טקס פרסי היקאגו!

../images/Emo15.gif טקס פרסי היקאגו!

הפורום הזה בסביבה, ומממשיך לשרוד למרות איומי ההכחדה הקשים ופרפורי הגסיסה הנואשים שלו! ולכן, אני חושבת שהוגן וראוי להעניק לדמויות האהובות עלינו פרסים! ולכן אני גאה להציד בזאת... את טקס היקאגו הזהב! (אתן ראשאיות להוסיף קטגוריות וזכים וכ"ו) ואלו הפרסים והקטגוריות! בקטגוריית יללן השנה זכה, ברוב קולות מרקשים, סאי שלנו! הוא עומד לקבל מאיתנו על כך חתול במתנה, אם כבר שלא יילל לבד! בקטגוריית חופר השנה זה לא אחר מאשר אוצ'י! האת בדרך אלייך ^^ בקטגוריית מעוצבן השנה שינדו קטף את הפרס אחרי שהוא התרגז על צוות השופטים! הרטלין בדרך, תהיה חזק! בקטגוריית טחון השנה זכהטויה אקירה. לטחון השנה אין פרס, הוא צריך לשלם לנו כסף על הזכייה. בקטגוריית מסטול השנה זכה קוואבארה, לאחר שעישן את גבותיו, ואת הפרס, מול חבר השופטים ההמום. בקטגוריית שמן השנה זכה קוראטה. והוא עדיין חייב לנו ארוחת צהריים! בקטגוריית אצן השנה זכו בתיקו ראשון מדהים היקארו שינדו ואקירה טויה, בגלל שהם רצו אחד אחרי השני במעגלים במשך ארבע שנים שלמות! בקטגוריית מכור השנה זכה וואיה. לא ברור לנו בדיוק למה, אבל זה מה שהשופטים החליטו! בקטגוריית ביביסיטר השנה זכה איסומי, על עבודתו המדהימה ללא תשלום בהשגחה על וואיה. בקטגוריית זוג השנה זכו היקארו ואקירה. הם לא יודעים למה, אנחנו כן ^____^ בקטגוריית תקוע השנה זכתה אקארי. השופטים ציינו שלמרות שהם ניסו לשחרר אותה כירוגית, הניתוח נכשל והיא עדיין תקועה. בקטגוריית פרוייקט השנה זכה אוצ'י, על כך שהצליח לגרום לוטכלם לשנוא אותו במהירות מדהימה! וכעת נעבור לפרסים הנוספים- שלכן! קדימה, אל תתקמצנו! הפרסים האלו מגיעים להם!

Mor L

New member
טחון השנה?

חחח האם זה בגלל כל הפאנגילז ששיפפו אותו להיקארו 24 שעות ביממה? ורעיון גדול! ברגע שיהיו לי רעיונות אני אוסיף

וואיה מכור לגזוז.

בקטגוריית זמר השנה זכה סאי, שעשה לנו סימפוניית יבבות עצומה ברוב הפרקים בקטגוריית המתלבש הגרוע של השנה זכה אקירה, שעדיין טוען שהסוודר שלבש הוא וורוד סלמון ולא וורוד רגיל. בקטגוריית האדם האדיש ביותר זכה יוקי מיטאני היקר.

למעלה