חג פורים שמח

מירבי*

New member
../images/Emo149.gifחג פורים שמח../images/Emo148.gif../images/Emo152.gif../images/Emo151.gif

רוצה לאחל לכולם חג פורים שמח... זה החג האהוב עלי ביותר, כל כך הרבה שמחה וצבעוניות ויופי יש בחג הזה. האמת היא שהאהבה שלי לחג הזה התחילה לפני 15 שנים..במסיבת פורים..שם החברות של מי שהיום בעלי ושלי נרקמה והפכה למערכת יחסים רצינית ולחתונה. אז זה וידוי קטן מהלב...אוהבת אתכם..מקווה שלכולנו תהיה סיבה נהדרת לחגוג ןלשמוח בפורים הזה..ובזה שאחריו..ובכל הבאים...ופעם מתי שהוא הדבר היחיד שיעסיק אותנו יהיה איפה להשיג לנסיך או לנסיכה שלנו את התחפושת היפה והמיוחדת ביותר...
מירבי*

א י נ ס

New member
מירבי, מה נשמע?

זוכרת שב-28 יש לכם פגישה עם בטא... בהצלחה. והמתנה קלה (יש חיה כזאת?) פורים שמייח ומבדייח אינס

בנות חג פורים שמח!!!!!../images/Emo152.gif

אז קודם כל מצב רוחי מרומם מאוד יום רביעי 27.2 החתימה ואני כל מאושרת שהגענו לסוף, סוף סוף,שזה למעשה ההתחלה של הדרך לאושר ההורים שמצפים כל כך להחזיק ילד או ילדה או שנים בשנה הבאה..מה שנותר לי זה לקוות שהכל ילך חלק אחרי זה עם הטיפולים. מאחלת לכם חג פורים שמח
הדרדסית

מירבי*

New member
היי דרדסית..אפשר היום ..

מתאים לכם ב-21:30? אנא אשרו את הגעתכם... חג שמח לכולם... מירבי*

אוףףףףףףףף../images/Emo10.gif

אביבה צלצלה היום ודחתה את החתימה מחר ל 13.3 ממש מעצבן בתאנה שאחד מאנשי הוועדה חולה ועליהם להיות חמישה הם ניסו כל הבוקר למצוא לו מחליף ולא מצאו...ממש מעצבן כבר נפשית הייתי מוכנה מחר לחתימה והנה הכל שוב התנפץ...רואים לזה התכוונתי שלוועדה הזו צריך סבלנות של ברזל...הכל שם כל כך איטי. שלכם דרדסית המאוכזבת בשנית מהוודעה.

מירבי*

New member
אוי דרדסית זה באמת מרגיז...

לפעמים זה נהיה מסורבל כל כך כל העניין עם הוועדה, העניין הוא שאביבה לא אשמה בזה..היא פשוט זו שמקשרת בינינו לבין הוועדה, צריך לדעתי להפעיל עליהם יותר לחץ.. איפה המרכז פה בתמונה???? אני לא הרפיתי לרגע...נתתי להם להבין שאין לי יום אחד מיותר..ותאמיני לי שהם יכולים להתאמץ שם קצת יותר. המועד שהיא נתנה לכם כבר קרוב לפסח...תקלה את קטנה והכל יידחה שוב עד לאחרי פסח..נסו להפעיל לחץ. בהצלחה מירבי*

למעלה