איזה פורום ניפלא

../images/Emo140.gifאיזה פורום ניפלא

היי , אני אמא לארבע בנות בגילאים 12.5 , 11 , 9 , שנה וחודש ובתחילת ההריון החמישי , מאז שאני זוכרת את עצמי רציתי משפחה גדולה והרבה ילדים , מה שקרה ,ובשמחה , שנולדו לנו 4 נסיכות , אבל מה שהסביבה חושבת זה שאנחנו רוצים בן, ולכן אנחנו ממשיכים להביא ילדים, אני יקבל בשמחה אם יוולד בן , אבל זה נורא מרגיז שכולם מצחקקים מהצד ואני מרגישה שאנחנחו באיזשהו מבחן של הסביבה , אני עוד בסדר אבל לבעלי כל הזמן זורקים אבו אל בנת , הוא חולה על הבנות שלנו ואותי זה נורא מרגיז , מה דעתכן , האם משהי נמצאת באותה סיטואציה , איך מסבירים לכולם ושיאמינו שאנחנו באמת רוצים הרבה ילדים , ולא מביאים בשביל שום מטרה להולדת בן ( לא ממש מאמינה שיאמינו לי ) אוף אין כח כתבתי יותר מידי , אבל חייבת את דעתכן

../images/Emo20.gifברוכה המצטרפת../images/Emo20.gif

מה שבא ברוך הבא, העיקר שיהיה/תהיה בריא/ה. אין כמו בנות....(לי יש רק אחת אחרי ארבעה בנים) את לא חייבת להסביר לאף אחד כלום! תיקני חמסה גדולה ושימי בתיק נגד עין רעה. וגם כשתדעי את מין העובר, אל תספרי לאף אחד... המשך הריון קל ובהצלחה!

ברוכה הבאה../images/Emo24.gif

לדעתי לסביבה תמיד יהיה מה להגיד... ככה זה... מה שחשוב הוא שתהיה לידה קלה ובסופה ידיים מלאות - מה שבא ברוך הבא

ההורים שלי גם עברו את זה רק ההיפך.

אנחנו 5 בנים לפני הילדה הראשונה. . . . .רק הם בסביבה חרדית אז האמינו להם שהם רוצים פשוט עוד ילדים. . . . .אבל. העירו להם מה אם ילדה. . . .אז הם אמרו. אותנו מעניין ילדים. . . .מעניין אותכם ילדה. . . שיהיה לכם מזל טוב כשהיא תיולד. מה אתם רוצים ממנו. אם הסיפור נכון. לא יודע. . . .כך אבי סיפר לי .

Jen74

New member
../images/Emo82.gifברוכה הבאה לפורום../images/Emo140.gif

הגעת למקום הנכון
אני אמא ל- 4 בנות. לאבא של הבנות שלי (אנחנו גרושים) יש בת גדולה מנישואיו הקודמים כך שהוא אבא ל- 5 בנות ומן הסתם גם עליו ירדו כל השנים שהוא אבו-אל-בנת והוא חולה על הבנות שלו. הוא טוען שטוב לו כך ושמח שאין לו בנים. לא היה קורה שום דבר נורא אם היה לנו בן והיינו מקבלים אותו באותה שמחה ואהבה, אבל איך שהוא, גידול בנות נראה לשנינו נעים ונוח יותר. גידול ילדים בכלל הוא לא קל והוא אתגר וחוויה אבל איך שהוא מהתבוננות באמהות והורים לבנים, מהצד זה נראה יותר מורכב ומסובך. אצלי יש תאומות בנות כמעט 15, בת 13 ובת 8 ואני לא מתכננת שום הריון נוסף
תמיד רציתי לפחות בן אחד אבל בהריון האחרון עם הקטנה חשבתי לעצמי שיהיה מה שיהיה, זה ההריון האחרון. לאנשים תמיד יהיה מה להגיד על הילדים שלך. את צריכה ללמוד להנהן בחיוך מעושה ולהמשיך הלאה. לא לתת למילים לחדור את מעטה ההגנה. גם אם מדובר במשפחה וחברים. אם זה התגובות הללו ממש מטרידות את פשוט יכולה להגיד שהטבע עושה את שלו וכל אחד מקבל את ה"חבילה" שלו להתמודד איתה. אני צחקתי פעם ואמרתי בעצמי שאני מנסה להביא בן ולא אפסיק עד שהוא יגיע.

פלגיה

New member
זה באמת מרגיז למדי

לאחותי חמש בנות, ואני בישרתי לכל הסביבה על הולדת הבת החמישית. היה רגע קטן של תדהמה לפני ה"מזל טוב". וככה זה, צריך לתרגל ולא להתרגש יותר מדי מתגובות של אנשים.

למעלה