שבוע טוב לכלם

../images/Emo140.gifשבוע טוב לכלם

זה עתה סיימתי מתנה לבת של חברים שנשאת בארה"ב שלבתי את האות הראשונה בשם החתן והכלה ויצא "אל" אני מקוה שזה יהיה לטעמם. מיותר לאמר שהשקעתי המון שעות עבודה ואני שהמתנה תתקבל בברכה. לפעמים קצת מסוכן לתת מתנות שעושים לבד. מה דעתכם על הנושא של נתינת מתנות מפרי יצירתינו, כדאי או יותר בטוח לתת צ'ק. מתנצלת על החיתוך בעבודה היא גדולה ולא נכנסת לסורק

ציפורה, אני חושבת שהכי יפה לתת

עבודות יד של עצמך, מה שחשוב , למי נותנים אותם, אם היא יודעת להעריך או לא, חשוב בבן אדם, אני אישית מאוד מעריכה מתנות שנעשו ביד אומנותית. העבודה שלך מאוד יפה, אני בטוחה שיעריכו אותה. אם לא, תבקשי שישלחו אותה בחזרה ותתני לי אותה !!! חה חה חהההההה!!!!

bimbo.

New member
ציפורה, העבודה יפהפיה. רק תסבירי

לי בבקשה, איך משתמשים בזה: תולים על הקיר, ואם כן, מה מחזיק את זה?

ממסגרים כמו תמונה ותולים על הקיר

כמובן שאם לא רוצים לתת את המקור אפשר לצלם בצילום צבעומי וזה גם כן נראה יפה צאד תחת הזכוכית. אבל האמיתי הכי יפה.

אני גם כן מעדיפה מתנות אישיות

זה מזכיר לי שבחתונה שלי לפני 40 שנה, קולגה של אמי נתנה לנו מפה רקומה אני הודתי לה מאד מאד ולמשהי אחרת שנתנה צ'ק שהיתה הודתי בקצרה. אמא שלי נתנה לי מנה גדולה על שכל כך התלהבתי מהמפה הרקומה. אבל את צודקת צריך לדעת אם האדם יעריך עבודת יד ובתור גיבוי אולי כדאי גם להוסיף צ'ק. שבוע טוב ושתהינה רק בשורות טובות ציפורה

ציפורה אם תוסיפי צ'ק , זה יראה

כאילו שאת לא מעריכה את העבודה שלך, תחליטי , מתנה או צ'ק, לפי דעתי לא שניהם ביחד.

dani 123

New member
חשוב הקשר בין הנותן והמקבל

עבודת יד שנעשתה היא מתנה עדיפה בתנאי שהמקבל יושע להעריך זאת

מנורה

New member
אמי אהבה מאד עבדות יד רקמה

מפות וסרגה משו משו והיתה גאה כשנותנת מעבודותיה תמיד אמרתי לה שלא כולם אוהבים לקבל מתנות כאלה כי לא כל אחד מעריך זאת ואכן כשקבלה
צוננת היתה מאד נעלבת. רוב הצעירים היום מעדיפים כסף כי הם אוהבים לרכוש דברים בטעם שלהם מכסף אף פעם לא מתאכזבים אולי מהסכום

למעלה