hadar146

New member
../images/Emo148.gif

הפורום הזה יבש?או שכולם במסיבת פורים לוהטת?

Reut E

New member
ובאמת חלמת עליה בסוף

אני זוכרת שסיפרת לי שעמד לך בבוקר

הוא לא היחיד חח

ולא, אני לא רומז שעמד לי הבוקר. לא עלית לי לראש אפילו פעם |מוציא לשון ומנענע אותו|

Reut E

New member
אתה לא צריך להתבייש בזה

כולם יודעים שהתופעה הזו קורה בגלל אמא של אבי אפילו היום סיפרו לי שא' של הנשיא קצב היא בעצם אמא של אבי!

Reut E

New member
ראסמי

אבל לא אני התחלתי בזה, זה שרגא התחיל אני נידבקתי ממנו!! אמא של אבי הולכת אל הים מזיינים אותה כולם נאנאנאנאנא היא הולכת לירקון ודוחפת מלפפון נאנאנאנאנא היא יושבת על ארגז מזיין אותה ברווז נאנאנאנא היא יורדת למרתף עטלף עושה לה כיף נאנאנאנאנא

מחרוזת שירי ילדים על אמא של אבי

יש לשיר בלחן של אינסיין של אינפקד משרום,או כמו פואטיקה עדינה זה גם טוב. אמא של אבי מחכה בסלון מורידה ת'חוטיני,לא הולכת לישון! אמא של אבי אוהבת חזק אמא של אבי...הבולבול נשחק!!! אמא של אבי בגן החיות אמא של אבי עושה ת'פרות אמא של אבי מזיינת ת'סוס אמא של אבי....מלקקת ג'מוס!!!!! אמא של אבי עושה הנחות כוס,תחת מנוש וגם פות גברת אלקרסו הנחות לכולם! אני חושב שאתה מתבלבל...זה פשוט בחינם! אמא של אבי דווקא בין החכמות היא עשתה בבגרות חמש יחידות אבל לאמא של אבי יש מקצוע מיוחד בגרות,בזנות,זה משהו נחמד!!!

אהבתי ת`פאנצ` ליין.

אבל בכל זאת. מה עומד מאחורי כל ה``אמא של אבי``, ``אמא צ`ל אבי``, ``אמא של אבי`` הזה?

במיוחד אם אתה בכוס של אמא של אבי

שם יש הפתעות שחורות,הפתעות ארוכות,לפעמים מגיעים 2 הפתעות בבת אחת ומתי שהתיירות הצרפתית עלתה היו מקרים שגם 3 הפתעות בבת אחת הגיעו אלינו!!!

למעלה