בושו והיכלמו פורום 1240!

../images/Emo15.gif בושו והיכלמו פורום 1240!

מישהו זוכר משהו לגבי ה26/6? יום ההולדת שלי. ואלוהים ישמור כמה עלוב אני מרגישה לפתוח לעצמי שרשור כאן. בלי שום קשר זה היה יום ההולדת הנורא ביותר בחיים שלי. והיו לי כבר ימי הולדת גרועים. קצת צומי?

De-Panther

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo20.gif|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

שימי לב שגם לי לא פותחים כאן שירשורי יומולדת
אבל מזל טוב שיהיה לך ימי הולדת זה משהו מבאס גם בשבילי... אם לא היום או מחר אז עוד כמה ימים כבר יהיה יום טוב יותר צומי להמונים

Mana Sama

New member
התעודדי,שנה שעברה שכחו גם את שלי כאן

והייתי צריכה להזכיר.. בכל אופן,המון המון מזל טוב! שיהיו לך חיים מאושרים עם מלא אנימה ויאוי וכל מיני דברים שאת אוהבת ועושים לך טוב D: וכמובן,תשארי כזו מקסימה כמו שאת ^^ אוהבת 33>

PakoLina

New member
ניצן!../images/Emo10.gif../images/Emo23.gif../images/Emo118.gif

אני ממש מצטערת, באופן אישי.. אני מקווה שהיום הזה השתפר איכשהו. בכל מקרה, המוןהמון מזלטוב! ^^ תמשיכי להיות ניצנית שכזאת כמו שאת
וחבל שאנחנו כבר לא מדברות הרבה, אני מתגעגעת ואוהבת אותך המון

../images/Emo201.gifמצטערת, לא ידעתי...

בכל מקרה (הכוני להתקפת אייקונים),
ושפע ברכות ודברי יום-הולדת צבעוניים:
(
זה טעים!). אני מקוה שעוד יצא לך לחגוג כמו שצריך, גם אם זה כבר לא יהיה על התאריך עצמו.
הו, ואם זה מנחם אותך, תמיד יש לך את האפשרות לחגוג את יום-ההולדת גם כל החודש אחרי, כמו שעושים במשפחה שלי מצד האמא (נראה לי. זה מה שאחותי ואני חושבות, אבל אף-פעם לא בדקנו אם המשפחה באמת עושה זאת בקביעות שנה אחרי שנה). ^-^

NoAmItA ChAn

New member
מצטערת ;; מזל טובבב #$^<?@^<@#$<

ניצןןןןןןןן 333333333333333333333333333333333333333333333>!!! שיהיה לך מלא מזל טוב וחיים מלאים באושר, בריאות, כושר, יושר, עושר, שמחה, הצלחה, צחוק ואהבה D: שתצליחי לאן שתפני ושתמיד תהיי מאושרת ^^ שיהיו לך חיים מלאים באנימה, מנגה, בישים, יאוי, קוספלייז, הפיג'מות, דיסני וכו' XP שיהיו לך חיים מעניינים (קחי את זה כברכה!!) ושתמשיכי להיות כזו ילדה מצחיקה, שמחה, חייכנית וחכמה DDD: שתגדלי להיות מה שתרצי ושתזכי בכמה שנים שיתחשק לך D: אני מקווה לראותך בכנס בחופש! X3 אז מלאמלאמלא מזל טוב ויום הולדת שמייח! D: דאייסקייייי 33333333333333333333333333333333333333333333333333333333333>

mikokikyo

New member
מזל טוב ^________^

סליחה על האיחור >; אני מקווה שבסוף נהנית ביומולדת ^-^ המוןהמון בישים וכיף והפתעות ומתנות וחברים D: תמשיכי להיות כותבת מוכשרת, מגניבה באומנויות לחימה ובכלל, ואחלה קוספליירית חמודה ^_________^ |בלונים||בלונים||בלונים||בלונים||בלונים||בלונים||בלונים||בלונים||בלונים||בלונים||בלונים||בלונים||בלונים||בלונים||בלונים||בלונים||בלונים||בלונים||בלונים||בלונים||בלונים||בלונים||בלונים||בלונים||בלונים||בלונים||בלונים| ^_______________^ 33333333>

למעלה