סיכום שבועי

viko222

New member
../images/Emo140.gifסיכום שבועי

שיר השבוע (של עלמה זהר): - שיר השבוע (לא של עלמה זהר): - אלבום השבוע: - האדם שעשה לכם את השבוע: - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק\ריגש אתכם\איפיין את השבוע שלכם): - מאכל השבוע: - דבר שהשגתם השבוע: - משהו שעשה לכם את השבוע: - משהו שהרס את השבוע: - מסקנה מהשבוע\מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: - שיר שפתחתם איתו את השבוע: - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: - תמונה (שלכם\שאהבתם השבוע): שאלת בונוס-חורף קריר וגשום או קיץ לוהט?

lifie

New member
באמת תהיתי מה עם סיכום השבוע....

שיר השבוע (של עלמה זהר): אין עליך - שיר השבוע (לא של עלמה זהר): לא קל -היהודים - אלבום השבוע: דברי- עלמה זהר - האדם שעשה לכם את השבוע: עדידה - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק\ריגש אתכם\איפיין את השבוע שלכם): סוטול סטול סוטול טוש טוש טוש -בובליל-האח הגדול - מאכל השבוע: רביולי בטטה ברוטה רוזה שאני הכנתי - דבר שהשגתם השבוע: - משהו שעשה לכם את השבוע: עדי הקדישה לי את השיר לא קל בהופעה של היהודים ... כפרה עליה! - משהו שהרס את השבוע: רבתי עם בעלי שיחיה (אבל גם השלמנו) - מסקנה מהשבוע\מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: סוטול! השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: חופש ראש השנה - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: רק טוב - שיר שפתחתם איתו את השבוע: אין עליך -עלמה זהר - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: אחיינים שלי (כפרה עליהם) - תמונה (שלכם\שאהבתם השבוע): שאלת בונוס-חורף קריר וגשום או קיץ לוהט? חורףףףףףף ורצוי קר

ה אiר

New member
כמעט פספסתי!!! איפה אתם חבר'ה???

שיר השבוע (של עלמה זהר): עם הגב - שיר השבוע (לא של עלמה זהר): דונט לייק אקוסטי מתוך הופעה של היהודים בבארבי - אלבום השבוע: שלמה ארצי ושלום חנוך בקיסריה - האדם שעשה לכם את השבוע: כמה וכמה - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק\ריגש אתכם\איפיין את השבוע שלכם): כל מילות השיר "גבר הולך לאיבוד" של שלמה ארצי - מאכל השבוע: נקנקיות - דבר שהשגתם השבוע: הופעה מעולה של היהודים, דיסקים חדשים וטובים שלא איכזבו, אנשים טובים, משכורת ראשונה מהעבודה החדשה ואחלה נסיעות רחוקות ברכב של אבא. - משהו שעשה לכם את השבוע: כל האבאוב. - משהו שהרס את השבוע: ...שדברים לא קרו. - מסקנה מהשבוע\מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: כגודל הציפיה, גודל האכזבה. השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: חג - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: נסיעות - שיר שפתחתם איתו את השבוע: גבר הולך לאיבוד \ שלמה ארצי - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: ... - תמונה (שלכם\שאהבתם השבוע): שאלת בונוס-חורף קריר וגשום או קיץ לוהט? קריר וגשוםםםםםםםםם

למעלה