבל שוב פעם עזרה. שרון

מר X היקר,

שאלתי את הרונים מה ההתפתחות הצפויה בקשר שלי עם X: 1. Laguz = זרימה 2. Naudhiz = תשוקה 3. Sowolo = חום פנימי ייני ....תזרמי אם הדברים..יכול שינוי..של יותר העזה תפרוץ תשוקה וחום..אהבה...התפתחות חיובית והשאלה השניה ששאלתי היא: כיצד מומלץ לי לפעול בנוגע אליו: 1. Wunjo בעליצות וקלות 2. Hagalaz לא לעשות כלום..לתת לו להוביל..גם אם לא זז כלום 3. Naudhiz תשוקה..העזה..לחשוף רגשותייך בסוף..בקצב שלו....

למעלה