מזל טוב על הפורום!

Imperia

New member
../images/Emo141.gif מזל טוב על הפורום! ../images/Emo141.gif

שיהיה הרבה בהצלחה בפורום, ואל תשכחו לבוא לבקר גם בפורום תרבות צרפת!

מרי לי

New member
מנהלת פורום תרבות צרפת../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

שכולם יכירו כתבתי פה מי את.. ברגע שאני אתאפס על עצמי אני אשים קישור רשמי יותר אלייך לפורום ותודה על המזל-טוב

מרי לי

New member
נצל"ש עדכון

טוב... לאט לאט השתלטתי על הפורום (מזל שניהלתי את הקומונה אחרת הייתי משתגעת כי הכל היה לי חדש, וככה רק חלק..., וגם לא מזיקה FAIRYWITCH
(מצילה את התחת הקטן שלי.....ליתר דיוק...) אז כמו שהבטחתי, שמתי כבר הרבה טאגליינים שנראו לי חשובים מכל דפי הקומונה (כולל הארכיון) וכמובן שכרגע גם קישרתי בטאגליינים את הקומונות של גרגורי למרשל ולורי. הקישורים לקומונות בצורה הזאת הם זמניים, כי אני רוצה לשים אותן, ואת פורום תרבות צרפת למעלה מתחת לכותרת הפורום - וזה כבר בטיפול (אני אמשיך לעדכן) בין השאר, כבר יש לנו הודעת מנהלת שבה גם רשומים שמות האדומים של הפורום. ובטאגלינים תוכלו למצוא תרגומים לשירים שעשינו בקומנה, תמונות והסברים מפורטים על אירועים ומחזות זמר, שרשורי קליפים תחת נושא מסויים מקובצים יחד ועוד זהו... מעכשיו אני אתחיל להעביר את האלבומים של הקומונה להיות האלבומים של הפורום וכו' אמשיך לעדכן בהמשך על ההתפתחות של הפורום ומה שצפוי בעתיד הוא שרשור היכרות - אותו נתחיל אני והאדומים של הפורום, ע"מ שתכירו את הצוות שלנו יותר טוב, ואחריו אתם יכולים לשרשר גם על עצמיכם כדי שגם אנחנו נכיר אתכם אבל זה בקרוב... תהנו מהפורום מריה

מרי לי

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifהוספתי חוקים בסיסיים לפורום

ראו "הודעת מנהלת"

nimix

New member
../images/Emo207.gif בעיה עם הפורום ............

אל דאגה - לא בעיה אצלנו אבל קשורה אלינו כשנכנסים לעמוד הראשי של תפוז הרי יש לכל אחד את רשימת הפורומים ו\או קומונות ( לפחות אצלי ) ואז ליד המילה "פורומים" אני לוחץ על "בחירה" ולמעשה מחפדש ומוסיף את הפורום שברצוני שיהיה בעמוד הראשי של תפוז אבל את הפורום הזה לא מוצאים !! מריה את יכולה לברר מה קורה עם זה? אולי כשהוא ירד מה"פורומים חדשים" אז.. ואגב תחת איזה אינדקס\קטגוריה הפורום יהיה? תרבות? או משהו אחר?

מרי לי

New member
זו לא בעייה - זה זמני

כרגע תפוז פתחו, מסתבר, את הפורום ע"מ שכשהוא יפורסם הגולשים לא יגיעו לפורום ריק, אז כרגע הוא עוד לא ממש מפורסם כדי שאני אספיק להשתלט על העניינים ושהוא טיפה יתפוס תאוצה.. החל משבוע הבא, תפוז ישימו אותו ב"פורומים חדשים בתפוז אנשים" לראשונה ואז הוא גם ייתווסף לרשימת הפורומים הגדולה לא לדאוג

למעלה