סיכום שבועי

We Never Close

New member
../images/Emo145.gif סיכום שבועי ../images/Emo145.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: ציטוט\יציאת\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: כולם להגיב! סופ"ש מצויין

עונה!

משהו טוב שקרה לך השבוע: אמממ לא יודעת משהו רע שקרה לך השבוע: בלע לא אוהבת את המחנכת. אני לא שופטת כי עוד לא הכרתי אותה, אבל מהטלפון היא לא נשמעת כזאת חביבה. שיר שלא הפסקת לשמוע: Where the sidewalk cracks- Kate Voegele התחדשות השבוע: כלי כתיבה
תוכנית השבוע: וויל וגרייס ובקר €[ בקושי ראיתי CSI השבוע] סרט השבוע: אממ היירספריי? ספר השבוע:
מאכל השבוע: אורז עם צימוקים
יציאת השבוע: לא זכור לי עכשיו
אולי אוסיף בהמשך משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: כלום אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אני בטח אגיד מישהו מהכיתה אז פשוט נוותר כי אני לא רוצה לחשוב על בי"ס עכשיו
ציטוט\יציאת\מילת השבוע:
תמונת השבוע:
התוכניות שלי לשבוע הבא: לישון כמה שאפשר לפני יום שלישי ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: נחמד מאוד

omer1221

New member
וגם...

בהוט בערוץ 5 בימי ראשון ושני החל משעה 16:15. שידור חוזר החל משעה 23:00

trigotrigo

New member
גם יוזמת הסקר חייבת לענות!

משהו טוב שקרה לך השבוע: חתונה של חבר קרוב משהו רע שקרה לך השבוע: נדפקו לי שעות השינה (וזאת פעם עשירית שאני ממלא את התגובה הזאת) שיר שלא הפסקת לשמוע: "כל בוקר" של משה פרץ
ממתי אני שומע מזרחית התחדשות השבוע: דברים טובים מתחילים לקרות תוכנית השבוע: אין טלוויזיה
סרט השבוע: שר הטבעות ספר השבוע: סקס עכשיו מאכל השבוע: קציצות עוף עם אפונה ואורז יציאת השבוע: יום הולדת של ידידה באמצע השבוע משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: ליום חמישי. פעם אחרונה שיש לי מנוחה השנה. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם אקראי ברחוב ציטוט\\יציאת\\מילת השבוע:
תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: לעבוד הרבה, ללמוד הרבה ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: בסך הכל בפנאן

We Never Close

New member
עונה

משהו טוב שקרה לך השבוע: לא זוכרת משהו ספציפי משהו רע שקרה לך השבוע: חזרנו ללימודים
שיר שלא הפסקת לשמוע: עברי לידר התחדשות השבוע: כלום תוכנית השבוע: שמש חח סרט השבוע: התקוממות [שוב] ספר השבוע: "דגלים מעל הגטו" מאכל השבוע: לא יודעת יציאת השבוע: בית ספר?
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: ציוני בגרויות [
] ויום הולדת לאחותי אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: בנות דודות שלי ציטוט\יציאת\מילת השבוע: "אני צריכה מצח למאוורר" חח תמונת השבוע: אין התוכניות שלי לשבוע הבא: ללמוד, לנגן קצת ולישון הרבה
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: קצת מבאס

We Never Close

New member
מסתבר שאנחנו ../images/Emo10.gif

המקום הכי גרוע בעולם! לא נורא, מתנחמים בזה שזאת שנה אחרונה..

Marg H

New member
שנת לימודים פורייה לכולנו!../images/Emo39.gif

ולאלו שלא לומדים שום דבר, שנה טובה בלי שום קשר!
יוני החלמה מהירה!

Marg H

New member
אוף זה שלך באמצע משפט!

אני לא יודעת מה איתך אבל הראשון לספטמבר כבר היה ><

Marg H

New member
כן, שנה טובה.

אגב זה אמור היה להיות "שלח", לא "שלך". תקשיב זה לא שנה טובה של תפוח ודבש, זו שנה טובה שתיהיה לנו בעזרת השם. המורות שלי הדביקו אותי בזה.

למעלה