לוח מודעות

אוטוטו הקיץ נגמר...

אחרי שהחום והחופש יסתייים והחיים יחזרו להיות קצת יותר שפויים, נשמח להיות איתכן בסדנא שונה ייחודית המעניקה ארגז כלים עשיר ומגוון בתחומים שונים, בתחומים שיתרכזו רק בכן ובצרכים שלכם לקראת הלידה הקרבה, באו להיות חלק מהחוויה הכי מדהימה שלושה רגעים לפני הלידה... אנא הירשמו בהקדם, ההרשמה בעיצומה נתראה ב 12.9.. בקיבוץ גבעת השלושה במרכז פשוש... אביטל

קרן282

New member
רעיון סוף הדרך לפעילות עם הילדים בסוף החופש

קראתי כתבה בידיעות אחרונות שניתן להתנדב באריזת מזון לנזקקים בעמותת "חסדי נעמי" היתי שם השבוע ואני ממליצה לכם בחום. זו פשוט פעילות מקסימה. הילדים נהנו מאוד ובכלל בימים כאלה של מחאות וכו'. זו התרומה האמיתית שבאמת ניתן לתרום. אנחנו התנדבנו במרכז החדש שלהם בירושלים, אבל הבנתי שיש להם גם מרכז מאוד גדול בבני-ברק. אם בא לכם זה הטלפון והאתר שלהם: 1800-677-777 והאתר: http://www.naomi.org.il

יEעEלAה

New member
פעילות לילדים ברשל"צ

שלום אימהות יקרות , רציתי להזמין אתכן לפעילות כיפית לילדים לחופש הגדול תחרות טיסני נייר ברשל"צ לילדים בהיכל גן נחום בתאריך 24/8/11 יום ד' מפגן טיסני רדיו מרהיב של מועדון התעופה העירוני ראשון לציון דמי רישום לתחרות 5 ש"ח לפרטים נוספים שי :054-6551514 מצ"ב לינק עם פרטי התחרות : http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150261300028256&set=o.137440329619172&type=1&ref=nf

אביג4

New member
שמלות הנקה חולצות הריון - גילגול בתל אביב

מוזמנת! אני מתגלגלת לתל אביב, והפעם לנוה צדק מקום מעולה לטיול בוקר .. יום ראשון, 7/8, רח אמזלג 16 דירה 8 (קרקע), 9:30-13:30 לצפייה בקולקציה החדשה - ממליצה לחפש אותי בפייסבוק (בשם גילגול - בגדי הריון ובגדי הנקה) פרטים נוספים על בגדי הנקה ובגדי הריון של גילגול באתר

מציעה את שירותיי כמטפלת

היי, אני מעוניינת לטפל בשני תינוקות בביתי בפ"ת (פרט לבן שלי) אני בחופשת לידה כרגע, ומעוניינת להתחיל מה- 1.9.2011 (אפשר גם אחרי החגים) במידה ואתם מחפשים מטפלת אשמח אם תשלחו לי הודעה.

משפחתון בגישה טבעית בבאר יעקב

נשאר מקום אחרון לספטמבר
המשפחתון של הילה בגבעת חוטר באר יעקב משפחתון קטן בגישה טבעית [עד 5 ילדים גילאי 0 - 3] 2 מטפלות חייכניות ואוהבות בית גדול וממוזג חצר מרווחת עם הרבה ירוק בעיניים וציוצי ציפורים. ארוחות טריות, בריאות וטעימות, ללא טיגונים, אבקות תעשיתיות וממתקים שפע של משחקים ,ספרים וגרוטאות ללא טלוויזיה שדולקת כל היום המון טיולים ומשחקים בטבע - חול, מים, עלים, פרחים אווירה רגועה וזורמת, ללא סדר יום נוקשה והרבה חום ואהבה המשפחתון של הילה - כי ילדים מגדלים באהבה 0523220139

סדנאות לחודש ספטמבר ../images/Emo140.gif

"בית פתוח" בכל יום שני בקר מתאים לנשים לאחר לידה עם תינוקות

pinkmiki

New member
להדליק את האישה הסקסית שבך מחדש

<<מתארגנת קבוצת אמהות לשיעורי סטריפדאנס>> היית רוצה לחזור להרגיש מושכת ונשית? שמי מיכל, מורה לריקוד ובוגרת לימודי משחק ובימוי, מלמדת בשנים האחרונות נשים איך לרקוד בצורה נשית וסקסית, ועל הדרך למצוא את העוצמה הנשית שלהן דרך הגוף והדימיון. אני מארגנת קבוצה מיוחדת לאימהות בסטודיו סאטיה המשגע השוכן בבנין האולימפי שברחוב שטרית 6, הדר יוסף בימי ב' או ג' בבוקר. תתקשרו או תכתבו לי להרשם, ולקבל עוד פרטים ב-052-2265-304 וב[email protected]

טיול אחרון לחופש הגדול - נחל חווארים לאור ירח

לראות את המדבר באור ירח מלא זו חוויה שנשארת לעולם... סיפורי לילה, הפעלות ויצירה חוויה אמיתית למשפחות עם ילדים מגיל 4 בשבת הקרובה, נפגשים ברחבת הקבר של בן גוריון (שדה בוקר) בשעה 17:00 מצורף פלייר עם כל הפרטים הרשמה מראש - חובה טיולי סופי הדרך מומחים בטיולי משפחות והפעלות ייחודיות בטבע 2290651 - 052 www.sofiway.co.il

rayshlomi

New member
../images/Emo41.gif משבוע הבא אין תרוצים- מורידים את החיתול!

אם גם לך נמאס לראות את היקר לך מכל מחותל בחום הגדול הזה ואת רוצה להתחיל וללמד אותו איפה כדאי לו לעשות את צרכיו זו ההרצאה בשבילך. דפנה תייר, יועצת חינוכית ומחברת הספר "הענות לצרכים" אומרת שכדי להתחיל תהליך גמילה מחיתולים אנחנו ההורים צריכים להיות בשלים לכך ושאם נגמול בצורה נכונה נהנה מפעוט או תינוק גמול ללא בעיות גמילה. בהרצאה דפנה תציג את גישתה הייחודית ותינתן בה הדרכה בנקודות העיקריות של הגמילה על פי גישתה. כמו כן, ניתן יהיה לרכוש את ספרה במחיר מוזל. http://daphnatayar.co.il/Diapers.html אני באופן אישי, נעזרתי בספרה ובהדרכתה של דפנה תייר בתהליך הגמילה של ביתי בת השנה ושלושה חד' שעבר בהצלחה ובסיפוק רב ולכן החלטתי להזמין אותה להרצאה כדי שעוד הורים כמונו יהנו מפעוט עצמאי וגמול, מיתרונות בריאותיים, חינוכיים וכלכליים כאחד. ההרצאה, ביום שלישי 16/08 ב 8 וחצי בערב במרכז חלומות שברחובות ההולנדית (רחוב הר הצופים 70א'), מותנית במינימום של נרשמים ולכן אשמח לעזרתך בהפצתה. לפרטים נוספים והרשמה - [email protected] עלות- 80 ש"ח ליחיד או 150 ש"ח לזוג

ענתי 10

New member
../images/Emo259.gifסדנת בישול ואפיה לילדים בגיל 5-8

ביום רביעי הבא, 24.8 משעה 8 עד 12 (אפשר 9 עד 12) בראשל"צ. אופים פוקצ'ות, פיצות, חלות, מקנחים בעוגיות בצורות וכדורי שוקולד. 70 ש"ח לילד 130 ש"ח ל-2 אחים

emilyail

New member
../images/Emo23.gifקבוצת לה לצ'ה לנשים מניקות/הריון בנתניה

בהריון? מניקה? מוזמנת לקבוצת נשים הנפגשת אחת לחודש. זה המקום לשאול שאלות , להעלות התחבטויות, לשתף ולהיות בסביבת אמהות מניקות, תינוקות ופעוטות באוירה רגועה וכיפית. ארגון לה-לצ'ה הינו ארגון התנדבותי העוזר ותומך בנשים מניקות. הפגישות מיועדות גם לנשים בהריון לפרטים: 050-2510474 "כי כל אחת יודעת כמה ההנקה דורשת"...

למעלה