לא יומולדת , אבל...

../images/Emo140.gif לא יומולדת , אבל...

אולי קטנוני , אולי קצת טפשי אבל שמש היום בן שבעה חודשים הוא קם לו בבוקר וחייך , כמובן ואני קצת "נסעתי" במנהרת הזמן ונזכרתי בפברואר האחרון (ב-3 בו נולד לי אותו בוביקון). מי היה מאמין שבכ"כ מעט זמן הפך האפרוח ל"גבר" קטן הנותן לחיינו מין טעם מופלא שאותו לתאר לא תצלח שום מילה? שבעה חודשים הם פחות משנה אבל אם יורשה לי (נו , קצת הבנה ...) ארצה להודות לו , לילד שלי שעיניו מחייכות כל העת למולי על היותו כפי שהוא , כה מקסים הפרס היקר מתוך כל הפרסים מתנה מדהימה ומצבור גאווה ואוקיינוס , אוקיינוס שמימיו אהבה. שנהיה רק בריאים , יפתחון האהוב and happy ever after זה מה שחשוב. מאז שיצאת מתוכו של הגוף קיומך עבורנו הוא אושר צרוף תודה שהגעת, אתה ולא אחר עכשיו מתפללת שתמיד תישאר. שלך , אמא אחת שמאוהבת קשות. ענת.

נשארתי עם פה פתוח ../images/Emo12.gif

מה אני אגיד, פשוט מתנה יש לך. היכולת הזאת להתבטא ככה במילים. ליפתח יש מזל גדול. ובעניין מה שכתבת, אני עם שירלי

למה אין סמיילי מחייך עם דמעות?

ולמה מישהו לא מנצל כבר את הכשרון המבורך שלך שיכול להזרים לך הרבה כסף? הצלחת לגרום לי להזיל דמעה על הבוקר...

מוכשרת, מוכשרת, מוכשרת בגדול!!!!

אגב העברתי לאראלה את החומר, מקווה שיצא מזה משהו!!!!! ומזל טוב ליפתח לרגל 7 החודשים!!!!!

מקסים

איזה יופי שאת יכולה לבטא במילים מה שאנחנו מרגישים עמוק בפנים (נשבעת שלא בכוונה יצא לי חרוז). כמה אהבה ורגש יש בשורות האלה לא רחוק היום בו יפתח יגלה איזה בר מזל הוא...

למעלה