סופ"שארון

../images/Emo148.gifסופ"שארון../images/Emo148.gif

סיכום שבועי :)
עשרת הפורומים המועדפים עלינו כרגע 30 שניות למאדים אמנות הצילום נייטוויש וטאריה אוונסנס לינקין פארק הביטלס אירוסמית` פארמור אבריל לאבין ערוצי MTV ו-VH1
דברים מעניינים
חשיפת המתופף החדש של ווית'ין!
מילון המונחים - פ, צ, Q, R. יש עוד מונחים - מי הולך להוסיף? :)
התפקדות מרץ!
השאלון
שיר/י השבוע של ווית'ין: שיר/י השבוע לא של ווית'ין: אלבום/אמן השבוע: דבר טוב שקרה השבוע: דבר רע שקרה השבוע: ציפיות, תכניות וחרדות לשבוע הבא: אתר השבוע: מאכל השבוע: התחדשות השבוע: ספר השבוע: סרט/סדרת השבוע: תגלית השבוע: ציטוט השבוע: תמונת השבוע: שאלת השבוע - כל ההפקה מסביב לאלבום מעניינת אתכם, או שאתם הולכים להתמקד באלבום ומתעלמים ממה שבא מסביב? המשך סופ"שארון קסום! :)

Brombit

New member
אני ../images/Emo115.gif

שיר/י השבוע של ווית'ין: כלומוש שיר/י השבוע לא של ווית'ין: Miles Davis - Sanctuary Tristania - Wasteland's Caress אלבום/אמן השבוע: Made Out of Babies בקאמבק (אצלי) דבר טוב שקרה השבוע: אוכל, התקשרויות מוצלחות דבר רע שקרה השבוע: ויכוחים, אנשים עצובים ציפיות, תכניות וחרדות לשבוע הבא: לעבוד? לחיות? אתר השבוע: תפוז, lastFM, Rate-Your-Music מאכל השבוע: פלאפל
התחדשות השבוע: כלומוש ספר השבוע: נההה סרט/סדרת השבוע: תכניות ריאליטי תגלית השבוע: לא ציטוט השבוע: ממש לא תמונת השבוע: אני לא בבית שאלת השבוע - כל ההפקה מסביב לאלבום מעניינת אתכם, או שאתם הולכים להתמקד באלבום ומתעלמים ממה שבא מסביב? שירים ושירים בלבד. אני באתי אליהם רק בשביל זה ואני אשאר רק בשביל זה

Brombit

New member
השיר הנוסף ששכחתי להוסיף ../images/Emo115.gif

(כן, זה באמת תמיד קורה לי
) Radiohead - The Tourist

:)

שיר/י השבוע לא של ווית'ין: שירי דיסני ששמענו היום באוטו D: (נסענו לבקר את אח שלי בצבא) דבר טוב שקרה השבוע: לא זוכרת דבר רע שקרה השבוע: היה שבוע מבאס ואני לא בדיוק יודעת למה. והקבוצה הייתה די קשה השבוע. היו לנו יומיים בלי מים חמים אז ערב אחד עשיתי מקלחת של טיול במים קרים. :{ (ערב אח"כ נסענו להתקלח אצל התלאביביות, יש להן אחלה מקלחת בניגוד אלינו
) ציפיות, תכניות וחרדות לשבוע הבא:
שיהיה טוב.
קדם אירוויזיון! D:
שיהיה כיף בסגירה. מאכל השבוע: פאי דובדבנים וקרם פיסטוקים מאיזו קונדיטוריה חדשה בעין כרם. שניצל דק.
ספר השבוע: ארטמיס פאול/אואן קולפר - סיימתי סוף סוף! והתחלתי את - כאן יעל וייס, תל אביב/יובל אברמוביץ' סרט/סדרת השבוע:
- /
הימימ, האוס, פארנטהוד, הטופ מודל שאלת השבוע - כל ההפקה מסביב לאלבום מעניינת אתכם, או שאתם הולכים להתמקד באלבום ומתעלמים ממה שבא מסביב? מעניינת! לדעתי זה אדיר שיש דברים מעבר לאלבום. לא שאני צריכה משהו מעבר, כן? אבל זה כיף, זה מעניין, זה מוסיף. וגם מסתמן שזה הולך להיות אחלה אז אני שמחה. P: הודגש וקומבן באמצעות מדגישארון 2.0

למעלה