שלום לכולן

פרח75

New member
../images/Emo140.gif שלום לכולן

כתבתי פה כמה פעמים בעבר אבל לא התחברתי ולאחרונה אני מוצאת את עצמי כמהה יותר ויותר לשינוי. אני צופה מזה כמה חודשים בתכנית הטלויזיה "מתחילות מחדש" ומבינה לאט לאט שאימון אישי הוא מה שמתאים לי, הבעיה היא כלכלית. אין לי אפשרות לממן את זה ולכן אני צריכה לעשות את השינויים לבד. איך מתחילים?

גור42

New member
למה לבד, כשאפשר ביחד? ../images/Emo24.gif

יש לך את הפורום שלנו, שהוא חינם אין כסף. ויש עוד כמה פורומים שבהם אפשר להיעזר. למשל, פורום "לחיות בהרמוניה" של מיכל הררי. או קומונת "יעדים" שלי (הלינק בחתימה). כהתחלה, את מוזמנת לכתוב כאן על בסיס יותר קבוע. הגעת בעיתוי טוב: עוד מעט מתחילה שנה אזרחית חדשה, שהיא גם תקופה חדשה בתכנית "השנה שלי". לקראת סוף דצמבר תהיה פה חגיגה של חלומות, שאיפות, ותוכניות אישיות לשינוי. את מוזמנת נצל את המומנטום ולהצטרף.

גור42

New member
לא משנה איך... העיקר להתחיל.

למעשה, כבר התחלת - בכך שפתחת את השרשור הזה, עשית את הצעד הראשון לשינוי. אז מה הלאה? את הבוס. אם רוצה להתייעץ איתנו, את מוזמנת. אם את סתם רוצה לשתף אותנו במחשבות כאלו ואחרות, את מזומנת. פשוט לכי לפי תחושות הבטן שלך: איך *את* רואה את התהליך הזה לשינוי?

פרח75

New member
אז ככה...

החלטתי שאני צריכה לעשות כמה שינויים בחיי. הגדול שבהם הוא בנושא הריון. יש לי חרדות איומות מהריון ולידה ואמהות ואני כל כך רוצה כן להיכנס לזה ולא יודעת איך. אני גם רוצה שינויים עצמיים נוספים - להיכנס לכושר גופני ולרזות (אני עובדת על זה אם כי קשה לי מאד) ולהכיר חברות נוספות מהאיזור שלי כי רוב החברות שלי גרות רחוק ממני (אני לא יודעת איך להתחיל). הגעתי לשלב התובנה ולשלב ההחלטה ואני מרגישה שאין לי מושג איך להתחיל.

פרח75

New member
משהו שכתבתי בבלוג שלי...

והוא מהווה עבורי את התחלת השינוי אבל אני לא יודעת איך להמשיך מכאן. איך להציב לעצמי מטרות ומשימות.

גור42

New member
מה שכתבת בבלוג - החלטה אמיצה ../images/Emo45.gif

מה דעתך לקחת לעצמך כמה ימים למחשבה, על איך את רואה את המשך התהליך? בעניין ההריון, לצערי, קטונתי מלייעץ. בעניין גורלי וחשוב כזה, אני לא מעז להתערב... אולי אחת האמהות כאן תוכלנה לתת לך תובנות כלשהן. בהצלחה גור

צעד קטן -

השאלה שאני שואלת את עצמי כשאין לי מושג מה לעשות קודם ולאן לפנות עכשיו - מהו הצעד הכי הכי קטן שאני יכולה לעשות היום, ויגרום לתזוזה בהרגשת התקיעות שלי או שיקדם אותי למקום שיהיה לי בו יותר טוב? תחשבי על הצעד הכי קטן שאת יכולה לחשוב עליו - וכבר היום או מחר תעשי אותו. ואת כמובן מוזמנת לספר לנו עליו, לפני ואחרי, ואז נמשיך. מתאים?

אנילה1

New member
גור קבלתי משהו שאני חושבת

שיענין אותך. סירטון על האשה האוטיסטית שהיא מומחית עולמית לבקר. היא מספרת איך זה להרגיש בעולם האוטיסטי. http://video.google.com/videoplay?docid=-1063749803579204077&pr=goog-sl כאן

גור42

New member
טמפל גרנדין?

מכיר אותה. אשת חייל. והיא לא צריכה לספר לי איך זה. אני כבר יודע את זה יופי...
בכל מקרה, תודה על הניסיון לעזור.

למעלה