בסימן טוב ובשעה טובה

mgb

New member
../images/Emo141.gifבסימן טוב ובשעה טובה../images/Emo141.gif

בס"ד בהודאה לקדוש ברוך הוא ובתפילה מעומק הלב לברכה והצלחה הנני שמח להודיע על הפורום החדש
<<<<<<<<<<<<<<<<<<תורה שבעל פה>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
...................."זה היום עשה ה' נגילה ונשמחה בו".................... הפורום הוקם למטרה אחת בלבד -קידוש שם שמים ע"י לימוד תורה ברבים
ויהי רצון שנזכה לקדש שם שמיים ברבים, להגדיל תורה ולהאדירה ולקרב קץ הגלות
כולם מוזמנים לשאול, להשיב לתרץ ולחדש כברכת ה' עליו בתורת ה'
אני מבקש לשמור על כללי הפורום הרגילים אבל להקפיד לא פחות על כללי הפורום המיוחדים לפורום קדוש זה
בכל בעיה, טענה, שאלה, הצעה או מחמאה..כן..כן..גם זה מותר אפשר לפנות אלי במסרים. מבטיח בלנ"ד מענה מהיר ומקווה גם מקובל
הפורום נפתח היום, מטבע הדברים שייקח לי זמן להכניס את כל הקישורים הנצרכים
בינתיים ניתן להתחיל להציג שאלות ולפרסם את הפורופ בין כל מי שהנושא מקובל עליו
בברכת התורה ובהצלחה לכולנו
מגב<>mgb

mgb

New member
ברכות והודאות

בס"ד הנני רוצה להודות מקרב הלב לשני חברים יקרים שזכות גדולה לי להכירם! הנני מציין את שמותם בסדר ה-א'ב' כיוון שאין לי האפשרות לציין את שמותם "בדיבור אחד".. הגב' החשובה: אריאלה ב. מנהלת פורומים: "חוזרים בתשובה- תמיכה" ו- "חרדים" הרב החשוב" ר' מרדכי או בשם הנייק: "נאמן למקורות" מנהל פורום "שאל את הרב". על התמיכה העידוד הפירגון ועל הניהול המסור, המקצועי של הפורומים שבניהולם! אין ספק שבמדיה שה"פרוץ מרובה על העומד" הפורומים הם בבחינת "ציבת נח" ואי בים הכפירה ושאר מרעין בישין ואכמ"ל!! זכו חברים יקרים אלה לקדש שם שמיים בפתיחת הפורומים ורואים ברכה וסייעתא דשמיא כל יום ויום! יתן להם ה' בריאות והצלחה בכל אשר יפנו יזכו להמשיך כהנה וכהנה להגדיל תורה ולהאדירה!! חותם בתודה מקרב לב ובתקווה להמשך פורה משותף!! mgb

הרבה הצלחה../images/Emo70.gif

אני שמח שמחה עצומה שהפורום נפתח ואני אשתדל ב"נ להיות פעיל בו

asaf2000

New member
../images/Emo65.gif מזל טוב מזל טוב!! ../images/Emo141.gif

ישר כוח ר' mgb שליט"א על הרעיון לפתיחת פורום "תורה שבע"פ", כבר הרבה זמן חשבתי כמה חבל שאין פורום כזה באינטרנט (דווקא יש אבל לא במערכת פורומים גדולה ומפורסמת כמו תפוז) שבו אפשר לכתוב חידושים ולשאול קושיות בגמרא והנה הגשמת את משאלתי. בהצלחה!

יוסי ר1

Active member
בשעה טובה ומוצלחת!

לידידי ר' גבי , מזל טוב! אשריך שזכית לזכות את הרבים. מהכירותי עם תשובותיך המפורטות והמושקעות בפורומים השכנים, אני סמוך ובטוח כי הגולשים יקבלו את השירות הטוב והאיכותי ביותר. ארשה לעצמי להציע, כי תגבש בקרוב הודעת מנהל, בה ייכתב בבירור מה מטרת הפורום, ומה הדגשים המיוחדים שאתה מפנה אליהם, על מנת שמי שנכנס יידע למה לצפות , מה הסגנון הנוהג ומה הגבולות.בהצלחה רבה!. אשמח לגלוש גם בפורום זה.

קובי122

New member
שרשור ברכות לגולשי סלקום

(מכיון שמסלקום א"א להגיב לשרשור הפותח את הפורום,אני מברך כאן)יה"ר שנצליח להגדיל תורה ולהאדירה ושחפץ ה בידינו יצליח.תודה למנהל שלקח על עצמו להקדיש מזמנו להצלחת הפורום.

למעלה