משה שלנו השתחרר הבקר

udiyulis

New member
../images/Emo141.gifמשה שלנו השתחרר הבקר../images/Emo45.gif

מביה"ח. מוסר ד"ש חמה וחיבוקים לכולם, במצב רוח טוב ומאד מחוזק ומעודד מהליווי המסור והאוהב שלנו לאורך אישפוזו והחלמתו. כששוחחתי אתו לפני למעלה משעה, הגיעה משפחתו לקחתו הביתה, והשמחה היתה רבה. עדיין זקוק למנוחה ופיזיותרפיה בבית, אך בסה"כ נשמע שמח וטוב לב. ולואי וכל יום ייטיב עמו עוד ועוד, עד להחלמתו המלאה. משה, המשפחה כאן ממשיכה ללוות אותך גם בעת החלמתך בביתך, יחד עם משפחתך הקרובה והאוהבת, ויהי רצון שתשוב אלינו ולתפקוד מלא בשאר "כובעיך" במהרה.
לחיזוק ממני

תמי12

New member
משה, אוהבים אותך../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

מאחלת לך החלמה מהירה. תעמוד אתן וכל יום יצביע על התקדמות והחלמה. אמן ואמן!

saraint

New member
אז נגמרו התירוצים../images/Emo8.gif

הערב אתה מתייצב בצ'אט!!!!!!! ותהיה בריא

eyn lee

New member
מושון../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

מחכים לך כאן... ומאחלים לך רפואה שלימה והרבה כוח ובריאות! לאה|שתיל| יווו איך שאני אוהבת את השתיל הזה... כמו תינוק שנולד.

פזיתנ

New member
ברוך שובך הביתה

עם החזרה למיטה הרכה ולחיבוק החם של המשפחה זו הצמודה וגם המורחבת מאחלת החלמה מהירה ופחות כואבת פזית

itu1

New member
ברוך רופא חולים

שתית חלב נאקות או חלב דבורים מזרז את ההחלמה תהליך החליבה מוכר לצורך גמול ברוך השב לביתו החלמה מהירה אריה

איזו בשורה משמחת.

החלמה מהירה, קח את הזמן. תן לעצמך להחלים לאט וביסודיות. הבראה שלימה ורפטאה שלימה. בברכה

יווווווווווווווווהוווווווווווווווו

איזה כייייייייייייייייייייף
ברוך רופא חולים משה היקר ההתרגשות רבה והשמחה בלב עזה מקווה שתצליח להשאר עד מאוחר ולהגיע לצ'ט, ולו לכמה שניות, אך גם אם לא, הרי שאבין גם אבין ומקומך עדיין שמור על ידי!

ronitgl

New member
היי משה

שמחה שהבראת,לא ידעתי על מחלתך כיוון שהייתי מנותקת חודשים מהמחשב.(למעשה הוא התנתק ממני). והעיקר הבריאות היא לא סתם קלישאה.

mmzda

New member
אז זהו זה

הנה אני כאן בגפי ובגופי, מלוא הוני והדרי. מתייצב בזה הפורום בפני ידידי היקרים שליוו אותי במהלך הימים הקשים מאוד שחלפו מעריך עד אין קץ את דאגתכם והתענינותכם האין-סופית בשלומי, כרגע עדיין כאוב, ומשתרך, אבלל בביתי הדל והחם. כל פעולה ולו הקטנה ביותר כרוכה בכאבים עזים ובמאמצים עזים כולל ישיבתי זו מול המחשב. אבל המאמץ כדאי, שווה כל רגע של כאב וסבל, וכי מה הוא הכאב, בר חלוף, כנגד הידידות והאהבה הניצחית שלכם אלי כאן בפורום, בטלפונים הרבים לבית החולים ולבני משפחתי ברצוני לשתפכם, ברשותה של אודי, בשיחה שהייתה לה לראשונה עם אשתי השתיים מעולם לא דיברו בינהם, אבל באותה שיחה השיחה קלחה לה כמו בין שתי בנות משפחה קרבות ומידודות משכבר הימים. שיחות כאלו התנהלו גם בין אישתי לחברות אחרות בפורום וההרגשה - ניפלאה! דבר כזה פשוט לא קיים במחוזות אחרים. משונע אני, חברי וחברותי היקרים, שלאט לאט אחזוא לאיתני ולמלוא פעילותי, כאן בפורום, בצ'אט, ובהדרכת מורים במסגרת מקראנט (שבימים אלו מופצים לבתי המורים ולבתי הספר חוזרים להזמנת פעילות) וובדאי ניפש איפה שהוא בבתי הספר שלכם. אין לכם מושג, עד כמה הדבר יגרום לי עונג, ויספק לי את תעצומות הגוף והנפש להחלמה מהירה. אז שוב, המון המון תודה, בגוף ראשון הפעם, ולא בידי שליחים, על התמיכה ונעידוד החמים שזכיתי לקבל מכם יקירי האהובים. מבטיח להכנס מעכשיו ואילך מדי פעם לפורום לעדכן אתכם תהליך החלמתי שבטוח שבעזרתכם יהיה קל ומהיר. להתראת משה

למעלה