דברו אלינו בפרחים

../images/Emo142.gif דברו אלינו בפרחים../images/Emo70.gif ../images/Emo20.gif

עם הגיע חג הפסח והפריחה בשדות בשיאה, תפוז אנשים ורשת ג' חוברות יחדיו כדי לחגוג בוא האביב אלינו. ביום שני ה-22 למרס נערוך ברשת ג' מצעד שכולו שירי פרחים ואביב. כלניות, ערב של שושנים, פזמון ליקינטון, פרח הלילך וכמובן האוהבים את האביב הם רק דוגמאות מעטות למגוון העצום של שירים הקיימים בנושא. אז מה צריך לעשות? החל מהיום ועד יום רביעי 17 במרץ בשעה 12:00 יציעו גולשי תפוז אנשים ורשת ג' שירים העוסקים בפרחים ובאביב. יש להקפיד לציין את שם המבצע. מתוך כל ההצעות נבחר 50 שירים, אותם נעמיד לבחירת הגולשים והמאזינים. הרשימה תעלה ביום רביעי בשעות אחר הצהריים. ההצבעה תסתיים ביום ראשון 21 במרץ בשעה 10:00. התוכנית תשודר ביום שני 22 במרץ בשעה 15:00 ברשת ג'. שימו
: - ההצבעה לשירים תתבצע באתר מיוחד והקישור אליו יעלה בפורום במועד הנקוב. - כל גולש יוכל להצביע ל-10 שירים שונים. - החלטות עורכת התחרות הנן סופיות והיא אינה מחויבות לפרסם את השיקולים לבחירה. - במקרה של חשש (על פי שיקול דעתה הבלעדי של עורכת התחרות) לזיופי הצבעות (ואף הצבעות על ידי גולשים שנחשדים כפיקטיביים) ו/או לכל פעולה אחרת שנועדה לעקוף את תנאי תקנון זה ו/או חשש לביצוע מעשה של מרמה, עבירה או חוסר תום לב, רשאית עורכת התחרות בכפוף לשיקול דעתה הבלעדי, לפסול את המשתתף ו/או את הזוכה הרלוונטיים, בלא מחויבות למתן הודעה כלשהי. - שידור המצעד, תפעולו והתכנים שישודרו בו הנם בתחום אחריותה הבלעדי של רשת ג'. לתפוז לא תהיה כל אחריות בעניינים אלו. רוצים לפרוח יחד איתכם ומגישים לכם על הדרך זר של שושנים...
גבי, נעמה, רשת ג' ו-
אנשים

אריל1

New member
היתה לי ארץ -ירדנה ארזי

היתה לי ארץ, ארץ ששדותיה צמחו שמחים / היתה לי ארץ / שדיברה רק בפרחים / והפרח הכחול בכרמל / אז נשמר כשנח לו בין שירי רחל

לא כל כך שיר אביב.נכתב לזכרן של 3 ילדות

שנרצחו ע"י חייל מיצרי בראס בורקה,בחופשת סוכות.
צליל שלח הי"ד
דינה ברי הי"ד
עפרי... היו צריכות להיות היום עלמות בנות 30-32. הלב נחמץ מגעגוע וכאב

בכלל לא עוסק בפרח

הפרח כאן זוהי רק אלגוריה. זהו שיר זכרון לכל דבר - ממש לא מתאים למצעד.

למעלה